Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 4

Rasyte, atleisk už įkyrumą, bet kodėl tu ieškojai tų barsuko taukų ar ko ten, gal ir mums tai padėtų ... Būk gera parašyk apie pagalbą sau , labai labai prašau... O tau linkiu kuo geresnės nuotaikos, juk esi šioj žemėje tu tokia vienintelė, nepakartojama ir be galo savo žmonėms reikalinga bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ana43 @ 2006 08 24, 07:12)
Mano dukterėčiai švitina galvą, tai labai jau jai skauda burną, net žaizdos, nuotaika jos darosi baisi, tiesiog nežinau kaip jai padėti... Gal sakau reiktų ją užregistruoti pas gyd.Ruolią. Patarkite, juk jūs jau prėję ir ugnį, ir vandenį...

Turėjau problemų su burna tik chemijos metu, švitinimas tokio poveikio neturėjo. Nuo burnos žaizdelių: medetkos, ramunėlės, šalavijai. Daktarin gelis, yra dar Kamistad skaliklis ir Chlorhexidine Gluconate (0,2% chlorheksidino gliukonato tirpalas).
Naudojant skaliklius svarbu, kad nebūtų spiritiniu pagrindu, nes labai jautri burnos gleivinė ir taip, o spiritas dar labiau griaužia. Chlorhexidine Gluconate turi šiek tiek alkoholio.
Žaizdelės ant lūpų ir burnos opelėms galima vartoti ir carbosan gelį.
Jei metasi grybelis (baltos apnašos ant liežuvio, dantenų, dantenos paburkę) - tai skalavimai su soda ir druska: apytiksliai 1 nubrauktas arbat. šaukštelis sodos ir druskos stiklinei vandens. Arbatomis ir soda skalauti dažnai, būtinai po valgio. Nuo balto labai apsinešusio liežuvio apnašas gerai nuima toks miksas: naminio kiaušinio (gerai nuplauto) išplaktas baltymas +1 arbat. šaukštelis sodos ir 1 šaukštas virinto vandens. Skalauti. Aš šio receptėlio nebandžiau ir tik pabaigoje gydymo sužinojau ir man nelabai priimtinas. smile.gif
Aš naudojau tik arbatėles, apie skalikius sužinojau vėliau iš stomotologų. Geriausia būtų konsultuotis su stomotologais, patars pagal esamą situaciją. Žaizdelės rodo, kad krenta kraujas. Man, kai tik kraujas atsistatydavo iškart pagerėdavo.
Kažkada stomotologė, kai dar nesirgau vėžiu, burnos žaizdeles patarė tepti bičių pikiu. Aš joms visada turiu polinkį, ir grybeliui taip pat.
Yra dar toks Gelclair, skirtas onk. ligoniams, apie jį sužinojau iš reklaminio lankstinuko klinikose, bet jau kaina, vieno pakelio, skirto 1 kartui apie 18 Lt. huh.gif

Gal dar Ramunike ar švieselė patars, taip pat turėjo tų pačių problemų. Ramunikė gydosi užsieniuose, tai išvis būtų įdomu sužinoti jų gydymo metodus ir vaistus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 24 rugpjūčio 2006 - 11:22
QUOTE(Azalija @ 2006 08 18, 15:41)
Vėžys, gal ir nepasireiškia uždegimais... nenoriu gąsdinti, bet mano mamai supainiojo tarpšonkaulinio nervo uždegimą su metastazėmis kepenyse... nebūtinai ir tau taip turi atsitikti, tiesiog gal oranizmas nusilpęs, po švitinimo ir chemoterapijos irgi vidurvasary susigavo gerklės uždegimą (kuo niekad nebuvo sirgus), akių uždegimą... tiesiog nusilpimas.. tąkart gėrėm ežiuolės, kiti sako kad negalima....


o kokius tyrimus turi daryti, kad aptiktų metastazes?
Atsakyti
mamai aptiko su echoskopu, jau buvo matyti, kai jau nusprendė tirti... o daugiau nežinau... mano tėtis dabar serga prostatos vėžiu, nuo pirmų nemalonumų iki gydymo pradžios praėjo 1,5 metų verysad.gif man kažkaip nesitiki kad jis nebūtų išplitęs... o onkologai sako, kad metastazes aptiks tik tada, kai pradės skaudėti arba kitaip reikštis.... dar kažkur esu girdėjusi, kad viso kūno skenavimas (magnetiniu rezonansu gal?) padėtų aptikti, bet tai labai brangus tyrimas ir vargu ar kas jį skirs....
Atsakyti
Perskaičiau šiuos žodžius ir pagalvojau apie Jus , mielos kovotojos wub.gif

"Aš keliauju tik tokiu keliu, kuris turi arba gali turėti širdį. Aš einu juo, ir mano vienintelis tikslas - nueiti tuo keliu iki galo. Einu juo ir be atvangos dairausi. Einu ir dairausi kol gyvas..."
/C. Castaneda /
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif .Grįžom vakar su vyru iš klinikų po PET tyrimo.jis truko4 valandas.Prieš tyrimą 4 valandas negalima nieko valgyti irgerti saldaus.Paėmė 2 megintuvėlius kraujo,suleido į veną radioaktyvios medžiagos,liepė išgerti pusę litro kažkokio koncentrato ir dvi su puse valandos nekalbant gulėti ir per tą laiką butinai3kartus pasišlapinti.Paskui įkišo į tokį aparatą-spintą su apvaliu ratu,kurio vidurį skylė.Rankos buvo laikomos už galvos.ir šitaip pusę valandos.Daiktas ant kurio gulima judėjo su pertrūkiais.o kompiuteris viską fiksavo.Poto ėjom įkitą patalpą,ten kišo vėl į kažkokį apratą. Atsakymas bus maždaug po 2savaičių.Klausėm dėl kainos.Siuntinėjo vienas nuo kito ir visi pasakė tik tiek,kad tai labai brangus tyrimas.Na,pirmadienį pabandysim paskambinti dar į 1vietą,gal pasiseks sužinoti.
Atsakyti
Adis labai labai ačiū už patarimus, nes dukterėčiai burnoje žaizdos, ir nuryti labai sunku, tai gelbstisi jūsų patarimais. Pas Ruolia važiuoti dar nerodo noro, tikisi iškentėti... Jos mama iš proto eina, nes mato kaip dukra kenčia, lūpos sukepusios, burnoje žaizdos... bandys ieškoti to preparato kur 18 Lt kainuoja, kad tik padėtų... Na, dar sykį ačiū,ir jeigu dar ką nors žinote, patarkite, juk tik tarp žmonių žmogus išlieka žmogumi ...
Atsakyti
QUOTE(ana43 @ 2006 08 28, 07:44)
Adis labai labai ačiū už patarimus, nes dukterėčiai burnoje žaizdos, ir nuryti labai sunku, tai gelbstisi jūsų patarimais. Pas Ruolia važiuoti dar nerodo noro, tikisi iškentėti... Jos mama iš proto eina, nes mato kaip dukra kenčia, lūpos sukepusios, burnoje žaizdos... bandys ieškoti to preparato kur 18 Lt kainuoja, kad tik padėtų... Na, dar sykį ačiū,ir jeigu dar ką nors žinote, patarkite, juk tik tarp žmonių žmogus išlieka žmogumi ...


Nėra už ką, ax.gif
Vienintelė paguoda, kad baigus gydymą viskas praeina.
Aišku, trintas maistas, nekarštas ir nešaltas, malta mėsa. Tarkuotos morkos, kepti orkaitėje nerūgštūs obuoliai, įvairūs nerūgštūs kisieliai. Bandutes galima mirkyti piene ar arbatoje ir tada valgyti. Vengti kieto maisto, kad ir duonos arba valgyti tik mažais kąsneliais, ją susipjausčius. Galima trintą maistą, sriubytes ryti per storesnį kokteilinį šiaudelį. Jei sunku kąsti, maistą susismulkinti, galima susismulkinti pvz.: arbūzą, bananą šakute.
Ir būtinai po valgio skalauti arbatėlėmis. nelieka jokio maisto likučių ir dezinfekuoja. Dantų šepetėlis labai gerai yra iš firmos Sensodyne, soft (minkštas). Jo nedidelė galvutė ir labai švelniai valo dantis, dantų pasta Sensodyne -šiek tiek nuima dantų jautrumą.
R smile.gif ašau tokius visokius niekus, bet kartais apie juos net ir žinodami užmirštame ar nepagalvojame.
Mano priežodis, perduokit savo dukterėčiai, gal nors truputį nuo to palengvės: „Kad ir kaip man blogai, bet vėžiukiui dar blogiau
Laikykitės, gydymas baigsis, (jau turbūt įpusėjote?) ir prisiminsite tik kaip blogą sapną.


Papildyta:
QUOTE(Čiauškutė @ 2006 08 26, 12:32)
Perskaičiau šiuos žodžius ir pagalvojau apie Jus , mielos kovotojos  wub.gif

"Aš keliauju tik tokiu keliu, kuris turi arba gali turėti širdį. Aš einu juo, ir mano vienintelis tikslas - nueiti tuo keliu iki galo. Einu juo ir be atvangos dairausi. Einu ir dairausi kol gyvas..."
/C. Castaneda /


Čiauškute, AČIŪ 4u.gif 4u.gif

TU ESI GERAS PAVYZDYS. Mūsų angel.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 28 rugpjūčio 2006 - 08:38
Labas.Taip,mano vyras turėjo didelių problemų dėl žaizdų burnoje hemoterapijų metu ir po jų.Jis tepdavo burną"Xylocain viskos" skysčiu,gerdavo"Fluconazol Nycomed"50mg kapsules po1 ryte ir vakare,"Valtrex"500mg tabletes du arba tris kartus dienoje-priklauso kiek labai daug žaizdų burnoje.Manau,kad šių vaistų yra ir Lietuvoje, tik reikia prašyti daktarų arba klausti vaistinėse.Dar skalaudavo burną ramunėlių,alijošiaus arbatom,skystu panadiliu sugrietinėle-Lietuvoje manau tai paracetamolis.Dar purkšdavo,tepdavo šaltalankių aliejumi ir gargaliuodavo mineraliniu vandeniu.Lūpoms gerai padėdavo šaltalankių aliejus.Tepti,gargaliuoti,skalauti reikia dažnai ypač pavalgius.Maniškį gydė cystostatikais,visos hemoterapijos buvo labai stiprios-smogiamosios.Tai 2dienom praėjus po jų kraujas krisdavo iki nulių,o burna, liežuvis opėdavo taip,kad nepakalbėdavo po3dienas.Kartą prašiau,kad suleistų truputį"Morfino",nes taip labai skaudėjo.Maistas aišku turi buti švelnus.Aš virdavau skystą manų košę,trindavau,maldavau per mėsmalę viską,Pirkdavau iki pusės metų vaikam skirtas košeles,tyreles,nes jose daug vitaminų.Ligoninėje gaudavo maitinamas lašelines,specialų energetinį gėrima,kurio yra vaistinėse.Žinoma viskam reikia didelės paties ligonio kantrybės ir artimųjų palaikymo,padrąsinimo...Sėkmės,tikrai viskas bus gerai-svarbiausia tikėti,kad ši būsena tik laikina ir ji greit praeis.Ištvermės ir kantrybės Jūsų dukterėčiai.
Atsakyti
Na, jūs mergaitės- Adis ir Ramunikė- nepakartojamos, tiek visko prisakėt, kad aš kai visas šias žinias perdaviau sesei, tai ši jau 17 val lakstė po miestuką ir pas dukrą skubėjo su visom priemonėm. Sužinojusi kita mano sesė, kad taip negerai mūsų mergaitei, liepė man užsakyti tą brangų gelį , kurio pakelis kainuoja 11 Lt, o pati nulėkė pas dukterėčią ir davė pinigų, kad nusipirktų netaupytų. Bet šioji kažkaip dar bijo juos pirkti, sako, gal dar daktarų paklausiu, Na, rytoj bus matyt... O jums mergaitės ir jūsų šeimoms linkiu kuo gražiausių akimirkų paskutinėm vasaros dienom wub.gif
Atsakyti
Gerai dar yra sidabražolės užpilas, buvau pamiršus, turi sutraukiantį poveikį, tokį pat kaip ir ąžuolė žievė, tik ąžuolo perdaug stipriai veikia. Kaip pasiruošti užrašyta ant vaistažolės įpakavimo. Bėda tik ta, kad nudažo dantis gelsvai, bet po kurio laiko gelsvumas nusivalė.
Aš su žolytėmis sau padėjau, buvo blogai, bet netaip blogai, kad rimtesnių vaistų reikėtų. Kaip ir Ramunikės vyras gavau smūginę, jei ne toks agresyvus gydymas, nežinau kaip būtų...

Iš tikrųjų geriausia pasitarti su medikias, jie tam ir yra, kad esant problemai ją spręstų.
Ramunikės - rimtesni vaistai ir jų be medikų žinios tikrai nereikėtų vartoti.
Papildyta:
Ramunike, buvo įdomu sužinoti, kaip gydomas tavo vyras. skalavimas su panadoliu - dėmesio vetas dalykas: mažina skausmą ir uždegimą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 28 rugpjūčio 2006 - 22:49
Labas, mergaites,
prisijungiu ir as nors dar esu nezinioj , o ji baisesne ir uz diagnoze ko gero.Vakar man atliko gimdos gleivines isvalyma, nes kraujavau beveik menesi laiko.Pries tai 4 menesius nebuvo menstruaciju , bet kadangi jau arteju prie klimaksiniu smile.gif tai galvojau , kad ko gero jau ir nebesirgsiu daugiau.Gydytojas pries menesi laiko padare eshoskopija,tuomet kaip tik buvau nesirgus tuos 4 menesius ir pasake , kad dar like gimdoje gleivines , tai jei susirgsiu -neissigasti , bet jei uzsites menesines ateiti pas ji.O vakar jau pasake , kad gimdos gleivine 12mm ir cistu matyti.O kai isvale , tai pasake , kad isvesejusi stora gleivine, liepe laukti histologinio atsakymo, o jis bus tik po 15 dienu unsure.gif .
Ir dar , noriu jusu paklausti , kam dare gimdos operacija, ar tai baisu , ir kokios pasekmes po to , nes kai cia prisiskaiciau per google , tai isvis jau nzn ...o gimda , kad ir nebus vezio reikes salinti , nes tas jos isvesejimas jau pavojingas,o gal jis sumazes ...?
Atsakyti