Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 4

Aš jumis sužavėta ir net susigėdau blush2.gif Pažiūrėjau kada jūs rašete atsakymus, o žinant kiek jūs turite rupesčių, tai... Ačiū Jums kuo nuoširdžiausias. Šiandien tikriausiai dukterėčia turėtų prieiti pas Ruolią, o švitinimas bus jau baigtas kitą savaitę, tai pati geriausia žinia. Jei ne jūsų patarimai, palaikymas, nežinau kaip būtų galima viską ištverti. Dėkoju dar kartą , o jums visoms kuo daugiau šypsenų siunčiu, net norisi į svečius jus pasikviest. Tiesa pas mane šiandien svečiuosis dukros draugė, kuri šiemet neteko mamos per tą prakeiktą žnyplių, bet jos mama įvykdė savo užsibrėžtą tikslą -užaugino dukras, išleido į gyvenimą ir ji buvo tokia šaunuolė, kad net Kėdainių laikraščiai rašė apie ją , Tiesa, ji buvo numačiusi, kad kai išleis dukras, tada galės sau leisti steigti kažką panašaus į slaugą ar dar ką kad padėti žmonėms , susidūrus su šitą prakeikta liga, ir ji vis sakydavo, kad negalima tylėti , reikia kalbėti apie vėžį, reikia su juo kovoti, tada ne mes jo nebijosime, ir jis turės trauktis, nes mes jis mūsų negąadins kaip koks baubas...
Atsakyti
QUOTE(ana43 @ 2006 09 07, 10:44)
Aš jumis sužavėta ir net susigėdau blush2.gif
... o švitinimas bus jau baigtas kitą savaitę, tai pati geriausia žinia.
Jei ne jūsų patarimai, palaikymas, nežinau kaip būtų galima viską ištverti. Tiesa pas mane šiandien svečiuosis dukros draugė, kuri šiemet neteko mamos per tą prakeiktą žnyplių, bet jos mama  įvykdė savo užsibrėžtą tikslą -užaugino dukras, išleido į gyvenimą ir ji buvo tokia šaunuolė, kad net Kėdainių laikraščiai rašė apie ją , Tiesa, ji buvo numačiusi, kad kai išleis dukras, tada galės sau leisti steigti kažką panašaus į slaugą ar dar ką kad padėti žmonėms , susidūrus su šitą prakeikta liga, ir ji vis sakydavo, kad negalima tylėti , reikia kalbėti apie vėžį, reikia su juo kovoti, tada ne mes jo nebijosime, ir jis turės trauktis, nes  mes jis mūsų negąadins kaip koks baubas...

ANA43,
visų pirma užuojauta netekus draugės. Stipri ir šviesi asmenybė buvo, gražūs jos norai ir mintys...

4u.gif Tikrai gera diena -geros žinios ir iš jūsų, kad baigiate švitinimą.

Nereikia gėdytis, jūsų indėlis - didžiulis. smile.gif aciuks.gif
Vien tai, kad dalijatės savo baimėmis, nerimu, kad ir tuo, jog esate nežinioje, padedate kitiems. Kad ir tai, jog gydytojai nieko nesako, gali pamanyt, gal aš kažkoks ne toks ar ta mano liga kažkokia ypatinga, kad jie kaip partizanai tyli. Tiesiog jie taip elgiasi (aišku ne visi), tūkstančiai ligonių, visi sunkūs, visi išsigandę, dauguma dar ir bjauraus būdo.
Paskaitęs jūsų ir kitų mintis supranti: kad ne tau vienam skauda, kad ne tu vienas nieko nežinai ir nesupranti, kad ne tu vienas bijai. Tiesiog esi normalus žmogus, tai ir supranti.
Visko būna, mano kiek ašarota ir bijota ir dabar bijau. Ankstesniuose mūsų temos skyriuose kiek patarimų ir pagalbos ieškota, kiek jos gauta! aciuks.gif
Internetas kiaurai išlandžiotas, angliškai, rusiškai, lietuviškai informacijos ieškota. Buvau tokioje pat nežinomybėje ir pasimetime ir baimėje. Gal ir tebesu? Tik stengiuosi gyventi, kad ta baimė, nono.gif , neužvaldytų mano gyvenimo. Geriausia kaip pataria turėti planų, svajonių, mažų-didelių, bet turėti ir jomis gyventi, jų siekti.
Turėjau ir tebeturiu svajonę, atrodo, ji išsipildys jau bilietai kišenėje - manęs lapkrity laukia Paryžius, clap_1.gif išnaudosiu man dabar likimo duotą šansą, skrisime aplankyti ten gyvenančios vyro sesers. Anksčiau tai laiko, tai pinigų nebuvo, gal ir noro...
Kai šią įgyvendinsiu, reikės kitos ieškoti mastau.gif . Planų, įv. tikslų, pagaliau pareigų tai turiu nemažai. Visų pirma dukras išleisti į mokslus, pasižiūrėti kaip joms gyvenimas seksis, su vyru senatvės kartu sulaukti. wub.gif
Neblogai būtų ir anglų kalbą gerai išmokti, bet čia jau esu tinginė blush-anim-cl.gif, prišokdama mokausi ir neturiu stiprios motyvacijos. Na ir atmintis jau paveda, net kartais pikta mad.gif , kaip viską gerai ir lengvai įsisavindavau jaunystėje ir kad dabar tam pačiam daugiau pastangų reikia ir tai penkiom minutėm - jau pamiršta. Tarp kitko pernai sutikau vėžiu sergančią moterį, gal jau rašiau, tai ji būdama 58 metų ir sirgdama, vokiečių kalbą per metus neblogai pramoko. Pavydžiu, baltai. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 07 rugsėjo 2006 - 12:06
Sveikos visos 4u.gif Atejau pasiguost ir as.Siandien labai artimai mano kaimynei diagnozavo limfoma.Pirmadieni vaziuosiu su ja i klinikas hemoterapijai.Kadangi artimu giminiu ji neturi,o mes gana artimai bendraujam,tai si zinia ganetinai pritrenke.Viskas galvoj susijauke,nezinau nei kaip paguost nei ka pasakyt.Viskas prasidejo nuo guzelio uz ausies.Padare biopsija,isoperavo ir va siandien gavom atsakyma.Liudna ir graudu.Dabar jau ir as daznai kreipsiuosi i jus patarimu gydymo metu,nes atrodo viska pamirsau ,nors pastoviai buvau su jumis ir viska skaitydavau.Visoms linkiu stiprybes,kaip smagu,kad adis vaziuoja i Paryziu thumbup.gif Laikykites 4u.gif
Atsakyti
[quote=ana43,2006 09 05, 16:18]

Taigi, taigi, is daktaru ir "su suriu" info neisprasysi... manau sitoj svetainej mergaites turi daug naujesniu (up to date) ziniu + "auksiniu" minciu, kurios privercia susimastyti g.gif , ACIU joms aciuks.gif Apskritai, tecio liga (kuri atvede mane y sia svetaine) "sudrebino" mano dusia, sakyciau,"nusileidau ant zemes"-pradejau ziureti y gyvenima kitaip, branginti ji.
Kas del apetito: mano pazystama daktare minejo vaistus MEGACE 20ml per diena ir pakels apetita. As apie vaistus mazai nusimanau, ziurejau vaistai.lt, lyg receptiniai ir kompensuojami g.gif

ADIS

sekmes anglu pamokelese, patarimas, skaitant neversti y LT kalba (viena kita "simpatiska" zodi taip, bet ne visa sakini), pradzioj as taip dariau, tai vos plauku "nenusiravejau". Gero vejo Lapkrity !!! Mano drauge ka tik grizo is Paryziaus visa labai patenkinta bigsmile.gif

Klausimelis: gal kuri bandet Drusku kambari?

Stiprybes 4u.gif
Atsakyti
Mielosios suradau laiko ir aš.mano dukterėčia jūsų patarimų dėka iriasi pirmyn. Tiesa buvo nuvažiavusi pas gyd.Ruolią, tai labai patiko, net sako galima nuvažiuoti pas jį ir tada kai tik deagnozuoja ligą, nes jis kažkaip viską į vietas sustato, tau viską paaiškina kas ir kaip, o tai Kaune nelabai jai kas aiškino, tik vis gąsdino kad bus dar blogiau. Tiesa, jos veidas ir kaklas labai pajuodo, bet sako atsistatys, tik stebėjosi kodėl tie kurie švitina tokie abejingi, nors ji ir buvo tai rodžiusi. Na, vienu žodžiu pats turi viską žinoti, čia kaip su ta burna , kai surandi susižinai visas priemones tai jie stebisi, iš kur. O gal taip daroma specialiai kad žmogus priimtų kovotojo pozą...
Merginos šiandien skaitau Lietuvos rytą- Sveikatos gidą- ir nesuprantu ar tikrai yra tokie vaistai kaip ten rašo .O gal jūs esate ką nors girdėję apie tą prof.Trifonovą. Tiesa, jis atvažiuoja į Lietuvą. Mano sesuo bandys skambinti ten nurodytu tel. 8-680-74354, nes Kaune jis bus rugsėjo 19-20d. Gal ir jūs pasidomėkite. Na aišku ir aš jus informuosiu, nes šį laikraštį dar šiandien noriu nuvežti vyro seserei, kuri jau 10m kovoja su tuo brudu ir jau pavargo, gal pavyks ją vėl pakilti į kovą...
Atsakyti
QUOTE(ana43 @ 2006 09 12, 16:18)
Mielosios suradau laiko ir aš.mano dukterėčia jūsų patarimų dėka iriasi pirmyn. Tiesa buvo nuvažiavusi pas gyd.Ruolią, tai labai patiko, net sako galima nuvažiuoti pas jį ir tada kai tik deagnozuoja ligą, nes jis kažkaip viską į vietas sustato, tau viską paaiškina kas ir kaip, o tai Kaune nelabai jai kas aiškino, tik vis gąsdino kad bus dar blogiau. Tiesa, jos veidas ir kaklas labai pajuodo, bet sako atsistatys, tik stebėjosi kodėl tie kurie švitina tokie abejingi, nors ji ir buvo tai rodžiusi. Na, vienu žodžiu pats turi viską žinoti, čia kaip su ta burna , kai surandi susižinai visas priemones tai jie stebisi, iš kur. O gal taip daroma specialiai kad žmogus priimtų kovotojo pozą...
    Merginos šiandien skaitau Lietuvos rytą- Sveikatos gidą- ir nesuprantu ar tikrai yra tokie vaistai kaip ten rašo .O gal jūs esate ką nors girdėję apie tą prof.Trifonovą. Tiesa, jis atvažiuoja į Lietuvą. Mano sesuo bandys skambinti ten nurodytu tel. 8-680-74354, nes Kaune jis bus rugsėjo 19-20d. Gal ir jūs pasidomėkite. Na aišku ir aš jus informuosiu, nes šį laikraštį dar šiandien noriu nuvežti vyro seserei, kuri jau 10m kovoja su tuo brudu ir jau pavargo, gal pavyks ją vėl pakilti į kovą...

Šio profesoriaus vaistais gydosi mano tetos draugė. Jai tai jau rado kepenyse (nepykit, to žodžio negaliu minėti, bet suprantat apie ką kalbu). Šio profesoriaus vaistai labai brangūs, jei neklystu, ji moka apie 1000 Lt. Tačiau kaip ji pati teigia, šie vaistai jai padėjo geriau jaustis chemoterapijos metu, ji greičiau atsigavo ir yra smarkiai sumažėjęs po šių vaistų blogųjų lastelių kiekis. Sakau tik tai ką girdėjau, tad labai bijau, kad jūsų nesuklaidinčiau. Tačiau tetos draugę gydanti gydytoja jai leido kreiptis į šį profesorių. Bet kaip bebūtų, pasitarkite dar su kuo, kas bandė vartoti jo vaistus ir atsiklauskite gydytojo.
O gal kas žino, ar galima daryti masažus ir vartoti bičių pienelį, kai yra nustatoma ši diagnozė.
Atsakyti
Roleta,nereikia bijoti šio žodžio-vėžys yra vėžys.Mes jį dar žnypliuočiu pravardžiuojam...Kaip vadinasi tie vaistai, ar juos pats profesorius platina?Mano vyrui hemoterapijų metu daktarai jokių vaistų ir vitaminų neleido duoti.
Atsakyti
QUOTE(ana43 @ 2006 09 12, 15:18)
Mielosios suradau laiko ir aš.mano dukterėčia jūsų patarimų dėka iriasi pirmyn. Tiesa buvo nuvažiavusi pas gyd.Ruolią, tai labai patiko, net sako galima nuvažiuoti pas jį ir tada kai tik deagnozuoja ligą, nes jis kažkaip viską į vietas sustato, tau viską paaiškina kas ir kaip, o tai Kaune nelabai jai kas aiškino, tik vis gąsdino kad bus dar blogiau. Tiesa, jos veidas ir kaklas labai pajuodo, bet sako atsistatys, tik stebėjosi kodėl tie kurie švitina tokie abejingi, nors ji ir buvo tai rodžiusi. Na, vienu žodžiu pats turi viską žinoti, čia kaip su ta burna , kai surandi susižinai visas priemones tai jie stebisi, iš kur. O gal taip daroma specialiai kad žmogus priimtų kovotojo pozą...
    Merginos šiandien skaitau Lietuvos rytą- Sveikatos gidą- ir nesuprantu ar tikrai yra tokie vaistai kaip ten rašo .O gal jūs esate ką nors girdėję apie tą prof.Trifonovą. Tiesa, jis atvažiuoja į Lietuvą. Mano sesuo bandys skambinti ten nurodytu tel. 8-680-74354, nes Kaune jis bus rugsėjo 19-20d. Gal ir jūs pasidomėkite. Na aišku ir aš jus informuosiu, nes šį laikraštį dar šiandien noriu nuvežti vyro seserei, kuri jau 10m kovoja su tuo brudu ir jau pavargo, gal pavyks ją vėl pakilti į kovą...

Buvau aš paskaitoj to Trifonovo.Iš tiesų labai sudomino jo pasakojimas.Net pradėjau mąstyt,kad reiktų pirkti tų vaistų.Bet ne 1000 Lt.kainuoja,o viskas buvo sakoma EURAIS. doh.gif Taip,kad jei gerai atsimenu,tai stiklainiukas medaus-400Eu.Taip,medaus-į jį dar kažko įdėta.Viena moteris,šalia sėdėjusi sakė,kad tame meduje yra užkoduota informacija.Tipo-čia naujos kartos vaistas.O to stiklainiuko tai reikia ne vieno-priklausomai nuo stadijos.Brolis įlindo į internetą,tai apie Trifonovą nieko nerado.Sakė,kad jo specialybė-METALURGAS lotuliukas.gif Atrodo jis išties baisiai,labai negražaus veido,viena akis tarsi išmušta,oda baisi,apsikarstęs auksu,ordinų begalė ant krūtinės.Jei jau tokius stebuklingus vaistus išrado,tai bent odelę susitvarkytų lotuliukas.gif O rodė daug medicininių išrašų žmonių,kurie buvo beviltiški,o jis išgydė.Bet juk mes nepatikrinsim,arne?Grįžau namo apsvaigus,reikia pirkti...Vyras paklausė,paklausė.Sako valgyk medų,šventai tikėdama,kad jis gydo,bus tas pats.Tik kainuos ne tūkstančius thumbup.gif Daug čia prirašiau.Nueikit į tą paskaitą ir patys spręskit-ar jis profesorius,ar aferistas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Siracusa @ 2006 09 05, 23:01)
Tiesa, dar  savaite geriau toki kokteiliuka. manau jis irgi prisidejo prie organizmo stiprinimo bigsmile.gif

spausdavau sviezias sultis.
200ml burokeliu
200ml morku
citrina visa
2saukstai medaus.

susimaisai isspaudus ir isgeri rolleyes.gif
dar ten i komplektacija spanguoles ieina, bet as neturiu, tai nedejau.

o ir siaip jegu jis suteikia. dbr namie pasportuoju, tai atsigavimui lb gerai thumbup.gif

Sveikos visos, pasiilgau labai jusu, tiesiog su internetu niekaip nesusitariu ir ner kaip sekti jusu pokalbiu.. daug praleidau, visko suskaityt net ner laiko, bet dziaugiuosi siracuza kad tavo neutrofilai taip greit pakilo ir be vaistu!!! tie vaistai ne padeda gamintis neutrofilams, o tiesiog smugiskai is kaulo ciulpu juos ishstumia ir cirkuliuojanti krauja- todel po to buna dar didesnis kritimas.. perrejau visai tai, zinau, man tik neutrofilu kiekis ir buvo svarbus visa gydymo laika..
Man jau metai po paskutines chemijos, kol kas neblogai jauciuosi, tik pas gydytojus vengiu pasirodyti verysad.gif
Kiri 111- tavo naujienos nuostabios! tikrai tokie gyvi irodymai man ikvepia vilti gal ir man taip gerai susiklostys, nes kazkaip tik ant pesimistisku daktaru uzsiraunu..

Adis, malonu kad nepamirsti- laikausi tikrai gerai, bet to straipsnio apie eziuole neradau.. jauciu kazkokiam zurnale publikuotas buvo.

del sulciu...
as irgi gerdavau tokias sultis, nes man jas per prievarta mociute darydavo, tai man rodos nepakenke- bet ir itakos kraujui atsistatyti nepadejo.. o Cia vis minimas Ruolia pasake kad svieziai spausto sultys kenkia kraujo ir ivairioms limfomoms, nes tiesiogiai veikia cirkuliuojanti krauja ir taip stiprina vezines lasteles..

vis daugiau info pasirodo kad angiogeneze tikrai egzistuoja ( kad atsiranda naujos kraujagysles vezio augliuiu papildomai maitinti, nes jis labai greit auga ir jam reikia vis daugiau maistiniu medziagu) taigi, visi tie papildai su ryklio kremzlemis gali padeti, deja irgi yra brangu- bet neleidzia susiraryti naujom kraujagyslem.. taigi .. tokios naujienos, kas man uzstrigo.
Visas susidurusias kvieciu mineti tarptautine limfomos diena Rugsejo 15d. Renginiai vyks Vilniuje, Kaune, daugiau info ciacia tiksliai kur- nezinau, jei ne Rasyte- is vis buciau tokia diena pamirsusi blush2.gif
Visoms sveikatos, ramybes ir tikejimo kad tikra bus tik pati pati geriausia ligos pabaiga!
Visi gali isgyventi, nes stebuklai egzistuoja, esme tikejime.. stiprinkime ji kartu! 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
ir dar apie trifomova- mano seima su pazystamom gydytojom buvo susidure su juo.. tai tik medus su papildais, gal tikejimas padeda, bet jokiu irodymu nera, tai tiesiog paprastas medaus stiklainiukas su nupiesta bite ant etiketes, uz tkia kaina (1000euru) bent jau sudeties galima butu tiketis...
ju butas kaune sklendi prabanoj ir neskonyje- apsirenge dizaineriu drabuziais (tikri nauji rusai) ir tikrai medicininiu ziniu giliu neturi, vadinasi yra ne daktaras..

tokia mano bloga nuomone apie ji, nors tikrai nebuvau susitikusi ir tai yra tik gandai is mano seimos lupu... abejoniu tikrai buvo, bandyt tikrai norejom, bet.. kazkaip pasveikom ir be to- esme tik zoles, naudokit truputi netradicines medicinos ziniu, nes si medicina yra nuo amziu amzinuju (tiek mes ir tikimes gyvent) o chemoterapija naujas dalykas ir vis kinta, kad maziau zalot. jei derinsim viska po truputi- pasveiksim:)
sveikatytes, stiprybes ir labanaktis ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Lepune 4u.gif
Sveika gyva prapuolene smile.gif , aš tavęs ir labai pasiilgau, juolab, kad prieš metus ėjome tuos pačius kelius. Džiaugiuosi už tave, jei neturi laiko čia sėdėti kaip prieš metus, vadinasi viskas gerai, noriu, kad ir toliau taip tau sektųsi. Tik vis sugrįžk, papasakok kaip tau sekasi, kitiems bus drąsiau. Žinai pati, kaip tokio palaikymo reikia tiems, kas dabar vaikšto mūsų takeliais.
Atsakyti
Smagu kad visoms sekasi,kad ir kaip sunku butu 4u.gif O mes pralaimejom sia kova,mano vyras mire nuo vezio....STIPRYBES VISOMS 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(knysliukas @ 2006 09 13, 17:20)
Smagu kad visoms sekasi,kad ir kaip sunku butu  4u.gif  O mes pralaimejom sia kova,mano vyras mire nuo vezio....STIPRYBES VISOMS  4u.gif

Užuojauta, belieka jums gyventi už du.
Atsakyti