Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

QUOTE(zuzanele @ 2012 02 10, 15:56)
Jau yra nuotraukų galerija, kur patalpintos drugelių nuotraukos.
Drugeliai

Ačiū, zuzanėle. Pasigėrėjau ne tik savo, bet ir kitų mokyklų išradingai atliktais drugeliais. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2012 02 10, 16:40)
Viską lyg ir supratau, tik neaišku, kaip įkelti į svetainę, kad būtų lyg aktyvi nuoroda ir vaikai įeitų į tą puslapį  g.gif

Nuoroda t.b. aktyvi ir kelk kaip tekstą pva TESTAS ir aktyvink užrašą nuoroda. Pabandyk, tada ir mus pamokysi.
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2012 02 10, 17:45)
Nuoroda t.b. aktyvi ir kelk kaip tekstą pva TESTAS ir aktyvink užrašą nuoroda. Pabandyk, tada ir mus pamokysi.

Nea neišeina, liepia prisiregistruoti prie pašto ax.gif . Kažkur kažkokios varnelės ko gero neuždedu, bet kur - dar nerandu g.gif
Atsakyti
Nu kažkaip kažką bespaudinėdama įkėliau, bet dabar reikia išsiaiškinti, kaip aš tai padariau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2012 02 10, 17:19)
Nu kažkaip kažką bespaudinėdama įkėliau, bet dabar reikia išsiaiškinti, kaip aš tai padariau  lotuliukas.gif

Per tą laiką ir aš pabandžiau, bet vat kaip tau sekėsi įkelt? pasidalink
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2012 02 10, 18:29)
Per tą laiką ir aš pabandžiau, bet vat kaip tau sekėsi įkelt? pasidalink

Tai va, radau thumbup.gif . Kai susikuri testą, dešiniam viršiniam kampe būtinai reikia paspausti "bendrinti". Tada eini į savo dokumentus, susirandi to testo pavadinimą, užsidedi varnelę, atsiranda aktyvios nuorodos virš dokumentų. Ieškai akies, paspaudi, dešiniam šone atsiranda tas testas. Susirandi tam šone užrašą "bendrinimas" ir dar šiek tiek dešiniau prie to žodžio yra pieštukas. Kai paspaudi ant pieštuko, iššoka lentelė. Toje lentelėje reikia nustatyti kam leidi matyti testą. Ten bus parašyta "kas turi prieigą" ir pirmoje eilutėje paspaudi "keisti". Nustatai, kad būtų vieša, viską išsaugai. Tada grįžti į savo sukurtą testą, adresų laukelyje esančią nuorodą nukopijuoji ir dedi kur nori mirksiukas.gif . Tik nepamiršk, kad kol visko nesutvarkei, negalima uždaryti pačio testo, nes bent jau aš pirmą kartą uždariusi neradau, kur jį atsidaryti blush2.gif . Gal kas žino, tai pasakys. O visokias temas gali pasirinkti ir prisitaikyti (tik aš tai dariau prieš visus bendrinimus) ir galiausiai kopijavau tą nuorodą (adresų laukelyje), kur jau galutinis spalvotas testas, o ne baltas darbinis. Nu prirašiau daug, bet gal suprasi blush2.gif . Savimi didžiuojuosi, kad pati atkapsčiau thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2012 02 10, 19:41)
Tai va, radau  thumbup.gif . Kai susikuri testą, dešiniam viršiniam kampe būtinai reikia paspausti "bendrinti". Tada eini į savo dokumentus, susirandi to testo pavadinimą, užsidedi varnelę, atsiranda aktyvios nuorodos virš dokumentų. Ieškai akies, paspaudi, dešiniam šone atsiranda tas testas. Susirandi tam šone užrašą "bendrinimas" ir dar šiek tiek dešiniau prie to žodžio yra pieštukas. Kai paspaudi ant pieštuko, iššoka lentelė. Toje lentelėje reikia nustatyti kam leidi matyti testą. Ten bus parašyta "kas turi prieigą" ir pirmoje eilutėje paspaudi "keisti". Nustatai, kad būtų vieša, viską išsaugai. Tada grįžti į savo sukurtą testą, adresų laukelyje esančią nuorodą nukopijuoji ir dedi kur nori  mirksiukas.gif . Tik nepamiršk, kad kol visko nesutvarkei, negalima uždaryti pačio testo, nes bent jau aš pirmą kartą uždariusi neradau, kur jį atsidaryti  blush2.gif . Gal kas žino, tai pasakys. O visokias temas gali pasirinkti ir prisitaikyti (tik aš tai dariau prieš visus bendrinimus) ir galiausiai kopijavau tą nuorodą (adresų laukelyje), kur jau galutinis spalvotas testas, o ne baltas darbinis. Nu prirašiau daug, bet gal suprasi  blush2.gif . Savimi didžiuojuosi, kad pati atkapsčiau  thumbup.gif .



Saunuole, kai jau pati dirbsiu ir kursiu savo klases svetaine - busiu tavo mokine pioneer.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2012 02 10, 17:41)
Tai va, radau  thumbup.gif . Kai susikuri testą, dešiniam viršiniam kampe būtinai reikia paspausti "bendrinti". Tada eini į savo dokumentus, susirandi to testo pavadinimą, užsidedi varnelę, atsiranda aktyvios nuorodos virš dokumentų. Ieškai akies, paspaudi, dešiniam šone atsiranda tas testas. Susirandi tam šone užrašą "bendrinimas" ir dar šiek tiek dešiniau prie to žodžio yra pieštukas. Kai paspaudi ant pieštuko, iššoka lentelė. Toje lentelėje reikia nustatyti kam leidi matyti testą. Ten bus parašyta "kas turi prieigą" ir pirmoje eilutėje paspaudi "keisti". Nustatai, kad būtų vieša, viską išsaugai. Tada grįžti į savo sukurtą testą, adresų laukelyje esančią nuorodą nukopijuoji ir dedi kur nori  mirksiukas.gif . Tik nepamiršk, kad kol visko nesutvarkei, negalima uždaryti pačio testo, nes bent jau aš pirmą kartą uždariusi neradau, kur jį atsidaryti  blush2.gif . Gal kas žino, tai pasakys. O visokias temas gali pasirinkti ir prisitaikyti (tik aš tai dariau prieš visus bendrinimus) ir galiausiai kopijavau tą nuorodą (adresų laukelyje), kur jau galutinis spalvotas testas, o ne baltas darbinis. Nu prirašiau daug, bet gal suprasi  blush2.gif . Savimi didžiuojuosi, kad pati atkapsčiau  thumbup.gif .

Ir aš jau uždariau, reiks bandyt naują ir tavo patarimais. AČIŪ smilga
Atsakyti
QUOTE(Donatuke @ 2012 02 10, 18:50)
Saunuole, kai jau pati dirbsiu ir kursiu savo klases svetaine - busiu tavo mokine  pioneer.gif


Ok drinks_cheers.gif
QUOTE(b.s @ 2012 02 10, 18:55)
Ir aš jau uždariau, reiks bandyt naują ir tavo patarimais. AČIŪ smilga

Nėra už ką mirksiukas.gif . Gyvenime esu labai užsispyrus. Kartais tas užsispyrimas gal ir žalos pridaro, bet kad naudos duoda, tai faktas lotuliukas.gif .
Atsakyti
Labos, Smilga šaunuolė! mirksiukas.gif
O dabar man pasakykit - labai reikia.... Klausimas: senoji stiklo gamykla. Kas? blush2.gif

Tiesa...PELIUK AČIŪŪŪŪŪŪŪŪŪ UŽ NAUJĄ TEMUTĘ... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eda77: 10 vasario 2012 - 18:22
QUOTE(smilga1972 @ 2012 02 10, 20:17)
Ok  drinks_cheers.gif

Nėra už ką  mirksiukas.gif . Gyvenime esu labai užsispyrus. Kartais tas užsispyrimas gal ir žalos pridaro, bet kad naudos duoda, tai faktas  lotuliukas.gif .


Nesuprantu apie kokius testus kalbat g.gif
Atsakyti
QUOTE(eda77 @ 2012 02 10, 19:22)
Labos, Smilga šaunuolė!  mirksiukas.gif
O dabar man pasakykit - labai reikia.... Klausimas: senoji stiklo gamykla. Kas? blush2.gif

Tiesa...PELIUK AČIŪŪŪŪŪŪŪŪŪ UŽ NAUJĄ TEMUTĘ... 4u.gif


Kalbi apie Rakto pratybose esantį testą?

Praėjusiais metais buvau su šituo klausimu susidūrus. Bet dabar ......nepamenu. Ar tik ne manufaktūra. Vadovėlyje yra tekstas, tai jame parašytas tas terminas, bet taip nelabai aiškiai ir suprantamai.
Atsakyti