Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

QUOTE(nengute @ 2012 02 10, 23:40)
Ir man reikėtų  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


lek, gal dar spesi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ačiū Peliuk už naują temą 4u.gif
Kokių gražių drugelių prisiiūrėjau. Super!

enija05, sveika prisijungus smile.gif

Atsakyti
Mergaitės, taip prajuokino, negaliu, apsiverkiau iš juoko lotuliukas.gif

В аптеке:
- У вас есть "АнтиРастолстин"? ..
.- Нет! ...
- А "ЦеллюлитоИсчезан"? ...
- Нет! ...
- А "СамСобойВесПропадан"? ...
- Девушка, вам нужен "МеньшеНадоЖратидин, БольшеЗадомШевелин и КхолодильникуНеподходин"
Atsakyti
нужен lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarkka @ 2012 02 10, 23:57)
Mergaitės, taip prajuokino, negaliu, apsiverkiau iš juoko  lotuliukas.gif

В аптеке:
- У вас есть "АнтиРастолстин"? ..
.- Нет! ...
- А "ЦеллюлитоИсчезан"? ...
- Нет! ...
- А "СамСобойВесПропадан"? ...
- Девушка, вам нужен "МеньшеНадоЖратидин, БольшеЗадомШевелин и КхолодильникуНеподходин"


Geras.... lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Šarkka @ 2012 02 10, 23:57)

В аптеке:
- У вас есть "АнтиРастолстин"? ..
.- Нет! ...
- А "ЦеллюлитоИсчезан"? ...
- Нет! ...
- А "СамСобойВесПропадан"? ...
- Девушка, вам нужен "МеньшеНадоЖратидин, БольшеЗадомШевелин и КхолодильникуНеподходин"


Anekdotas nerealus. Mūsų šeimoj kova su antsvoriu aktuali, nes abu esam apvalučiai, tai irgi pasijuokėm smagiai.

Na, pasigirsiu ir aš. Vakar maniškiai laimėjo "Drąsiuose, stipriuose, vikriuose" penkias rungtis iš penkių. Gal ir nekukliai čia aš, bet striksėjau iš laimės. Smagiausia, kad nieks to nesitikėjo. Kai yra kelios paralelinės klasės, tai pradedamos klijuoti etiketės. Mano kolegių klasės "berniukiškos", "sportiškos", "judrios", o maniškiai "meniški", "mergaitiška" klasė, nes mergaičių daugiau. Šiaip labai džiaugiuosi šia laida. Galvoju, kad gal kada reiktų ir jų darželio auklėtojai padėkot, nes jie tikrai labai gerai pasirengę mokyklai atėjo...

Apie atostogas. Pas mus tai ne taip, kaip pas visus. Žiemą atostogavom ilgiau ir pradėjom mokytis sausio 17. Dabar atostogų neturėsim. Pavydžiu visoms vilnietėms, kurios galės dalyvauti seminare apie vertinimą vasario 20 d.. Užsiminiau apie seminarą pavaduotojai, tai išgirdau logišką klausimą:"o kas už tave dirbs?"
Vasario 17 d. vedu atvirą pamoką apie H. Gal kas kokį pasiūlymą galėtų mestelt pertraukėlei? Vieną eilėraštuką apie Henriką turiu, bet reikia dar antros pertraukėlės, nes pamoka bus 45 min. trukmės.

Praeitoje temoje diskutavom apie saldainių popieriukų kilimo klijavimą. Nusipirkau brangios dvipusės juostos ir išdėjau ją į šuns dienas. Vaikams ji vėlėsi, o ir man sunkiai sekėsi atkrapštyt. Nusprendėm klijuot paprasta peršviečiama lipnia juosta. Svarbu tvirtai priklijuoti vieną popierėlio kraštą prie tapeto, tada tą kraštą jau galima uždengti kitu popieriuku ir popieriukus tarpusavy sutvirtint. Na, nežinau, ar suprantamai rašau, bet vaikams nesunkiai pavyko susidorot ir suklijavom gana nemažai. Išskirstėm popieriukus spalvomis, tai įdomiai atrodo. Gal kitą savaitę baigsim, tai nufotografuosiu ir įmesiu.
Atsakyti
Ar dirbote pilnu tempu? Pas mane buvo visi mokiniai, tai net širdį paglosto, kad nori mokytis, nors kai kur buvo ir 25 laipsniai. Džiaugiuosi savo mokinukais.
Atsakyti
QUOTE(naminukė @ 2012 02 11, 02:55)
Na, pasigirsiu ir aš. Vakar maniškiai laimėjo "Drąsiuose, stipriuose, vikriuose" penkias rungtis iš penkių.

Labai šaunu, kad vaikai pasistengė. Smagiausia ir būna, kai nesitiki, o padaro, kad širdį paglosto wub.gif

Pas mus šiandien 24. Jau kaip užkniso tas šaltis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2012 02 10, 22:02)
Aš „ateinu iki tos akies ir nebėra pas mane bendrinti“  doh.gif

Labutis 4u.gif .Pasistengsiu truputį vėliau parašyti į až, jei pas tave lietuvių kalba ax.gif (nes angliškai nežinau, kaip tie žodžiai vadinasi blush2.gif ),dabar šiek tiek užsiėmusi esu mirksiukas.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga1972: 11 vasario 2012 - 10:45
QUOTE(Šarkka @ 2012 02 11, 00:57)
Mergaitės, taip prajuokino, negaliu, apsiverkiau iš juoko  lotuliukas.gif

В аптеке:
- У вас есть "АнтиРастолстин"? ..
.- Нет! ...
- А "ЦеллюлитоИсчезан"? ...
- Нет! ...
- А "СамСобойВесПропадан"? ...
- Девушка, вам нужен "МеньшеНадоЖратидин, БольшеЗадомШевелин и КхолодильникуНеподходин"

Prajuokinai . Man irgi tokiu reikia thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
O aš dėl stiprių šalčių šiandien mašinos niekaip "neatgaivinau", tai kvalifikacijos tobulinimo seminaras „Tiriamųjų darbų sėkmės aspektai“ nuplaukė...
Nežinau, kaip bus vakare. Esu suplanavusi patekti į dar vieną seminarą "50 kūrybinių idėjų darbui su vaikais".
Įkyrėjo jau tie šalčiai iki gyvo kaulo verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Šarkka @ 2012 02 10, 23:57)
- Девушка, вам нужен "МеньшеНадоЖратидин, БольшеЗадомШевелин и КхолодильникуНеподходин"

Smagus anekdotas. thumbup.gif šiuo metu man ypač aktualus thumbup.gif nes stresą nutekinu per skrandį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutute1: 11 vasario 2012 - 12:39
QUOTE(lutute1 @ 2012 02 11, 14:36)
O aš dėl stiprių šalčių šiandien mašinos niekaip "neatgaivinau"

Mano ta pati problema unsure.gif Jau savaitgalio laukiau kaip išganymo, tikėjausi pirmadienį važiuot į darbą su mašina. Deja... verysad.gif
Atsakyti