Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

QUOTE(sheila102 @ 2012 02 18, 21:09)
kazkaip nervas ima kad man vis dar tepa svieziu krauju siandien jau 14cd  doh.gif matyt reiks pas gine lekt nes tai negali buti normalu doh.gif kai paskaitau kas gali buti tai....  nu nesvarbu ...... cool.gif

o siaip maudzia pilva ar ne? man atrodo kad tepa del hormonu sutrikimo arba del vaistu. neatsimenu tu dabar kazka geri ar ne? kaip suprantu nuo tepliojimu stebuklingas dufas gelbeja. Bet pasitikrinti tikrai reiketu. Kada leksi pas gine?
Atsakyti
QUOTE(Ilmuliux @ 2012 02 18, 21:08)
Sveikutes,

jungiuosi ir as pas jus rytoj guluosi ligoninen ir pirmadieni laukia manes laparaskopija, ziures pratekamuma man tikiuosi viskas bus gerai nieko blogo neras ir greitai leis planuoti, man siandien 10 CD ir kazkaip nesisaugojom su MB tikiuosi nebus labai jau blogo kazko  g.gif  brrrr kaip bijau  doh.gif


nebijok mes su tavimi ir tave palaikysim 4u.gif o gali primint kas tave operuos jauciu jau rasei nu bet niekaip nepamenu zinau kad siauliuose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sheila102 @ 2012 02 18, 20:09)
kazkaip nervas ima kad man vis dar tepa svieziu krauju siandien jau 14cd  doh.gif matyt reiks pas gine lekt nes tai negali buti normalu doh.gif kai paskaitau kas gali buti tai....  nu nesvarbu ...... cool.gif

cia taip kraujuoji po mmm ar po kokios proceduros?

man sis ciklas kazkoks irgi keistas baigiau kraujuot tik 8 CD irgi ilgokai sakyciau uzsitese smile.gif

o kaip po laparaskopijos kazkoks kraujavimas irgi bna kad raso sarasiuke paketu isideti? g.gif
Papildyta:
QUOTE(sheila102 @ 2012 02 18, 20:13)
nebijok mes su tavimi ir tave palaikysim 4u.gif o gali primint kas tave operuos jauciu jau rasei nu bet niekaip nepamenu zinau kad siauliuose 4u.gif


tiesa pasakius net nezinau bet operacijai guldo Vilutiene tik nezinau ar ji visa tai pati ir atliks blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sheila102 @ 2012 02 18, 20:10)
patarciau su kokia drauge ar siaip zmogumi kuriuo pasitiki paieskot kad tavo zuiki paziuretu ir paciai ramiau bus ir galesi is ligonines neskubet  4u.gif

Tai va,kad nelabai turiu kazka cia patikimo...nes is savo gimto miesto atsikeliau pas vyra gyvent ir visi artimi draugai,gimines palike teviskej...o cionai nelabai jau turiu kuo ir pasiprasyt blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(ahh @ 2012 02 18, 21:12)
o siaip maudzia pilva ar ne? man atrodo kad tepa del hormonu sutrikimo arba del vaistu. neatsimenu tu dabar kazka geri ar ne? kaip suprantu nuo tepliojimu stebuklingas dufas gelbeja. Bet  pasitikrinti tikrai reiketu. Kada leksi pas gine?


kada leksiu nezinau turbut pirmadieni , nu dar bus matyt. pilvo nei skauda nei maudzia, o del hormonu tai juos vel kartosiu si cikla ziuresiu kas cia daros . dabar nieko negeriu, bet nuo rytojaus dufas, o dufas padeda nuo tepliojimu kai esi nescia ir truksta progesterono, o man teplioja nuo mmm, tad tai ne tai, bet rytoj pradedu gert dufa pagal stimuliacijos plana. nu gerai nebetersiu temutes nes cia biskeliuka ne i tema.
Atsakyti
QUOTE(maltakava @ 2012 02 18, 20:16)
Tai va,kad nelabai turiu kazka cia patikimo...nes is savo gimto miesto atsikeliau pas vyra gyvent ir visi artimi draugai,gimines palike teviskej...o cionai nelabai jau turiu kuo ir pasiprasyt blush2.gif .


as siandien savo spurgyte isveziau pas tevukus bet kaip liudna be dukrytes namuose doh.gif

gal kokia aukle kazkas parekomenduotu tau kol TB dirbs su aukle pabutu o paskui su teveliu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilmuliux @ 2012 02 18, 19:14)

o kaip po laparaskopijos kazkoks kraujavimas irgi bna kad raso sarasiuke paketu isideti?  g.gif

Tepa, bet tik pirma diena. Visada geriau tureti ir buti pasiruosus visiems gyvenimo atvejams mirksiukas.gif
Tik noriu patarti - apatines kelnaites dekites tamsesnes spalvos. Man buvo labai jau nepatogu ( blush2.gif ) prie sesutes ir gydytojus kai sviesios kelnaites momentaliai nusitepa tuo geltonu purskalu, kuriuo nuspalvoja (dezinfekuoja) pilviuka prie LP doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilmuliux @ 2012 02 18, 20:08)
Sveikutes,

jungiuosi ir as pas jus rytoj guluosi ligoninen ir pirmadieni laukia manes laparaskopija, ziures pratekamuma man tikiuosi viskas bus gerai nieko blogo neras ir greitai leis planuoti, man siandien 10 CD ir kazkaip nesisaugojom su MB tikiuosi nebus labai jau blogo kazko  g.gif  brrrr kaip bijau  doh.gif

Kaip idomiai.Manes taip pat pirmadieni laparaskopija laukia,bet mane guldo tik pirmadieni,jau 7.00val turiu but.O jus jau sekmadieni paguldo,nors laparaskopija darys tik pirmadieni g.gif .Tai gal dar tyrimus kokius jums rytoj darys?
Atsakyti
QUOTE(maltakava @ 2012 02 18, 21:16)
Tai va,kad nelabai turiu kazka cia patikimo...nes is savo gimto miesto atsikeliau pas vyra gyvent ir visi artimi draugai,gimines palike teviskej...o cionai nelabai jau turiu kuo ir pasiprasyt blush2.gif .

chmmm net nezinau nei ka patart bet siulyciau kazkaip pasieskot nes dar nezinia kaip jausies po LP ir ka tau ras nu labai tikiuos kad tau viskas bus gerai ir greit paleis, gal vyras gali pasiimt iseigine 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maltakava @ 2012 02 18, 19:19)
Kaip idomiai.Manes taip pat pirmadieni laparaskopija laukia,bet mane guldo tik pirmadieni,jau 7.00val turiu but.O jus jau sekmadieni paguldo,nors laparaskopija darys tik pirmadieni g.gif .Tai gal dar tyrimus kokius jums rytoj darys?

Rytoj atliks zarnyno valyma - lieps gerti Cololyt miltukus ir pora litru vandeniuko mirksiukas.gif Nieko cia baisiaus - isivaizdavau zymiai baisiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2012 02 18, 20:19)
Tepa, bet tik pirma diena. Visada geriau tureti ir buti pasiruosus visiems gyvenimo atvejams mirksiukas.gif
Tik noriu patarti - apatines kelnaites dekites tamsesnes spalvos. Man buvo labai jau nepatogu ( blush2.gif ) prie sesutes ir gydytojus kai sviesios kelnaites momentaliai nusitepa tuo geltonu purskalu, kuriuo nuspalvoja (dezinfekuoja) pilviuka prie LP doh.gif

che che che kaip gerai kad rudu uzsipirkau triusikeliu biggrin.gif

QUOTE(maltakava @ 2012 02 18, 20:19)
Kaip idomiai.Manes taip pat pirmadieni laparaskopija laukia,bet mane guldo tik pirmadieni,jau 7.00val turiu but.O jus jau sekmadieni paguldo,nors laparaskopija darys tik pirmadieni g.gif .Tai gal dar tyrimus kokius jums rytoj darys?

na man aiskino taip kad pasiguldo sekmadieni ir nori kad anesteziologas aplankytu mane ir operuojantis gydytojas ir kaip supratau kazkokius miltukus su vandeniu nuo rytojaus pietu lieps gerti ir nebeduos valgyti doh.gif o kuriame mieste jus operuos?
Atsakyti
QUOTE(maltakava @ 2012 02 18, 21:19)
Kaip idomiai.Manes taip pat pirmadieni laparaskopija laukia,bet mane guldo tik pirmadieni,jau 7.00val turiu but.O jus jau sekmadieni paguldo,nors laparaskopija darys tik pirmadieni g.gif .Tai gal dar tyrimus kokius jums rytoj darys?


siaip siaukiuose daro zarnyno valyma tad guldo is vakaro ir nuo pietu valo zarnyna, ryte dar klyzmuyes ir tada jau vaziuoji i operacine, pas mus siauliuose reikejo ryte pries LP nusimaudyt o as nebuvau pasiemus nei kempines nei duso zele prausiaus su muilu nu taip ne faina buvo. doh.gif
Atsakyti