Įkraunama...
Įkraunama...

Dviračiai

QUOTE(lituanus vulgaris @ 2011 04 12, 06:06)
Kaip suprasti pusei metų garantiją duoda? Pardavinėja superkokybišką vokišką dviratį ir tik pusės metų garantija? Kiti, pardavinėdami žymiai kukliau kainuojančius dviračius, duoda penkis metus garantiją rėmui ir metus-du garantiją kitoms dalims...


Labas vakaras, matai aš ne taip supratau, buvau palikus remontuot motorolerį ten pat, tai šiandien lėkiau atsiimti, ir išsiaiškinau, kad jie visai savo ekspozicijai duoda pusę metų garantijos, o pas juos yra labai pigių dviračių ir brangių ir vaikiškų, nu žodžiu akropolis bet tik dviračių lotuliukas.gif
bet kaip supratau taktika pas juos yra ta, kad neišsistayt gerų dviračių, kad jie nedūlėtų, nes nėra šiai dienai tiek žmonių, kurie ryžtasi daug lt išleist ant dviratuko, todėl užsakinėja geriau, o pasistato kelis. Ir gali susirinkt kokią nori komplektaciją. O esmė, kad aš pati tai šiaip žinau, kad geri dviračiai yra kettler, dar kiek papasakojo draugai, pardavėjas, o ten kas kur deore, alivio, shimano ir kt nelabai suprantu biggrin.gif
Nu žodžiu šeštadienį su draugu nuvažiuosim ir padės, patars man arba morališkai palaikys kaip atiduosiu beveik mėnesio algelę verysad.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Simmone @ 2011 04 12, 16:19)
tai nera ka galvoti - perkat maximoje arba turguje uz 300-400 lt ir NE vazinejate, o kankinates 2-3 kartus per savaite  lotuliukas.gif Uzlipti tiek kartu ant dviracio yra gan nemazai ax.gif  Galiu galva guldyt, kad ir val. pasivazinejus su trantu nebenoresit isvis lipti ant dviracio. Kitavertus, jei vazinesite tiek kartu vienus metus, ok, bet jei norite normaliai vazineti dviraciu n metu, tai jau kitas reikalas  blink.gif Snekate apie tai, ko nezinote... Pabandykite draugu/pazistamu gera dvirati ir uz tuos kelis simtelius bei pasidarykite isvadas.
drinks_cheers.gif


Jusu ziniai as i maximinius dviracius net neziuriu, o vaziuoju tikrai su labai geru dviraciu patikekit, ir nulipt nesinori biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2011 04 12, 21:11)
Jusu ziniai as i maximinius dviracius net neziuriu, o vaziuoju tikrai su labai geru dviraciu patikekit, ir nulipt nesinori  biggrin.gif


bet jusu paskutinis pasisakymas tam priestarauja, todel sunku patiketi blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Simmone @ 2011 04 12, 21:26)
bet jusu paskutinis pasisakymas tam priestarauja, todel sunku patiketi blink.gif  blink.gif  blink.gif


Kas kam priestarauja? blink.gif Nusipirkau labai gera naudota dvirati, su gera begiu sistema. Vyras praeitais metais laimejo dvirati Panther (nepigus), o as pirkau naudota, tai jis pavaziaves su mano dviraciu padare isvada, kad vistik mano yra geresnis ir daug fainiau vaziuoja, nei jo naujas laimetas. Taip kad tikrai ne visi naudoti yra prasti schmoll.gif Ar tuo labiau visi naudoti yra vogti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tučka: 12 balandžio 2011 - 20:59
QUOTE(Simmone @ 2011 04 12, 16:19)
tai nera ka galvoti - perkat maximoje arba turguje uz 300-400 lt ir NE vazinejate, o kankinates 2-3 kartus per savaite  lotuliukas.gif Uzlipti tiek kartu ant dviracio yra gan nemazai ax.gif  Galiu galva guldyt, kad ir val. pasivazinejus su trantu nebenoresit isvis lipti ant dviracio. Kitavertus, jei vazinesite tiek kartu vienus metus, ok, bet jei norite normaliai vazineti dviraciu n metu, tai jau kitas reikalas  blink.gif Snekate apie tai, ko nezinote... Pabandykite draugu/pazistamu gera dvirati ir uz tuos kelis simtelius bei pasidarykite isvadas.

Visų pirma, nėr ko lyginti maximinį už 300-400 Lt ir naudotą už tokią pačią kainą cool.gif Naudotą kokybišką, ne ex maximinį, nors jis ir būtų kainavęs naujas 1000 Lt ar daugiau ir kažkas neapsikentęs jį norėtų parduoti už 300-400 Lt doh.gif
Su maximiniu tai tikrai turėsit laaaabai daug problemų, na, gal kam nors ir pasiseks, turės jų mažiau, o gal kam nors tiks ir toks traškantis, braškantis dviratukas, jeigu jis nekelia didelių reikalavimų turimam dviračiui.
O jeigu tai bus naudotas už tokius pat pinigėlius ir ne šiaip pirktas iš rankų, kažkieno pavažinėtas ir nudrengtas ex maximinis, o pirktas iš dviračių meistro su pilnu paruošimu važiavimui, su garantija, tai tas dviratukas dar lėks ir lėks. Nematau prasmės lyginti, kokia gali būti komplektacija maximinio ir kokybiško naudoto už tuos pačius pinigėlius, tai visiškai kita kokybė.
Atsakyti
QUOTE(sanyserda @ 2011 04 12, 22:32)
Visų pirma, nėr ko lyginti maximinį už 300-400 Lt ir naudotą už tokią pačią kainą  cool.gif Naudotą kokybišką, ne ex maximinį, nors jis ir būtų kainavęs naujas 1000 Lt ar daugiau ir kažkas neapsikentęs jį norėtų parduoti už 300-400 Lt  doh.gif 



Mano teta nusipirko dvirati is Ermitazo Elegance su Shimano sistema. As ji praeita vasara buvau pasiskolinusi, nes vaziavom prie juros ir vezemes savo dviratukus, tai ka as galiu pasakyti boze boze, tikrai nebuvo malonumo su juo vazineti, visas tarskejo barskejo, o ir ta shimano sistema man labai itartina pasirode schmoll.gif Matomai pagal maximos uzsakyma padaryti kinijoje lotuliukas.gif Taip, kad pritariu, kad i tuos maximinius ermitazinius neverta ziureti tikrai, nes jie net 100 lt. neverti schmoll.gif
Atsakyti
Supranti jei Shimano sudėta pati paprasčiausia, tai nėra skirtumo ar kita firma ar pats paprasčiausias shimano sudėtas smile.gif jei kas suprato ką noriu pasakyti smile.gif nu matai kaip pasigilini į tuos dviračius nors truputuką, tai kaip sakoma kuo tolyn į mišką tuo daugiau medžiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Higieniste @ 2011 04 12, 17:58)
Labas vakaras, matai aš ne taip supratau,  buvau palikus remontuot motorolerį ten pat, tai šiandien lėkiau atsiimti, ir išsiaiškinau, kad jie visai savo ekspozicijai duoda pusę metų garantijos, o pas juos yra labai pigių dviračių ir brangių ir vaikiškų, nu žodžiu akropolis bet tik dviračių  lotuliukas.gif
bet kaip supratau taktika pas juos yra ta, kad neišsistayt gerų dviračių, kad jie nedūlėtų, nes nėra šiai dienai tiek žmonių, kurie ryžtasi daug lt išleist ant dviratuko, todėl užsakinėja geriau, o pasistato kelis. Ir gali susirinkt kokią nori komplektaciją. O esmė, kad aš pati tai šiaip žinau, kad geri dviračiai yra kettler, dar kiek papasakojo draugai, pardavėjas, o ten kas kur deore, alivio, shimano ir kt nelabai suprantu  biggrin.gif
Nu žodžiu šeštadienį su draugu nuvažiuosim ir padės, patars man arba morališkai palaikys kaip atiduosiu beveik mėnesio algelę  verysad.gif  biggrin.gif



puse metu garantija blink.gif ....... jau tai parodo jo kokybe, kad net metus neduoda..... o ir kaina blink.gif .
Atsakyti
QUOTE(Higieniste @ 2011 04 13, 21:00)
Supranti jei Shimano sudėta pati paprasčiausia, tai nėra skirtumo ar kita firma ar pats paprasčiausias shimano sudėtas smile.gif  jei kas suprato ką noriu pasakyti smile.gif nu matai kaip pasigilini į tuos dviračius nors truputuką, tai kaip sakoma kuo tolyn į mišką tuo daugiau medžiu  biggrin.gif


drinks_cheers.gif Maximinis shimano ir Afrikoj yra maximinis biggrin.gif
Atsakyti
paskaičiau temos pradžią ir atkreipiau dėmesį, kaip vis dėlto per 4-5 metus kainos išaugo g.gif Kad ir pačių pigiausių, kurie kažkada maximose iki 200 Lt kainavo, dabar jau po 400.... Normalūs panther anksčiau apo 500 buvo, dabar 800-1000...

Dabar velomanai daro masinį pirkimą Cube, tai kainos apie 2000 sukasi, o anksčiau už 1500 jau buvo kosmosas.

dviem vaikams atlaikęs lenkiškas kainavo gal kokie 350, dabar 600 doh.gif

prekybininkai labai godūs šiais laikais, užsikelia kainas, kad paskui simbolines akcijas darytų smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Higieniste @ 2011 04 12, 18:58)
Labas vakaras, matai aš ne taip supratau,  buvau palikus remontuot motorolerį ten pat, tai šiandien lėkiau atsiimti, ir išsiaiškinau, kad jie visai savo ekspozicijai duoda pusę metų garantijos, o pas juos yra labai pigių dviračių ir brangių ir vaikiškų, nu žodžiu akropolis bet tik dviračių  lotuliukas.gif
bet kaip supratau taktika pas juos yra ta, kad neišsistayt gerų dviračių, kad jie nedūlėtų, nes nėra šiai dienai tiek žmonių, kurie ryžtasi daug lt išleist ant dviratuko, todėl užsakinėja geriau, o pasistato kelis. Ir gali susirinkt kokią nori komplektaciją. O esmė, kad aš pati tai šiaip žinau, kad geri dviračiai yra kettler, dar kiek papasakojo draugai, pardavėjas, o ten kas kur deore, alivio, shimano ir kt nelabai suprantu  biggrin.gif
Nu žodžiu šeštadienį su draugu nuvažiuosim ir padės, patars man arba morališkai palaikys kaip atiduosiu beveik mėnesio algelę  verysad.gif  biggrin.gif

kadangi iki šiol apie dviračius žinojai tiek pat kiek apie karves, tai tau bet koks pažinimas daro įspūdį, o prekybininkai tai aiškiai mato ir įkiš tau tą brangų Kettlerį smile.gif jei tau gerai, tai jiems dar geriau drinks_cheers.gif

nors be jokių didelių pastangų aplankius bent dvi kitas specializuotas parduotuves rasi tau puikiai tinkantį už 1200 ar 1500 - už tokią kainą jau eina aliuminio rėmas ir geros kokybės detalės cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PlayIt: 14 balandžio 2011 - 08:50
Gal pasidalintumet pamytes patirtim: kokie dviraciai skaitomi vieni geriausiu? iki kokiu 5000Lt-7000Lt ?
Noriu pagaliau issirinkti gera dviratuka daugeliui metuku i prieki, gal kas patartu? esme kad butu su bagazine- uzsidetu vaikiska kedute...
Atsakyti
QUOTE(Mimyyyte @ 2011 04 15, 20:50)
Gal pasidalintumet pamytes patirtim: kokie dviraciai skaitomi vieni geriausiu? iki kokiu 5000Lt-7000Lt ?
Noriu pagaliau issirinkti gera dviratuka daugeliui metuku i prieki, gal kas patartu? esme kad butu su bagazine- uzsidetu vaikiska kedute...

g.gif manau, tau šitoks bus pats tas

http://www.positus.l...dtail/x-bow-xtr
Atsakyti