Įkraunama...
Įkraunama...

Dviračiai

ziurint koks ugis, mano ugis 165 tai po metu vazinejimo pardavinejau dvirati su 26" ratais, nepatiko man, pernai jau vazinejau su tokiu user posted image, vaziuoti laaabai super thumbup.gif musu Lietuviskas dviratukas, baltik vairo, bet nekeisciau i nieka wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2011 04 16, 10:51)


Labai mielas wub.gif Bet man miesto dviracio neuztenka - turiu hibridini blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Simmone @ 2011 04 16, 10:03)
Labai mielas  wub.gif Bet man miesto dviracio neuztenka - turiu hibridini blush2.gif



aga, jis skirtas vazineti asfaltuotais takiukais, vyras irgi miesto dvirati turi cekiska, o dukrai pirkome jau storesnem padangom..... siaip asfaltuotu takiuku su vyru kai isibegejame dukrai sunkiau jau, ja stabdo storos padangos, o va iki musu pamegtos kavinukes numinti jau dalis zvyrkelio yra, tada jau dukra isibegeja, o mes ziurim kad ant sono neisitiesti, kad neuznestu musu...... gal hibridinis ir geresnis variantas..... na bet uztenka man ax.gif
Atsakyti
laba diena, dairomės gero dviratuko vaikui. skaičiau nete apie zzk latviškus dviračius, sutikau nete ir baltik vairas tekstų įvairiausių, dbr skaitau ir mamos giria baltik vairas dviračius. gal kas savo nuomonę apie ZZk dviratukus turi? ačiū
Atsakyti
QUOTE(erkaerka @ 2011 04 16, 14:53)
laba diena, dairomės gero dviratuko vaikui. skaičiau nete apie zzk latviškus dviračius, sutikau nete ir baltik vairas tekstų įvairiausių, dbr skaitau ir mamos giria baltik vairas dviračius. gal kas savo nuomonę apie ZZk dviratukus turi? ačiū



as giriu bauer serija is baltik vairo....... kazkaip lietuvoje populiarus panther ir minerva, as net negirdejus buvau apie bauer, na jie gal brangesni ir ne tokie populiarus ........ uz musiski po ilgu derybu mokejom 1600, na brangu kaip vaikui, vaikui pirkom pigesni, nes ji ir kieme dralina ir kad pagundu vagim nebutu, vaiko nenuskriaustu..... na i kinietiskus ziureti nereikia, nes ir toki turejom, bet brangaus ir neapsimoka pirkti wink.gif
Atsakyti
Laba diena,
nesvarbu ar tu nusimanai ar ne apie dviračius, viską norėdamas gali išsiaiškinti. Svarbiausia kiek pinigų gali leisti tam daiktui.
Visos turi savo nuomonę vieniems tinka dviratis be bėgių, metalinis ir iki 500lt. Kiti dabar nori tik aliuminio. Kiti geros firmos ir dar velniai žino. Kas kam rūpi. Man rūpi kokybė ir tos kokybės santykis su adekvačia kaina. Manau jei daiktas geros, patikimos firmos, tai už jį ir suplosi gerą sumą. Juk vien reikia išsiaiškinti kiek kainuoja atskiros detalės, tai nuo detalių firmų ir ten jų gerumo kyla kaina... Man toje parduotuvėje išaiškino ir aš pasitikslinau internete, ir viskas man pasidarė aišku, už ką moki 3000lt už tą dviratuką ax.gif
Bet matote merginos, visos skirtingai ieško ir viską vertina. Vienos nesupranta kaip galima leisti tiek pinigų, kitos už dėvėtą daiktą... Manau reikia priimti kiekvienos pasirinkimą ir nuomonę mirksiukas.gif
Aš jau turiu savo dviratuką ir juo begalo, beproto džiaugiuosi ir nesigailiu sumokėtų pinigų thumbup.gif
Mergaitės jau atėjo geri orai perkam dviratukus ir lekiam gražinti savo figuryčių smile.gif Geros dienos cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Simmone @ 2011 03 18, 13:48)
as naudoto niekada nepirkciau schmoll.gif Nebent turi zmogu, kuris galetu tikrai ivertinti realia dviracio bukle. Sutaupai, bet vezi profilaktikai i parduotuve, tada sumoki dar tiek pat uz detaliu keitima... O jei vazinet, kol sulus, tai gali but, kad po keliu pasivazinejimu ir sugrius tas naudotas dviratis. aisku, gali ir pasisekti, bet dviratis - ilgalaikis pirkinys, todel labai atsakingai rinkciausi ji ax.gif
As asmeniskai tik nauja dvirati pirkciau (ir zadu tai padaryti) is specializuotos parduotuves, ypac, kai dabar galima pirkt issimoketinai... gausiu 2 m. garantija, turesiu, kam paplaut smegenis, jei netycia kazkas atsitiktu dviratukui be mano kaltes.
gaila, kad pramiegojau nuolaidas doh.gif Ziema - pats geriausias laikas pirkti dvirati, tada zenklios nuolaidos buna. Gal sia vasara kaip nors isgyvensiu be dviratuko  g.gif Tuomet po sezono nusipirkciau su gera nuolaidele blush2.gif

O masinis pirkimas - 60-70 zmoniu, tai man visiska nesamone atrodo. Sunku patiket, kad gali tokio kiekio zmoniu individualius poreikius patenkinti. Juk musu parduotuves parduoda atsiveztus produktus, o ne patys gamina. Pavargciau laukt, kol susirinktu tiek zmoniu, tada kol atvaziuosu uzsakyti dviraciai  doh.gif

as dabar i toki seile varvinu:
http://www.topdvirat...a-2/#more-11743  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Žiūriu į jūsų išsirinktą dviratį ir galvoju kam jums tie amortizuojanti šakė rolleyes.gif Jin tik svorio prideda. ir pati šakė nekažin kokios firmos. Aš čia tik klausiu, tikiuos nesupyksit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(PlayIt @ 2011 04 15, 22:43)
g.gif  manau, tau šitoks bus pats tas

http://www.positus.l...dtail/x-bow-xtr

Tai kad jis kainuoja: 27600.00 Lt bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nendrinė-vištelė: 25 balandžio 2011 - 17:26
QUOTE(Saga @ 2011 04 16, 09:51)
ziurint koks ugis, mano ugis 165 tai po metu vazinejimo pardavinejau dvirati su 26" ratais, nepatiko man

Rato dydis dar nieko nepasako. Rėmo dydžiai irgi skirtingi būna. Būtent jais ir reikia varijuoti.
Beje, jūsų nuorodoje dviratis taip pat su 26" ratais...
Atsakyti
QUOTE(lituanus vulgaris @ 2011 04 26, 11:38)
Rato dydis dar nieko nepasako. Rėmo dydžiai irgi skirtingi būna. Būtent jais ir reikia varijuoti.
Beje, jūsų nuorodoje dviratis taip pat su 26" ratais...



o kaip matyt mano nuorodoje koks? g.gif nesiginciju su ismananciais bet idomu pasidare g.gif ..... siaip jo ziurejom ir remo dydi pirkdami, bet kai ne internetu pirkom pasimatuoti galejau tai nezinau jo dydzio, tik iejus pasakiau kur 28" ratai....
Atsakyti
QUOTE(Mimyyyte @ 2011 04 15, 20:50)
Gal pasidalintumet pamytes patirtim: kokie dviraciai skaitomi vieni geriausiu? iki kokiu 5000Lt-7000Lt ?
Noriu pagaliau issirinkti gera dviratuka daugeliui metuku i prieki, gal kas patartu? esme kad butu su bagazine- uzsidetu vaikiska kedute...



Man Giant patiko. Konkreciau - comfort klases.
Geriausi dviraciai yra tie, kurie atitinka individualius poreikius. Kokiais keliais planuojama vazineti (asfaltas, misko keliukai, zvyras), geriausia, aisku, pries perkant pravaziuoti keliais skirtingais dviraciais, tada dalis variantu iskart atkris smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_playa_ @ 2011 04 26, 20:19)

Geriausi dviraciai yra tie, kurie atitinka individualius poreikius. Kokiais keliais planuojama vazineti (asfaltas, misko keliukai, zvyras), geriausia, aisku, pries perkant pravaziuoti keliais skirtingais dviraciais, tada dalis variantu iskart atkris smile.gif


Pasirasau po kiekvienu zodziu drinks_cheers.gif
Atsakyti