Įkraunama...
Įkraunama...

Dviračiai

QUOTE(flight @ 2012 07 24, 20:23)
Fainutis, tik man truktų apsaugų nuo lietaus ir bagažinės.
Pati kiek esu bandžiusi, tai man netinka tiek visai sportinio tipo (kur užsigulus vairą važiuojama), tiek itin komfortiški, kur sėdima tiesiai. Man geriausias variantas yra komfortiškas, moteriško rėmo, patogus ir t.t, bet sėdėsena tokia tarpinė, ne visiškai atsilošus.  Nes jei visiškai atsilošus, tai greit pavargsta užpakalis blush2.gif , o jei visiškai užsigulus - didelė apkrova rankoms, riešams...

aš turėjau panašų man patiko tad tokį ir įsigijau, o apsaugas nusipirkau atskirai. Bagažnikas nelabai reikalingas biggrin.gif
Atsakyti
Mane domina laikikliai ant masinos dviraciams vezt. Galvojam susipirkt Thule firmos, ant stogo vezimui. Bet musu yra 4. Tai kazkaip kiek skaitem geriausia vezt ant stogo 3 doh.gif Esu macius kai ir 4 veza smile.gif AS kazkaip noriu daugiau vezt ant stogo, bet vyras sako, kad be jo as viena nei uzdesiu nei nuimsiu dviraciu (nors musu lengvuciai dviratukai thumbup.gif ) ir dar del vabalu bijau, kad neatpazinsiu ju smile.gif
O ant galo kazkaip nenoriu vezt, nes numerius perdedinet ir nenoriu.....

Ir dar, ar buna kokiu nuolaidu laikikliams sezonui baigiantis?
Atsakyti
Kokių vabalų? ax.gif

Mes vežam keturis ant stogo, bet mūsų du suaugusių, vienas vyresniam vaikui ir vienas mažas vaikiškas. Nuimu pati, pasilipus ant kėdės blush2.gif , sistema ten paprasta, o uždeda - vyras.
Atsakyti
Labai noriu paprasyti patarimo smile.gif galbut esate maciusios, kur butu galima nusipirkti tandema (dviratis dviems asmenims). Pries simta metu Neringoje esu toki gavusi nuomoje, o po to laiko niekaip nerandu. Labai noretume su vyru isigyti. Esu skaiciusi, kad jju pardavimai mazi ir paklausa ne kokia, bet kazkur juk turetu buti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milagra797 @ 2012 08 05, 17:41)
Labai noriu paprasyti patarimo smile.gif galbut esate maciusios, kur butu galima nusipirkti tandema (dviratis dviems asmenims). Pries simta metu Neringoje esu toki gavusi nuomoje, o po to laiko niekaip nerandu. Labai noretume su vyru isigyti. Esu skaiciusi, kad jju pardavimai mazi ir paklausa ne kokia, bet kazkur juk turetu buti  4u.gif

tokius is katalogu uzsakineja. Tikrai buna panther firmos. Kreipkites i rimtesne dviraciu parduotuve thumbup.gif
Atsakyti
Supratau, teks taip ir daryti smile.gif galvojau gal netycia kur ir parduotuvej stovi ;D aciu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2012 07 28, 10:17)
Tai kazkaip kiek skaitem geriausia vezt ant stogo 3 doh.gif Esu macius kai ir 4 veza smile.gif AS kazkaip noriu daugiau vezt ant stogo, bet vyras sako, kad be jo as viena nei uzdesiu nei nuimsiu dviraciu (nors musu lengvuciai dviratukai thumbup.gif ) ir dar del vabalu bijau, kad neatpazinsiu ju smile.gif

mes vezem 4 - 2 suaugusiu, 1 vaikiskas (devynmete su juo vazineja) ir vienas paauglio. Is esmes tiktai reikia kaitalioti kad vienas i viena puse ziuri, kitas i kita, nes kitaip vairai maisosi.
O del uzdejimo/nuemimo - reiketu ziureti kokio dydzio masina, kokio dydzio dviraciai ir kokio ugio pati. As savo dviracio (t.y. suaugusiojo) pati neuzdedu.
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2012 06 25, 17:20)
Vargu ar kas ką nors patars žmogui, kuris ieško "gero dviračio iki 400 lt įskaitant ir spyną",  tingi perversti skelbimų puslapius ar perbėgt visus "taškus"  ir tikisi, kad kažlkas tą padarys už jį.
Bet kuriuo atveju, sėkmės jums paieškose 4u.gif

jus labai gerai patariat,paskaiciau jusu zinutes ir viskas aisket ima,nes viskas is patirties rasomas,super,o kas nesupranta tai jau ju problema,pati ieskau dviracio ir jusu pasisakymai man daug padeda thumbup.gif
Atsakyti
Mane taip pat domina laikikliai dviračiams tvirtinami ant automobilio stogo, gal galite patart kurie yra geresni, o kokių geriau nepirk, nes jų tiek daug ir įvairių sunku susigaudyt, o be to ir kainos labai skiriasi, gal kas žinot kokį gerą ir nebrangų variantą? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nimu @ 2012 08 10, 14:56)
Mane taip pat domina laikikliai dviračiams tvirtinami ant automobilio stogo, gal galite patart kurie yra geresni, o kokių geriau nepirk, nes jų tiek daug ir įvairių sunku susigaudyt, o be to ir kainos labai skiriasi, gal kas žinot kokį gerą ir nebrangų variantą?  ax.gif

Mes turim tokius (modelis senesnis, bet esmė ta pati): http://www.thule.com...le-FreeRide-532, kiek mokėjom nepamenu, o šiaip tai kokybiški, tvirti, dviračiai gerai "prisitvirtina", jei reikėtų, kiek pasitreniravus, galėčiau ir pati dviratį uždėt/nuimt, sistema nėra sudėtinga smile.gif

O kiek galima vešt, kaip sakė Bekasė, reikia atsižvelgt į tai koks automobilis, kokie dviračiai ir kt.
Jei norisi pigiau, galima dėvėtų paieškot, arba jei nedaug keliaujama galima nuomuotis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(siggita83 @ 2012 08 10, 21:02)
Mes turim tokius (modelis senesnis, bet esmė ta pati): http://www.thule.com...le-FreeRide-532, kiek mokėjom nepamenu, o šiaip tai kokybiški, tvirti, dviračiai gerai "prisitvirtina", jei reikėtų, kiek pasitreniravus, galėčiau ir pati dviratį uždėt/nuimt, sistema nėra sudėtinga smile.gif

O kiek galima vešt, kaip sakė Bekasė, reikia atsižvelgt į tai koks automobilis, kokie dviračiai ir kt.
Jei norisi pigiau, galima dėvėtų paieškot, arba jei nedaug keliaujama galima nuomuotis  smile.gif


ačiū, siggita83, reikės pasidomėt daugiau tuo modeliu, jei kokybiškas tai kaina labai gera smile.gif ir jei prisitvirtina gerai, labai daug nekeliaujam, dviračiai du ir nelabai sunkūs, todėl ir nesinori labai brangaus, tiesiog kažko tokio ir ieškom, nebrangaus ir kokybiško smile.gif
ir saugaus, neseniai pažįstamas pasakojo istoriją kaip važiavo priešais automobilis su laikikliu, nuo kurio nulėkė dviračiai, jis vos spėjo pasitraukt į šalį doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nimu @ 2012 08 11, 20:21)
ačiū, siggita83, reikės pasidomėt daugiau tuo modeliu, jei kokybiškas tai kaina labai gera smile.gif ir jei prisitvirtina gerai, labai daug nekeliaujam, dviračiai du ir nelabai sunkūs, todėl ir nesinori labai brangaus, tiesiog kažko tokio ir ieškom, nebrangaus ir kokybiško smile.gif
ir saugaus, neseniai pažįstamas pasakojo istoriją kaip važiavo priešais automobilis su laikikliu, nuo kurio nulėkė dviračiai, jis vos spėjo pasitraukt į šalį  doh.gif

Nėra už ką smile.gif kaip tik savaitgalį truputį keliavom, tai nemažai mačiau tokių Thule laikiklių, senesnio ar naujesnio modelio, o ir visos tos ant stogo pritvirtinamos bagažinės - irgi dauguma Thule, todėl manau, kad visai gera ir kokybiška įranga ta Thule smile.gif

O dėl pritvirtinimo - aš nuolat, kai tik sustojam, patikrinu, kaip laikosi, nes esu irgi girdėjus panašių situacijų, nors, kad kalta įranga nedrįsčiau 100 proc. teigti, aišku būna, kad nutrūksta, sugenda kas nors, na bet vis patikrini, pasižiūri ar gerai ir ramu.
Atsakyti