Įkraunama...
Įkraunama...

Dviračiai

Mūsų devynmečiui įveikti kiek virš 50 km per kelias val - buvo pakankamai rimtas krūvis wink.gif

Važiavom visa šeima, keturi asmenys, atostogauti Nidoje. Tai ir rūbai, ir rankšluosčiai, avalynė, ir kosmetikos priemonės etc. Mes šiaip vilniečiai, bet mašina liko Klaipėdoje.

Beje, jei važiuočiau į kokį rimtą žygį, nenorėčiau per dieną sukarti daugiau nei 60 km. Nesu sportininkė, nenoriu pertempti raumenų ar vakare gulėt paslika. Gal pastoviai besitreniruojančioms tas atstumas yra tik "fi, tik pora valandų - niekis" - o man jis jaučiasi. O geras dviratis kelionę išties palengvina ir tiek nuvažiuoti nepersitempdamas gali beveik bet kas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 20 birželio 2012 - 20:24
O kur galima nusipirkti Vilniuje pigiai dviratį? kokį miesto dviratuką, važinėjimuisi mieste smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gervuoges_ @ 2012 06 25, 11:11)
O kur galima nusipirkti Vilniuje pigiai dviratį? kokį miesto dviratuką, važinėjimuisi mieste  smile.gif

aš to jau klausiau, nulis patarimų, tik išvedžiojimai 'žiūrint kokio reikia',
'paskaityk čia' bei 'aš pirkau'. kažin ar gausit ir jūs patarimų...
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2012 06 25, 12:18)
aš to jau klausiau, nulis patarimų, tik išvedžiojimai 'žiūrint kokio reikia',
'paskaityk čia' bei 'aš pirkau'. kažin ar gausit ir jūs patarimų...


Pigiai dviratį nusipirkti galima Senukuose, Maksimoje, gal kokiam Ermitaže dar. Sunku užeiti?
Dar nebrangių yra ir specializuotose dviračių pardutouvėse bei skelbimuose pilna. Ar jūsų naršyklė tik Sm atidaro?
Dar yra Gariūnai su savo pasiūla..

Nesuprantu klausimo esmės. Ieškot pigaus bile kokio, nei svoris nei bėgiai nei firma nesvarbu - na pilna tokių, eik, pirk, važiuok...O gal ieškot pigaus bet labai gero ir dar nevogto? Ar tikikėts, kad kas nors čia Sm pasiūlys keleto tūkstančių vertą dviratį už keliasdešimt lt? bigsmile.gif

P.s. sugaišau lygiai minutę, skelbimų puslapyje radau dailūs nauji moteriški dviračiai su dokumentais už 359 lt, kaip tik miestui - bet matyt, reikia ne to?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 25 birželio 2012 - 12:16
aš jūsų nieko neklausiau ir žinutę komentavau ne jūsų, todėl jūsų rant'o esmės nesupratau. kaip ir sapalionių "Ieškot pigaus bile kokio, nei svoris nei bėgiai nei firma nesvarbu - na pilna tokių, eik, pirk, važiuok...O gal ieškot pigaus bet labai gero ir dar nevogto? Ar tikikėts, kad kas nors čia Sm pasiūlys keleto tūkstančių vertą dviratį už keliasdešimt lt?". ko aš tikiuosi jau rašiau. jei skaityti nemokat negaliu padėt. tamstos nieko neklausiau ir nieko nesitikiu, todėl jei rašinėjat bile rašinėt arba dėmesio trūkumas kamuoja nelabai čia vieta. patart vistiek nieko negalit, tik svaičioti kažkokias nesąmones visiškai ne į temą. o kas skaityti moka klausimą suprato ir gal atsakys.
Atsakyti

Vargu ar kas ką nors patars žmogui, kuris ieško "gero dviračio iki 400 lt įskaitant ir spyną", tingi perversti skelbimų puslapius ar perbėgt visus "taškus" ir tikisi, kad kažlkas tą padarys už jį.
Bet kuriuo atveju, sėkmės jums paieškose 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, ir as ilgose ir nuobodziose dviracio paieskose doh.gif aisku, laikas nelabai tinkamas, vasara, cia as kalbu apie devetu dviraciu pasirinkima...Pradzioj buvau nusiteikus pirkti koki deveta uz 500-600 lt. bet apziurejusi "asortimenta" padariau isvada, kad gaila man moket tokius pinigus uz toki labai pusetinos isvaidzos ir technines bukles dvirka g.gif Apsisprendziau pirkti nauja, iki kokiu 1000 litu, nuziurejau si, nu garzus jis man:
https://www.winnersp...hy_del_lux/2786
Ka apie ji manote? blush2.gif Kazkur cia skaiciau nelabai gerus atsiliepimus, bet taip ir nesupratau kas konkreciai nepatiko g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Braskeele: 26 birželio 2012 - 12:45
QUOTE(-Braskeele @ 2012 06 26, 12:21)
Sveikos, ir as ilgose ir nuobodziose dviracio paieskose doh.gif aisku, laikas nelabai tinkamas, vasara, cia as kalbu apie devetu dviraciu pasirinkima...Pradzioj buvau nusiteikus pirkti koki deveta uz 500-600 lt. bet apziurejusi "asortimenta" padariau isvada, kad gaila man moket tokius pinigus uz toki labai pusetinos isvaidzos ir technines bukles dvirka g.gif Apsisprendziau pirkti nauja, iki kokiu 1000 litu, nuziurejau si, nu garzus jis man:
https://www.winnersp...hy_del_lux/2786
Ka apie ji manote? blush2.gif Kazkur cia skaiciau nelabai gerus atsiliepimus, bet taip ir nesupratau kas konkreciai nepatiko g.gif



protingai nusprendei wink.gif .... mano patirtis tai vienas devetas (tiesa jis mamos buvo, bet ir as vazinedavau)...... tai po vienos vasaros padangos suskilinejo (gal kur ilgai gulejes buvo), pakeitus jas stipinai byreti pradejo, siaip dviratukas nenubrozdintas idealiai atrode, be pavaru, bet tikrai nevertas buvo tu 200 lt..... pati pirkau per parduotuves uzdaryma cekiska, apie 400 mokejau (buvo ispardavimas, nes sezonas baigesi o parduotuve visai uzsidare)..... begiu buvo nedaug, bet as ju gyvenime neturejus man ju ne nerekjo, ratai 26", bet su mano ugiu galvoju gerai bus (165 cm).... vazinejau du sezonus.... po dvieju pritrukau begiu ir ratai mazoki (nupirko ji is manes mergaitei 11 metu).... Galu gale vyras man jau pirko ...... o jis jau i pigius neziuri.... taigi dabar vazineju su dviraciu virs 1000 lt, vazinejimas labai skiriasi, komfortas didziulis.... beja turejau trauma verciausi su visu dviraciu per galva pernai...... as suluzau o dviratis visai sveikas, tik rankenas nubrozdinau..... atsipekejus galvojau viskas dviracio neber nuo tokio smugio ir skrydzio wink.gif....... suluzo tik skambutis....

p.s. dar pamirsau pamineti, mes drausdami buta ir turta itraukeme ir dviracius savo, taigi nereik tu brangiu spynu, svarbu kad jie prirakinti butu, o ne siaip palikti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saga: 26 birželio 2012 - 15:05
Tai va as kadangi visai nieko nenusimanau apie tuos dviracius, tai vis ko nors paklausineju, tai vat patare, kad ratai butu 28" (mano ugis 1,76), geriau remas aliumininis, bet nieko blogo ir plieninis. Del tu pavaru, tai dauguma sako, kad mano vaziavimui 3 uzteks... Zodziu, man reik patogaus, komfortisko dviracio pasivazinejimui su vaikiska kedute ant bagazines,o ne lakstymui kur nors po kalnus blush2.gif o kaip pvz. perkant dvirati nustatyt ar jis man tinkamas ar ne?i ka atkreipt demesi bandant ji? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Braskeele: 26 birželio 2012 - 16:03
Mano ūgis 163, ratai - 28, ne per maži tikrai smile.gif

Panther - geras pasirinkimas, jei lyginsime su Maximiniais. Pati prieš metus vos nenusipirkau Pantherio (žiūrėjau kitokį modelį). Beje, jūsų parodytas modelis neturi amortizacijos.

Pasidomėkit, koks jo svoris, ar nebus pernelyg sunkus g.gif

Aš vis tik ieškočiau bent su šešiom pavarom. Juk dviratį perkat turbūt ne metams - o jei ateityje įgusit/pamėgsit dviratį, norėsit ilgesnėm distancijom pasivažinėti, o pavarų jau norėsis daugiau?

Atsakyti
QUOTE(flight @ 2012 06 26, 22:44)
Mano ūgis 163, ratai - 28, ne per maži tikrai smile.gif

Panther - geras pasirinkimas, jei lyginsime su Maximiniais. Pati prieš metus vos nenusipirkau Pantherio (žiūrėjau kitokį modelį). Beje,  jūsų parodytas modelis neturi amortizacijos. 

Pasidomėkit, koks jo svoris, ar nebus pernelyg sunkus  g.gif

Aš vis tik ieškočiau  bent su šešiom pavarom. Juk dviratį perkat turbūt ne metams - o jei ateityje įgusit/pamėgsit dviratį, norėsit ilgesnėm distancijom pasivažinėti,  o pavarų jau norėsis daugiau?


Na, as ziuriu stai sita modeli, jis aliumininis,o ka reiskia be amortozacijos? blush2.gif Cia raso priekinis ir galinis amortizatorius...
https://www.winnersp...hy_del_lux/2786
Na, as gal ir noreciau tu 7 begiu, bet esu apsibrezus suma, uz kuria noriu nusipirkt dvirati- iki 1000 litu,o uz tokia kaina nelabai randu su 7 pavarom naujo g.gif O tai Panther geras pasirinkimas tik lyginant su maximiniais? blush2.gif o tai kas tada butu siaip geras pasirinkimas? biggrin.gif
Atsakyti
Mano nuomone, geras miesto/kruizinis dviratis (pati esu bandžiusi, patogumas važinėjantį, pvz., pajūrio dviračių takais - nerealus thumbup.gif ) galėtų būti, pvz., Gazelle firmos :

http://www.manogazel...ch_Gazelle.html

Author neblogi

http://www.author.lt/seance.htm

Mes sūnui perkam tik Author firmos - tikrai kokybiški, patikimi, o ir kaina adekvati.


Dar patikimas miesto dviratis būtų Kettler, pvz:

https://www.boc24.de...mpaign=94511215

Amortizacija - tai amortizuojanti priekinė šakė (aktualu važiuojant pvz., nuo šaligatvio bortelio ant gatvės, nelygiu paviršiumi - jei gera amortizacija, tai ne taip krato, ne taip nukenčia rankos, riešai), ir galinė amortizacija - turbūt aišku, kam wink.gif Priekinė amortizuojanti šakė geriau, kai reguliuojasi - t.y., kai ją galima įjungti aba išjungti priklausomai nuo situacijos.

Siūlau apvažinėti bent kelias pardutouves, užsėsti ant kelių skirtingų dviraių ir apsukti ratuką (viur leidžia išbandyti dviratį lauke) - pažiūrėkit, kaip persijunginėja pavaros (man, o ir daugeliui patogiau, kai jos persijunginėja ne sukiojant ratuką, o judinant sivrteles) , ar patogu perjunginėt, ar jums užtenka maksimalaus greičio ant maksimalios pavaros (pabandykit labiau įsibėgėti ir žoiūrėkit, kokį didžiausią greitį išspausit, įsivaizduokit save, smagiai važiuojančią kur dviračių taku, ar greitis pakankamas?) , ar ne sunku kilt į kalniuką (kad ir minimalų) ant pačios mažiausios; koks pojūtis sėdint, ar dviratis manevringas (posūkiuose) , ar ne per sunkus, ne gremėzdiškas (ypač, jei teks jį nešiot į kažkelintą aukštą, o ir šiaip, kuo lengvesnis, tuo geriau). Tada jau maždaug turėsit supratimą, ko jums reikia - pirkti pirmą pasitaikiusį, nebandžius kitų, gali būti lemtinga klaida..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 27 birželio 2012 - 10:06