Įkraunama...
Įkraunama...

Pigi, bet neprasta

QUOTE(Inspiratative @ 2012 02 20, 19:18)
O gal esat atradusios kokį gerą pigų top-coatą, kad ilgiau išsilaikytų lakas g.gif

Man patinka "Essence" "Gel-look" top coat'as. Įprastai man nagų lakai laiko 2-3 dienas, o su šiuo top coat'u po savaitės pati nusivalau, nes nuaugęs nagas negražiai atrodo. Tik po 2-3 dienų lakavimo užtepu jo dar sluoksnį pakartotinai, tada laiko be jokių problemų.
user posted image
Atsakyti
As naudoju tik base coat'a kad spalva taip neisigertu i naga ir lengviau nusivalytu, tada du sluoksniai spalvoto lako, ir nors lakuota buna pries kokias 3 val. pries miega, vistiek ryte atsibundu su ispaustu rastu doh.gif Tai top coat'o netepu vien todel, kad tada dar ilgiau dziuna..
Greitesniam dziuvimui naudoju Avon purskikli arba Classic dziovikli, bet net nezinau ar man jie veiksmingi g.gif
Atsakyti
FoxLady - yra top coat'ų kurie greitina džiuvimą, pvz. man patiko catrice shine & quick dry, aš dar vienos forumietės rekomanduotą stebuklą atradau, džioviną laką nerealiai greitai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2012 02 21, 10:56)
FoxLady - yra top coat'ų kurie greitina džiuvimą, pvz. man patiko catrice shine & quick dry, aš dar vienos forumietės rekomanduotą stebuklą atradau, džioviną laką nerealiai greitai smile.gif

Turiu ta catrice, nepadejo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2012 02 21, 12:56)
aš dar vienos forumietės rekomanduotą stebuklą atradau, džioviną laką nerealiai greitai smile.gif

Kas čia per stebuklas? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2012 02 21, 10:56)
FoxLady - yra top coat'ų kurie greitina džiuvimą, pvz. man patiko catrice shine & quick dry, aš dar vienos forumietės rekomanduotą stebuklą atradau, džioviną laką nerealiai greitai smile.gif

As dabar naudoju Essence quick dry topcoat ax.gif Super laiko ir dziusta thumbup.gif
Atsakyti
As naudoju purskala greitinanti nagu lako dziuvima is Avon,greitai dziovina,ilgam uztenka ir kaina normali ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DIVELONA @ 2012 02 21, 15:51)
As naudoju purskala greitinanti nagu lako dziuvima is Avon,greitai dziovina,ilgam uztenka ir kaina normali ax.gif

kai nereikia topcoat bigsmile.gif as irgi naudoju is Avon purskiama dziovikli ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bon_Bon. @ 2012 02 21, 16:32)
Kas čia per stebuklas? bigsmile.gif


QUOTE(Tibė @ 2011 11 17, 17:36)

Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2012 02 22, 10:55)

Turiu is sita ir Avon purskiama dziovikli, nelabai man jie padeda, nesuprantu, negi dar cia ir nuo pacio nago priklauso doh.gif doh.gif
Atsakyti
Visom reikia top coatų ir base'ų, o man reikia nebrangaus lako skiediklio bigsmile.gif Nes buteliukai dar pilnoki, o jau sutirštėję g.gif
Atsakyti
Gal kas naudojo tušą Dali Geisha's look arba Dali XXL?Kaip jie lyginant su kitais?

Papildyta:
QUOTE(Linju @ 2012 02 22, 15:02)
Visom reikia top coatų ir base'ų, o man reikia nebrangaus lako skiediklio

Eurokose būna Delia nagų lako skiediklis.Lyginant su kitais nebrangus.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xde: 22 vasario 2012 - 17:10