Įkraunama...
Įkraunama...

Massimo Dutti

O kaip dydžiai? atitinka? Pvz tokių populiarių parduotuvių kaip zara, mango viršutinius rūbus dažniausiai perku M, iš JAV parsiųstų TH,RL - S. Tai MD striukės reiktų 10 ar 12 dydžio? g.gif ir kiek suprantu iš UK tip per tarpininkes galima pirkti?
Atsakyti
atitinka ju dydziai
Atsakyti
QUOTE(Marakesh @ 2012 02 22, 12:11)
atitinka ju dydziai

Ačiū 4u.gif
O iš LT, iš internetinės pardės tik per tarpininkes galima pirkti? jie lyg nesiunčia tiesiogiai? g.gif

Beje, labai domina mane ši striukė gal kuri ją gyvai matėte? gal kartais Vilniuj yra? g.gif
Atsakyti
maciau sia striuke, vilniuj atrodo irgi maciau, jeigu patinka pats stilius (as pvz tokiu "vafliniu" labai nemegstu), tai pati striuke labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Marakesh @ 2012 02 22, 12:59)
maciau sia striuke, vilniuj atrodo irgi maciau, jeigu patinka pats stilius (as pvz tokiu "vafliniu" labai nemegstu), tai pati striuke labai thumbup.gif

Aš seniai kažko tokio vaflinio noriu, tai jaučiu man ir gyvai ji žiauriai patiktų bigsmile.gif
gal palėkt iki Vilniaus reiks.. unsure.gif o gal žinote kuri, kada Kauno Akropoly atsidarys? tada niekur lekt nereikėtų bigsmile.gif
Papildyta:
tikrai yra Vilniuj ta striukė rolleyes.gif tai čia senos kolekcijos ji ar kaip? kad per parduotuvės atidarymą jau ant manikeno buvo g.gif online pardėj rašo, kad new..
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2012 02 22, 13:46)
Aš seniai kažko tokio vaflinio noriu, tai jaučiu man ir gyvai ji žiauriai patiktų bigsmile.gif
gal palėkt iki Vilniaus reiks..  unsure.gif  o gal žinote kuri, kada Kauno Akropoly atsidarys? tada niekur lekt nereikėtų bigsmile.gif
Papildyta:
tikrai yra Vilniuj ta striukė rolleyes.gif  tai čia senos kolekcijos ji ar kaip? kad per parduotuvės atidarymą jau ant manikeno buvo g.gif  online pardėj rašo, kad new..


Kaip įdomiai g.gif . Aš nemačiau tos striukytės schmoll.gif , o būčiau tikrai pastebėjus, nes rudenį štapuotos ieškojau g.gif , gal gyvai neatrodo taip įspūdingai

Internetinės parduotuvės nuotraukoj gražesnė nei moteris.lt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abejoklė: 22 vasario 2012 - 13:22
gali buti basic variantas, kuris kartojamas is sezono i sezona
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2012 02 22, 11:57)
O kaip dydžiai? atitinka? Pvz tokių populiarių parduotuvių kaip zara, mango viršutinius rūbus dažniausiai perku M, iš JAV parsiųstų TH,RL - S. Tai MD striukės reiktų 10 ar 12 dydžio? g.gif  ir kiek suprantu iš UK tip per tarpininkes galima pirkti?


Bent jau mano turimų kelių rūbų dydžiai atitinka.
Taip, tik per tarpininkes.
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2012 02 22, 23:46)
Bent jau mano turimų kelių rūbų dydžiai atitinka.
Taip, tik per tarpininkes.



o kurios tarpininkes uk perka? g.gif
kazkaip nepastebejau nei pas viena sarase tos parduotuves
Atsakyti
Iš Vokietijos tarpininkės irgi perka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Iewutee @ 2012 02 22, 23:58)
o kurios tarpininkes uk perka? g.gif
kazkaip nepastebejau nei pas viena sarase tos parduotuves


Tai juk nebūtinai perka tik iš tų parduotuvių, kurios būna surašytos pas tarpininkes temose.
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2012 02 23, 20:44)
Tai juk nebūtinai perka tik iš tų parduotuvių, kurios būna surašytos pas tarpininkes temose.


gal galite i az, kuri tarpininke perka is massimo duti? ar jus pvz ne tiesiogiai is tos parduotuves perkat, o is ebay g.gif
apziurejau akropoly kelis grozius, labai patiko odinukes, tik kaina nepatiko lotuliukas.gif
ta stampuota striukyte irgi maciau, gyvai dar grazesne wub.gif
Atsakyti