Įkraunama...
Įkraunama...

Massimo Dutti

QUOTE(Girl_not4_you @ 2012 02 22, 12:18)
Beje, labai domina mane ši striukė gal kuri ją gyvai matėte? gal kartais Vilniuj yra? g.gif

maciau ir as,patiko labai bigsmile.gif
Atsakyti
O kokia kaina tos striukės pas mus? bigsmile.gif

Merginos, jau kažkada klausiau, bet gal žinote kuri kada Kauno Akropoly atsidarys MD, o gal jau net ir atsidarė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2012 02 21, 13:10)
Ar LT parduotuveje yra sios bliuskutes, gal kuri matet, kokios ju kainos pas mus? ax.gif
http://www.massimodu.....2BBUTTON+BACK
http://www.massimodu.....2BWITH+ZIPPER

savita1 neatidaro jusu pirmos nuorodos man g.gif antra as maciau tikrai biggrin.gif patiko man, atorodo daug graziau negu ant foto mirksiukas.gif kaina kazkur 265 apie 300

Papildyta:
QUOTE(Girl_not4_you @ 2012 03 02, 16:11)
O kokia kaina tos striukės pas mus? bigsmile.gif

nezinau blush2.gif

Papildyta:
http://www.massimodu.....ITIONAL+PRINT
dar sita krito i aki biggrin.gif ir atrodo irgi daug grazesne negu cia ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lillijana: 02 kovo 2012 - 15:16
...nuostabūs modeliukai,labai gera kokybė,net dėvint kasdieną,rūbas po valyklos,kaip naujas...kainos,kaip už kokybę,nėra didelės...aišku mieliau pirkti per sale...man dar ir aksesuarai labai wub.gif
Atsakyti
[quote=Girl_not4_you,2012 03 02, 16:11]
O kokia kaina tos striukės pas mus? bigsmile.gif

kiek pamenu, 269, ir gyvai gražiai atrodo ax.gif
neščiau visą parduotuvę, labai gražūs drabužėliai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2012 02 22, 11:18)
Beje, labai domina mane ši striukė gal kuri ją gyvai matėte? gal kartais Vilniuj yra? g.gif

Buvau parduotuveje, matavausi as ja, nu tokio nesamoningo pasiuvimo dar neteko matyti doh.gif Taip issiaurinti peciai, rankoves tokios siauros, i M dydi vos ikisau rankas, apie uzsisegima tai net kalbos nebuvo nes iki galo net negalejau uzsitraukti per rankoves, L dydis per pecius tokia tik tik, rankoves nera placios, varzo judesi, o visur kitur ziauriai laisva.

QUOTE(Lillijana @ 2012 03 02, 15:15)
savita1 neatidaro jusu pirmos nuorodos man  g.gif  antra as maciau tikrai  biggrin.gif  patiko man, atorodo daug graziau negu ant foto  mirksiukas.gif  kaina kazkur 265 apie 300

Geras, o as kaip tik sitos is ieskojau parduotveje, tos baltos su uztrauktuku, bet neradau, maniau nera.
Bet is esmes tai kainos panasios, ar siustis ar Lt pirkti mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2012 03 02, 19:42)
Buvau parduotuveje, matavausi as ja, nu tokio nesamoningo pasiuvimo dar neteko matyti doh.gif Taip issiaurinti peciai, rankoves tokios siauros, i M dydi vos ikisau rankas, apie uzsisegima tai net kalbos nebuvo nes iki galo net negalejau uzsitraukti per rankoves, L dydis per pecius tokia tik tik, rankoves nera placios, varzo judesi, o visur kitur ziauriai laisva.


Kaip tu mane subalamutinai dabar doh.gif aš jau taip apie ją įsisvajojus buvau verysad.gif tavo pečiai tai jaučiu platesni už mano, bet rankos tai panašios, tai ir aš neįkišiu į M, o L jau bus plati.. unsure.gif o šiaip nėra ji trumpa labai? unsure.gif nu tai šakės nesikeikiant.. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2012 03 02, 19:01)
Kaip tu mane subalamutinai dabar doh.gif  aš jau taip apie ją įsisvajojus buvau verysad.gif  tavo pečiai tai jaučiu platesni už mano, bet rankos tai panašios, tai ir aš neįkišiu į M, o L jau bus plati.. unsure.gif  o šiaip nėra ji trumpa labai? unsure.gif nu tai šakės nesikeikiant.. cool.gif

Varyk i parde matuotis ir viskas bus aisku biggrin.gif Man ji internetineje foto geriau atrode, nei realiai, ilgio nelabai pamenu, bet lyg normalus, iki liemens dzinsu gal, gal biski vos virs jo mastau.gif Kazkaip neuzsifiksavo, as jau susinervinau kad i M dydi nelendu, sako pardavejas tai L as jums atnesiu, toks piktumas tada paeme... lotuliukas.gif
Atsakyti
Avalyne esu pirkus,tai nesiskundziu rolleyes.gif dar paltuka nesioju...irgi visai nieko (bet ir kaina apie 1000 lt )....dar zamsine rankine buvau nusiziurejusi,bet antra kart atejusi vis delto 600 lt nemokejau,kokybe man neatitiko kainos g.gif dabar dziaugiuosi,kad sveikas protas nugalejo smile.gif ...dar viena suknute is ziemos kolekcijos l patiko,bet atejus per "akcija" nuo matavimosi radau visa nusiburbulavusia,tai...
Siaip,manau,kaip ir visur yra visko...o kaina bent jau lietuviams aukstoka smile.gif
Atsakyti
zodziu vaziavau siandien i massimo dutti su mintim kad ta striukyte pirkti...
ir ka, nera ju jau, tik xl dydziai belike verysad.gif
matavausi kitokio modeliuko s dydi, tai didoka man, nesioju siaip xs-s striukes paltukus
Atsakyti
pirkit internetu ax.gif
Atsakyti
Labai gaila, kad nesiunčia į lietuvą verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balalaika.: 03 kovo 2012 - 22:03