Įkraunama...
Įkraunama...

Massimo Dutti

QUOTE(_Pandora_ @ 2014 03 29, 14:11)
Bet tikrai ne visu modeliu buna XS dydis, ne karta esu klausus XS dydzio, jei S budavo didelis, tai sakydavo, kad XS ir nebuvo, nes modelis tik nuo S dydzio prasideda ax.gif


Taip, nes ne visu modeliu xs dydzius pas mus atveza... O tuos, kuriuos atveza, labai greitai isperka.
Atsakyti
O man nepatiko ju salikeliai,pirkau su linu ir medvilne lyg maisyta,neimanoma nesioti kaip dulka,visus rubus apvelia,siaubas kazkoks.O ir kainavo virs 200lt,gaila kad cekio neisaugojau,buciau grazinus atgal i parduotuve.Ir dabar maciau yra panasiu saliu ju parduotuveje irgi visi dulkantis papurcius....
Atsakyti
Kada nuolaidos prasides gal kas itariat? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ginciucha @ 2014 04 03, 08:47)
O man nepatiko ju salikeliai,pirkau su linu ir medvilne lyg maisyta,neimanoma nesioti kaip dulka,visus rubus apvelia,siaubas kazkoks.O ir kainavo virs 200lt,gaila kad cekio neisaugojau,buciau grazinus atgal i parduotuve.Ir dabar maciau yra panasiu saliu ju parduotuveje irgi visi dulkantis papurcius....


As turiu 2 skaras, viena su silku, kita su vilna. Abejomis labai dziaugiuosi ir jokiu priekaistu neturiu.
Bet yra ir man pasitaike nekokybiksu MD rubu.
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2014 06 17, 13:10)
Kada nuolaidos prasides gal kas itariat?  rolleyes.gif

6dieni pirkau kelnes Vln Akropoli, pardavejos kalbejo, kad sia savaite g.gif
Atsakyti
Vakar buvau užėjus į MD, tai mačiau viską perkabinėja, prekių nelabai daug, tai matyt tikrai šią savaitę jau nuolaidos bus.

Aš esu beproto nusivylusi tokio tipo suknele, tik pas mane raštai kitokie (Chaki spalvos, gelėta, kažkurioj temoj rodžiausi). Po dviejų užsidėjimų atrodo tragiškai doh.gif belekaip susiglamžiusi, net kažkokia kaip patysus, siūlai vos prisilietus išsikabina. Draugės tokia pati irgi sakė baisi. Žodžiu, 300lt su viršum kaip į balą. Kažkada keikiau j crew gaminius, kuriuose šilko yra, bet MD išvis kokybės nerasta schmoll.gif
user posted image
Atsakyti
as turiu keleta poru batu, palaidiniu, skara su silku, kosmetine, tai kolkas ne vieno kokybe nenuvyliau smile.gif

eu nusiziurejusi pora rubeliu, tai labai laukiu nuolaidu biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, kai uzmatysit nuolaidas, brukstelkit temoje, aciu 4u.gif
Atsakyti
Sakykit,merginos,MD gamina drabuzius tik is sintetines medziagos?
Atsakyti
QUOTE(Girl. @ 2014 06 17, 19:24)
Vakar buvau užėjus į MD, tai mačiau viską perkabinėja, prekių nelabai daug, tai matyt tikrai šią savaitę jau nuolaidos bus.

Aš esu beproto nusivylusi tokio tipo suknele, tik pas mane raštai kitokie (Chaki spalvos, gelėta, kažkurioj temoj rodžiausi). Po dviejų užsidėjimų atrodo tragiškai doh.gif belekaip susiglamžiusi, net kažkokia kaip patysus, siūlai vos prisilietus išsikabina. Draugės tokia pati irgi sakė baisi. Žodžiu, 300lt su viršum kaip į balą. Kažkada keikiau j crew gaminius, kuriuose šilko yra, bet MD išvis kokybės nerasta schmoll.gif
user posted image


turiu ir as tavo minima suknele , bet man nieko g.gif nors siaip as ir pati keikiu MD kokybe , bet si suknele be pakitimu kolkas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pichouette @ 2014 06 18, 10:30)
Sakykit,merginos,MD gamina drabuzius tik is sintetines medziagos?


Ne tik, bet labai daug sintetiniu rubu.. o jei tik geresne medziagos sudetis, tai ir kaina iskart labai didele ax.gif As is USA zymiai pigiau nusiperku geros sudeties rubus.. bet patinka MD stiliukas..
Atsakyti
QUOTE(Pichouette @ 2014 06 18, 07:30)
Sakykit,merginos,MD gamina drabuzius tik is sintetines medziagos?


Tai kad ne tik... Turiu šilkinį sijoną ir medvilninę palaidinę. smile.gif
Atsakyti