Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

Revlon Colorstay nebandete perpilti i kitos pudros buteliuka su dozatorium? Man kaip tik viena baiginejasi, bet galvoju ar as puse jos neistaskysiu pro sonus mastau.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana24 @ 2012 02 26, 18:52)
O gal bandėt dabar reklamuojamą naują Maybelline fit me pudrą? tą, kur turi labai daug atspalvių? 4u.gif
user posted image
Ir gal dar galėtute palyginti Bourjois HM ir Bourjois Flower perfection, jei bandę? ax.gif



Sveiki, na as turiu 125 nr., o esu tikrai sviesi, bet man labai tiko spalvyte, taip pat turiu ir kompaktine pudryte, na man tai labai nieko, juolab uz tokia kaina.Siaip ji lengvai dengiasi, veidukas atrodo graziai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2012 02 27, 14:52)
tai nieko gero is jos,norisi bent vidutinio maskavimo,o kur jus bandete kristianoj ,gavote meginuka ar pirkote?


bandziau, nepirkau. jau nusivyliau visai, nusprendziau kad isvis jokios nepirksiu. Paskutini karta kai pasitepiau guerlain lingerie, tai blizget pradejo po 1 val. ir kai vakare nusivaliau, ant odos atsirado spuogai, kuriu pries tai nebuvo.ar gali taip buti nuo kremines pudros?
siaip ta givenchy labai maloni, bet man truksta maskavimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 27 vasario 2012 - 17:44
Isigijau Guerlain Prarure Aqua - na tai galiu pasakyt, kad visai nieko pudryte. Šiek tiek maskuoja, lengvai tepasi, tik matiškumo nelaiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2012 02 27, 19:44)
bandziau, nepirkau. jau nusivyliau visai, nusprendziau kad isvis jokios nepirksiu. Paskutini karta kai pasitepiau guerlain lingerie, tai blizget pradejo po 1 val. ir kai vakare nusivaliau, ant odos atsirado spuogai, kuriu pries tai nebuvo.ar gali taip buti nuo kremines pudros?
siaip ta givenchy labai maloni, bet man truksta maskavimo.

gali taip but ir nuo pudros ir nuo kremo...o ka siuo metu naudojate? kokia pudra? jei reikia gero matiskumo ir maskavimo siulau pabandyti Clarins Truly matte ir/arba Clinique Anti-Blemish Solutions,riebiai odai jos turetu tikti:)
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2012 02 27, 19:12)
gali taip but ir nuo pudros ir nuo kremo...o ka siuo metu naudojate? kokia pudra? jei reikia gero matiskumo ir maskavimo siulau pabandyti Clarins Truly matte ir/arba Clinique Anti-Blemish Solutions,riebiai odai jos turetu tikti:)


kremus naudoju su rugstimis, manau ant ju gula visos pudros nlb gerai, bet kai naudoju parastus drekinancius nelabai kas keiciasi. Naudoju clinique almost kompaktine,estee lauder ir lancome kompakitnes.turejau ta antiblemish, tai 3 val neblizgejo. noretusi lengvesnes.turejau ir clarins kompaktine labai kimso poras, todel i kremines clarins net ziuret nenoriu schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Lėjaaa @ 2012 02 27, 18:48)
Isigijau Guerlain Prarure Aqua - na tai galiu pasakyt, kad visai nieko pudryte. Šiek tiek maskuoja, lengvai tepasi, tik matiškumo nelaiko  mirksiukas.gif


kokia jusu oda?
Atsakyti
QUOTE(Gratis @ 2012 02 27, 13:30)
Mane domintų kaip pačiai tinka/patinka šis atspalvis bei kokia pačios oda 4u.gif Ar atitinka?
Atsakyti
style18
pas mane mišri oda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lėjaaa @ 2012 02 27, 20:51)
style18
pas mane mišri oda  mirksiukas.gif


palyginti su lingerie galite? ar neturejote?
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2012 02 27, 15:53)
Revlon Colorstay nebandete perpilti i kitos pudros buteliuka su dozatorium? Man kaip tik viena baiginejasi, bet galvoju ar as puse jos neistaskysiu pro sonus mastau.gif  hihihi.gif

Gera mintis, bet kaip suprantu niekas neisbande. Jei isbandysite, parašykite, ar pasiseke mirksiukas.gif
Atsakyti
MAC pudrai esu pirkusi pompa atskirai, kazin, nebuna ir Revlonui g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2012 02 27, 21:24)
MAC pudrai esu pirkusi pompa atskirai, kazin, nebuna ir Revlonui  g.gif



nera revlonui, amerikonkos perka mac pompa revlonui, berods uz 8 usd.
Atsakyti