Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

QUOTE(Irisinė @ 2012 02 27, 19:25)
Mane domintų kaip pačiai tinka/patinka šis atspalvis bei kokia pačios oda  4u.gif Ar atitinka?


Spalva man tobula, idealiai atitinka mano odos spalvą, kuri pas mane neutrali/vos vos į rausvumą. Pudra sakyčiau irgi neutrali, tikrai ne į geltonumą smile.gif .
Atsakyti
Panos, kokie atsiliepimai apie LOREAL MAT MORPHOSE ? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olivia.: 27 vasario 2012 - 23:01
QUOTE(style18 @ 2012 02 27, 19:15)
palyginti su lingerie galite? ar neturejote?

ne, lingerie pudrytes neturejau...
Atsakyti
QUOTE(Olivia. @ 2012 02 28, 00:00)
Panos, kokie atsiliepimai apie LOREAL MAT MORPHOSE ?  4u.gif

Man patiko. thumbup.gif Tiks mišriai/riebiai odai. Lengvai tepasi, vidutiniškai maskuoja. Suflė tekstūros, tokia minkšta, švelni. Veidą tikrai ilgiau išlaiko matinį.
Atsakyti
QUOTE(RENATYTE1982 @ 2012 02 27, 18:03)
Sveiki, na as turiu 125 nr., o esu tikrai sviesi, bet man labai tiko spalvyte, taip pat turiu ir kompaktine pudryte, na man tai labai nieko, juolab uz tokia kaina.Siaip ji lengvai dengiasi, veidukas atrodo graziai  4u.gif


Nu nesviesi jus tada.... schmoll.gif nes as jau saves labai baltaode nelaikau... bet 120 nr. buvo tamsokas g.gif nebent 125 sviesesnis uz 120...
Atsakyti
QUOTE(Olivia. @ 2012 02 28, 01:00)
Panos, kokie atsiliepimai apie LOREAL MAT MORPHOSE ?  4u.gif

lengvai tepasi,vidutiniskai maskuoja,nebloga,bet greit nuplaukia,gali kimsti poras...visa diena su ja tikrai neisbutumtumete,nes nuplauktu,graziai atrodo tik pora valandu man:) mano oda misri:)
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2012 02 28, 14:40)
lengvai tepasi,vidutiniskai maskuoja,nebloga,bet greit nuplaukia,gali kimsti poras...visa diena su ja tikrai neisbutumtumete,nes nuplauktu,graziai atrodo tik pora valandu man:) mano oda misri:)

O man niekur nenuplaukdavo visą dieną schmoll.gif Gal dėl to, kad užfiksuodavau su biria pudra rolleyes.gif
Atsakyti
gal galit patart kokia spalva imt? naudoju dbr Clinique even better ir acne solutions Nr. 3. 4u.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Gal kas turi atsiliepimu apie L'Oreal Paris Lumi Magique ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karjeriste @ 2012 02 29, 01:04)
Gal kas turi atsiliepimu apie L'Oreal Paris Lumi Magique ? 4u.gif

Kolkas ji man turbut pati geriausia bandyta skysta pudra lotuliukas.gif Lyginant su garsiom firmom, kurias bandziau. Turejau tik megineli, tai uzteko 3 kartam berods (dar truputi turiu atrodo), veidas nuostabiai atrodo. Rasiau atsilipeima pries kelis puslapius blush2.gif
Atsakyti
mergikes rekomenduokit pudra, kuri kuo ilgiau metiskuma laikytu ir naturaliai atrodytu ir kad suteriktu odai lygumo vaizda blush2.gif
einu vasara i baliu, tai pradedu dabar ieskot pudros, kad atsirinkt butu laiko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2012 02 29, 13:04)
mergikes rekomenduokit pudra, kuri kuo ilgiau metiskuma laikytu ir naturaliai atrodytu ir kad suteriktu odai lygumo vaizda blush2.gif
einu vasara i baliu, tai pradedu dabar ieskot pudros, kad atsirinkt butu laiko  blush2.gif


o kaip tau ta revlon kur pirkus buvai? DNA kažkokia g.gif
Atsakyti