Įkraunama...
Įkraunama...

Nedarbingumo pažymėjimas, ligos pašalpa

QUOTE(Šaranga @ 2013 08 15, 12:16)
ar as galiu tiketis 100 proc.

Ne, negalite. Sodra apmoka pirmą savaitę 40%, o nuo aštuntosios laikinojo nedarbingumo dienos – 80% kompensuojamojo uždarbio.
Atsakyti
QUOTE(Rytinė pašvaistė @ 2013 08 13, 18:15)
Labutis  4u.gif

Ateinu pas jus su tokiu klausimėliu  ax.gif

Kiek max gali tęsti biuletenį nėščiajai? Esu 18 sav nėščia ir savijauta pradėjo blogėti. Mano ginekologė neskuba rašyti biuletenio, nors man ir pasiskundus, kad darbo sąlygos pas mane stresinės ir atidirbus po 12val/d pilvas visada kietėja. Per echo apžiūrą šiandien ji tai pat matė kietėjančią gimdą, kas, sakė gali būti gresiančio persileidimo požymis, tačiau biuletenio nedavė. Tad klausimas būtų nr2: ar galiu eiti į privačią gydymo įstaigą (kliniką) ir ten esančios ginekologės prašyti biuletenio, nors mano nėštumo priežiūra registruota valstybinėje poliklinikoje?
Ačiū Jums už atsakymą  4u.gif


Sveika 4u.gif Kadangi pati esu nescia jau 11sav ir nuo liepos 3 turiu nedarbinguma tai galiu siek tiek pakomentuoti...
Mano gydytoja kas savaite pratesia nedarbinguma. Nedarbingumas, bent jau siuo atveju negali buti isduodamas (su visais pratesimais) daugiau kaip 30d. As pvz baigiantis tam laikui papuoliau i ligonine verysad.gif Tai ligonineje israsant nedarbinguma pratese nepilnai savaitei, paskui maniske vel pratesineja. Bet velgi negali ilgiau nei 30d, paskui turetu vel kas nutikti (tpiu tpiu tpiu) kad ta darbinguma testi.
Papildyta:
o as turiu toki klausima blush2.gif

Turiu nedarbingumo lapeli nuo liepos 3.
Per el.sistema uzpildziau prasyma del nedarbingumo pinigeliu ismokejimo uz nepertraukiama laikotarpi nuo liepos 3 iki rugpjucio 5d. Pinigelius ismokejo, viskas del to gerai.
Bet... as toliau esu nedarbinga ir man buvo pratestas nedarbingumas nuo rugpjucio 6d iki 12d tada nuo 13d iki 19d. Per el sistema man nebeleidzia pildyti prasymo del pinigeliu ismokejimo. Tai kada man sodra ismokes uz likusi laikotarpi jei prasymo pateikti nebegalima? Zinau, kad nuo 20d dar nedarbinguma tes iki 26d. O gal ir dar ilgiau turesiu nedarbinguma. Tai kaip del pinigeliu ismokejimo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnyte_1987 @ 2013 08 16, 15:28)
Sveika  4u.gif  Kadangi pati esu nescia jau 11sav ir nuo liepos 3 turiu nedarbinguma tai galiu siek tiek pakomentuoti...
Mano gydytoja kas savaite pratesia nedarbinguma. Nedarbingumas, bent jau siuo atveju negali buti isduodamas (su visais pratesimais) daugiau kaip 30d. As pvz baigiantis tam laikui papuoliau i ligonine  verysad.gif  Tai ligonineje israsant nedarbinguma pratese nepilnai savaitei, paskui maniske vel pratesineja. Bet velgi negali ilgiau nei 30d, paskui turetu vel kas nutikti (tpiu tpiu tpiu) kad ta darbinguma testi.
Papildyta:
o as turiu toki klausima  blush2.gif

Turiu nedarbingumo lapeli nuo liepos 3.
Per el.sistema uzpildziau prasyma del nedarbingumo pinigeliu ismokejimo uz nepertraukiama laikotarpi nuo liepos 3 iki rugpjucio 5d. Pinigelius ismokejo, viskas del to gerai.
Bet... as toliau esu nedarbinga ir man buvo pratestas nedarbingumas nuo rugpjucio 6d iki 12d tada nuo 13d iki 19d. Per el sistema man nebeleidzia pildyti prasymo del pinigeliu ismokejimo. Tai kada man sodra ismokes uz likusi laikotarpi jei prasymo pateikti nebegalima? Zinau, kad nuo 20d dar nedarbinguma tes iki 26d. O gal ir dar ilgiau turesiu nedarbinguma. Tai kaip del pinigeliu ismokejimo?  g.gif


Nedaznai sirgineju, bet kiek teko pildyti el. prasyma Sodros sistemoje, tai ten reikia nurodyti tik nedarbingumo pradzia ax.gif , pratesimu gali buti keli, bet pinigelius perveda pagal viena prasyma, daugiau prasymu nereikedavo pildyti ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(v.vileva @ 2013 08 16, 22:20)
Nedaznai sirgineju, bet kiek teko pildyti el. prasyma Sodros sistemoje, tai ten reikia nurodyti tik nedarbingumo pradzia ax.gif , pratesimu gali buti keli, bet pinigelius perveda pagal viena prasyma, daugiau prasymu nereikedavo pildyti ax.gif .

Dekui, bet as ta pati suprantu. Bet kada jie man sumomes uz ta laikotarpi, kur prasymo nebegaliu parasyti? Na tarmim, gal as dar tris menesius busiu nedarbinga, o prasymo nebegiu pildyti, tai nejau sodra pinigus man sumokes tik po triju menesiu?
Atsakyti
QUOTE(Agnyte_1987 @ 2013 08 16, 16:28)
Sveika  4u.gif  Kadangi pati esu nescia jau 11sav ir nuo liepos 3 turiu nedarbinguma tai galiu siek tiek pakomentuoti...
Mano gydytoja kas savaite pratesia nedarbinguma. Nedarbingumas, bent jau siuo atveju negali buti isduodamas (su visais pratesimais) daugiau kaip 30d. As pvz baigiantis tam laikui papuoliau i ligonine  verysad.gif  Tai ligonineje israsant nedarbinguma pratese nepilnai savaitei, paskui maniske vel pratesineja. Bet velgi negali ilgiau nei 30d, paskui turetu vel kas nutikti (tpiu tpiu tpiu) kad ta darbinguma testi.




Ačiū už informaciją. Penktadienį eisiu pas kitą ginekologę ir žiūrėsim ką toliau sakys dėl manęs.

O jums ir jūsų žirniukui - sveikatos ir stiprybės.
Atsakyti
Sveikos supermamytės 4u.gif

Gal kuri žinote, jei sūnus sirgo savaitę sausio mėn ir savaitę kovo mėn, o prašymą ligos išmokai gauti pateikė tik dabar, ar gaus už abi nedarbo savaites ar tik už antrąją, nes nuo pirmosios ligos praėję daugiau kaip pusmetis g.gif unsure.gif

Prisijungėm prie EGAS ir pabandėm suformuoti suvestinę apie priskaičiuotas ir mokamas išmokas, galvojau, kad gal parodys, kiek priklauso tų pingėlių, bet jau apie valandą vis rašoma, kad suvestinė formuojama.. Ar gali tiek ilgai formuoti?

Atsakyti
Mano manymu pinigus gausit, bet kiek pinigų - taip greitai neparodys (ne per 1 dieną ir ne per 2 parodo). jei nurodysit el. paštą - atsiųs informaciją, ka jau galit pažiūrėti priimtus sprendimus toj jų sistemoj
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2013 07 25, 15:42)
Nerašykit nesąmonių. Slaugant vaikus ligos pašalpa mokama.


slaugant vaikus kasmetiniu atostogu metu uz vaiko slaugyma pasalpa nera mokama. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Agnyte_1987 @ 2013 08 16, 16:28)
Sveika  4u.gif  Kadangi pati esu nescia jau 11sav ir nuo liepos 3 turiu nedarbinguma tai galiu siek tiek pakomentuoti...
Mano gydytoja kas savaite pratesia nedarbinguma. Nedarbingumas, bent jau siuo atveju negali buti isduodamas (su visais pratesimais) daugiau kaip 30d. As pvz baigiantis tam laikui papuoliau i ligonine  verysad.gif  Tai ligonineje israsant nedarbinguma pratese nepilnai savaitei, paskui maniske vel pratesineja. Bet velgi negali ilgiau nei 30d, paskui turetu vel kas nutikti (tpiu tpiu tpiu) kad ta darbinguma testi.
Papildyta:
o as turiu toki klausima  blush2.gif

Turiu nedarbingumo lapeli nuo liepos 3.
Per el.sistema uzpildziau prasyma del nedarbingumo pinigeliu ismokejimo uz nepertraukiama laikotarpi nuo liepos 3 iki rugpjucio 5d. Pinigelius ismokejo, viskas del to gerai.
Bet... as toliau esu nedarbinga ir man buvo pratestas nedarbingumas nuo rugpjucio 6d iki 12d tada nuo 13d iki 19d. Per el sistema man nebeleidzia pildyti prasymo del pinigeliu ismokejimo. Tai kada man sodra ismokes uz likusi laikotarpi jei prasymo pateikti nebegalima? Zinau, kad nuo 20d dar nedarbinguma tes iki 26d. O gal ir dar ilgiau turesiu nedarbinguma. Tai kaip del pinigeliu ismokejimo?  g.gif


o mano ginekologe sake,kad belioteni gali turet ne daugiau kaip 60dienu per paskutinius 12menesiu...
Atsakyti
laba diena turiu toki klausima,ar man sumokes uz biuleteni?stovejau DB nuo 2012 03 26 iki 2013 06 16,mokejo 6 men bedarbio pasalpa,isidarbinau 2013 06 17,i biuleteni isejau 09-09,ne pati o vaikas susirgo,ar priklausis man uz biuleteni pinigeliai?
Atsakyti
QUOTE(jele25 @ 2013 09 11, 16:54)
laba diena turiu toki klausima,ar man sumokes uz biuleteni?stovejau DB nuo 2012 03 26 iki 2013 06 16,mokejo 6 men bedarbio pasalpa,isidarbinau 2013 06 17,i biuleteni isejau 09-09,ne pati o vaikas susirgo,ar priklausis man uz biuleteni pinigeliai?

Taip,priklausys.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 09 11, 16:59)
Taip,priklausys.

o procentais kiek dabar apmoka?ir kokia dabar sistema biuletenio,zinau kad elektroniniai dabar biuliteniai,kai uzdaris ka man reikes daryti?
Atsakyti
QUOTE(jele25 @ 2013 09 12, 14:42)
o procentais kiek dabar apmoka?ir kokia dabar sistema biuletenio,zinau kad elektroniniai dabar biuliteniai,kai uzdaris ka man reikes daryti?

85%
Reikes pildyt prasyma sodroj,galit ir per el.bankininkyste.
Atsakyti