Įkraunama...
Įkraunama...

Nedarbingumo pažymėjimas, ligos pašalpa

QUOTE(x_karamele_x @ 2013 08 08, 14:58)
dekui,o per kiek laiko darbdavys privalo atsiust sodrai duomenis del gimdymo biuletenio,kad gauciau pinigelis ?

ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo asmens kreipimosi dienos (cia del motinystes pasalpos)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 08 rugpjūčio 2013 - 14:02
QUOTE(x_karamele_x @ 2013 08 06, 17:48)
sveikos ar galejo darbdavys nusiust NPD sodrai del biuletenio jei mano biuletenis nuo 24 liepos iki rugpjucio 6,t.y siandien?nes prasiau z dvi sav.o gavau paskaiciuota tik uz sav

Tai juk už pirmas dvi dienas moka darbdavys, už sekančią savaitę Sodra - tik 40%, tai gal jums ir atrodo, kad tik už savaitę gavot?
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2013 08 08, 19:25)
Tai juk už pirmas dvi dienas moka darbdavys, už sekančią savaitę Sodra - tik 40%, tai gal jums ir atrodo, kad tik už savaitę gavot?


snd gavau algalapi is imones negavau nei cento,nes biuletenis prasidejo liepos 15,o i darba reikejo tik 17 liepos sad.gif biuleteni turejau nuo 15 iki rugpj.6 dabar jau dekretas
Atsakyti
QUOTE(x_karamele_x @ 2013 08 08, 20:46)
snd gavau algalapi is imones negavau nei cento,nes biuletenis prasidejo liepos 15,o i darba reikejo tik 17 liepos sad.gif biuleteni turejau nuo 15 iki rugpj.6 dabar jau dekretas

Tai jei nedarbingumas nesutampa su darbo grafiku, už pirmas dvi dienas darbovietė ir neapmoka. O už pirmas porą nedarbingumo savaičių Sodra išmoka panašiai tiek, kiek darbovietė už vieną dirbtą.
Atsakyti
Prašau pasakykit, jei žmogus buvo biuletenyje 120 dienų ir išeina iš darbo, bet darbovietė turi paskaičiuoti jam neišnaudotų atostoginių kompensaciją bei dar išeitinę už 2 mėn., tai pagal kieno vidurkį skaičiuos (pagal paskutinių 3 mėn., tai pagal biuletenyje būtus mėnesius)?
Atsakyti
QUOTE(pupik @ 2013 08 09, 21:28)
tai pagal kieno vidurkį skaičiuos?

Pagal prieš nedarbingumą buvusių mėnesių VDU.
Atsakyti
Nedarbinguma gavau per atostogas.Atostogu buvo likus saviate..Atostogas as galiu test,galiu ne..Jei netesiu kas buna su ismoketais atostoginiais? nes atostogu turejau 3 savaites,o atostogavus busiu tik 2.
Atsakyti
QUOTE(bobu vasaros nebus @ 2013 08 11, 15:52)
Nedarbinguma gavau per atostogas.Atostogu buvo likus saviate..Atostogas as galiu test,galiu ne..Jei netesiu kas buna su ismoketais atostoginiais? nes atostogu turejau 3 savaites,o atostogavus busiu tik 2.


Atims lotuliukas.gif

Is tikruju, tai greiciausiai gausi maziau algos sekanti menesi, nes gausis, kad uz 1 sav. tau bus permoketa.
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2013 08 11, 16:33)
Atims  lotuliukas.gif

Is tikruju, tai greiciausiai gausi maziau algos sekanti menesi, nes gausis, kad uz 1 sav. tau bus permoketa.

Taip ir bus...nes as dar masciau i darba iseit,bet kazkaip naudos nematau tame smile.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif

Ateinu pas jus su tokiu klausimėliu ax.gif

Kiek max gali tęsti biuletenį nėščiajai? Esu 18 sav nėščia ir savijauta pradėjo blogėti. Mano ginekologė neskuba rašyti biuletenio, nors man ir pasiskundus, kad darbo sąlygos pas mane stresinės ir atidirbus po 12val/d pilvas visada kietėja. Per echo apžiūrą šiandien ji tai pat matė kietėjančią gimdą, kas, sakė gali būti gresiančio persileidimo požymis, tačiau biuletenio nedavė. Tad klausimas būtų nr2: ar galiu eiti į privačią gydymo įstaigą (kliniką) ir ten esančios ginekologės prašyti biuletenio, nors mano nėštumo priežiūra registruota valstybinėje poliklinikoje?
Ačiū Jums už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytinė pašvaistė @ 2013 08 13, 18:15)
Labutis  4u.gif

Ateinu pas jus su tokiu klausimėliu  ax.gif

Kiek max gali tęsti biuletenį nėščiajai? Esu 18 sav nėščia ir savijauta pradėjo blogėti. Mano ginekologė neskuba rašyti biuletenio, nors man ir pasiskundus, kad darbo sąlygos pas mane stresinės ir atidirbus po 12val/d pilvas visada kietėja. Per echo apžiūrą šiandien ji tai pat matė kietėjančią gimdą, kas, sakė gali būti gresiančio persileidimo požymis, tačiau biuletenio nedavė. Tad klausimas būtų nr2: ar galiu eiti į privačią gydymo įstaigą (kliniką) ir ten esančios ginekologės prašyti biuletenio, nors mano nėštumo priežiūra registruota valstybinėje poliklinikoje?
Ačiū Jums už atsakymą  4u.gif

Esant sudetingam nestumui, blogai jauciantis, ginekologe i dekreta isleisti gali 28 savaiciu, vadinasi Jums liko 10 savaiciu - tiek biuletenis tikrai gali trukti. Ar gali ji israsyti kita, nei Jus priziurinti gydytoja, as nesu tikra, bet ar nevertetu visai pakeisti gydytoja i siek tiek atsakingesne ir labiau Jumis besirupinancia...? g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif
Gal kuri tiksliai galite pagelbeti tokiu klausimu turiu darytis koju operacija,pirma viena koja po menesio kita ir dar po operacijos koki menesi bus rebilitacija koks man biliotenis priklausys kiek proc.tuos visus menesius mokes?ar as galiu tiketis 100 proc.aciu is anksto. 4u.gif
Atsakyti