Įkraunama...
Įkraunama...

Radviliškio darželiai

QUOTE(renatuxaass @ 2007 01 16, 21:08)
o cia Egluteje ji jauniausia, bet čia jai labiau kažkodėl patinka, tik va tiek kad jau antra kart per dvi savaites pasiimu vaika is darželio su turiniu kelnese ( mes dar su pampersais).



Kažin kodėl vaikui patinka... g.gif blush2.gif


O dėl turinio tai reikia pasakyti auklėtojom, tuo labiau, kad mažas vaikiukas ir negali pasakyti g.gif
Domukas vakar prisidarė, kelnytės išplautos sudėtos į maišelį viskas thumbup.gif
kam ne pasitaiko g.gif
Neišsitesiu, nes daugiau apie tai pasisakiau radviliškiečių skyrelyje g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernesta: 23 sausio 2007 - 10:14
Labukas mamytės. Mano nuomone geriausiais darželis yra "žvaigždutė", ne todėl, kad jis renovuotas ir atrodo tikrai gerai, bet man patinka vidinis to darželio gyvenimas. Šita darželį prieš mokykla lankė sūnus, teisybe pasakius labai gerai paruošė priešmokyklinėj grupėj, į mokykla nuėjom skaičiuodami ir žinodami visą abecėlę. O dabar vedu savo mažylę, esam lopšelio grupėj, auklėtoja Rasma (tai angelas, o ne auklėtoja) thumbup.gif thumbup.gif . Mamytės kurios vesite vaikučius į darželį "žvaigždutę" ir jūsų grupės auklėtoja bus Rasma, bukite ramios. Jūsų vaikučiai pačiose geriausiose rankose. Ir labai gaila, cray.gif kad auklėtoja Rasma iškelema iš lopšelio į vyresnias grupes.... Kaip kam tikriausiai pasisekė labai, kai nuo birželio 1d. sulauks tokia auklėtoja....
Atsakyti
as apie darzelius ir ju direktores turiu savo nuomone-visos direktores kaip direktores-tuo labiau kad as, jas bent jau dvi ir viena laikinai einancia pareigas pazystu asmeniskai. patys darzeliai-pats geriausias yra Kregzdute, ir ne zaislai svarbu ar grupiu atnaujinimas, svarbaiusia kad ir as ir mano mazoji labai gerai ten jauciames, ne taip kaip Zvaigzduteje-ten kiekviena diena tai to reikia, tai ta atnesk, tai ta padaryk... nesamone kazkokia, labai dziaugiuosi kad persikelus gyvent kitur pradejau saviske vest i Kregzdute thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ieskotoja @ 2007 05 01, 19:56)
as apie darzelius ir ju direktores turiu savo nuomone-visos direktores kaip direktores-tuo labiau kad as, jas bent jau dvi ir viena laikinai einancia pareigas pazystu asmeniskai.  patys darzeliai-pats geriausias yra Kregzdute, ir ne zaislai svarbu ar grupiu atnaujinimas, svarbaiusia kad ir as ir mano mazoji labai gerai ten jauciames, ne taip kaip Zvaigzduteje-ten kiekviena diena tai to reikia, tai ta atnesk, tai ta padaryk... nesamone kazkokia, labai dziaugiuosi kad persikelus gyvent kitur pradejau saviske vest i Kregzdute  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Visiška nesamonė apie "Žvaigždute". Šį darželį lankome jau du metus, niekas ir niekada nieko neprašė atnešti ir nereikalavo. Visada jei reikia ko nors mūsų vaikučiams tariamės su tėveliais ar galėsime nupirkti ir jei tėvai pritaria nuperkame. niekada neesame pirkę ko nors brangaus, ko negalėtų įpirkti visi tėvai.
Taigi nekalbėkite netiesos protest.gif , labai negražu meluoti nono.gif
Atsakyti
Tai gal jum su aukletoja nuskilo...mes irgi lankeme ta darzeli du metus ir net eit vaiko pasiimt nesinorejo-tiesa turiu pasakyt dideli aciu uz tai , kad atpratino mano atzalele nuo pampersu-sito vargo, nors nezinau ar tai tikrai vargas, neteko patirt. Ir tai tikriausiai vienintelis daikatsa uz kuri galiu padekot.....
Atsakyti
QUOTE(daiva26 @ 2007 04 28, 11:13)
Labukas mamytės. Mano nuomone geriausiais darželis yra "žvaigždutė", ne todėl, kad jis renovuotas ir atrodo tikrai gerai, bet man patinka vidinis to darželio gyvenimas. Šita darželį prieš mokykla lankė sūnus, teisybe pasakius labai gerai paruošė priešmokyklinėj grupėj, į mokykla nuėjom skaičiuodami ir žinodami visą abecėlę. O dabar vedu savo mažylę, esam lopšelio grupėj, auklėtoja Rasma (tai angelas, o ne auklėtoja)  thumbup.gif  thumbup.gif . Mamytės kurios vesite vaikučius į darželį "žvaigždutę" ir jūsų grupės auklėtoja bus Rasma, bukite ramios. Jūsų vaikučiai pačiose geriausiose rankose.   Ir labai gaila, cray.gif kad auklėtoja Rasma iškelema iš lopšelio į vyresnias grupes.... Kaip kam tikriausiai pasisekė labai, kai nuo birželio 1d. sulauks tokia auklėtoja....

pritariu - Rasma tikrai siltas ir puikus zmogus, manoji labai buvo patenkinta, bet ir dabar musu aukletojos puikios.
Migle net savaitgaliais klausia, kodel neinam i darzeli.
o ieskotojai tegaliu pasakyti - gal pagal viena grupe nereiketu apie visas sprest? mes irgi nesam - tai seimos nuotrauka, tai snekanti zaisla, tai kastonu pririnkusios, bet juk vaikui apie seima pasakoti lengviau nuotrauka matant, o kad butu rinkliavos, ar kazkokie materialiniai reikalavimai - tikrai ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dangiuk: 12 gegužės 2007 - 13:36
QUOTE(daiva26 @ 2007 04 28, 10:13)
Labukas mamytės. Mano nuomone geriausiais darželis yra "žvaigždutė", ne todėl, kad jis renovuotas ir atrodo tikrai gerai, bet man patinka vidinis to darželio gyvenimas. Šita darželį prieš mokykla lankė sūnus, teisybe pasakius labai gerai paruošė priešmokyklinėj grupėj, į mokykla nuėjom skaičiuodami ir žinodami visą abecėlę. O dabar vedu savo mažylę, esam lopšelio grupėj, auklėtoja Rasma (tai angelas, o ne auklėtoja)  thumbup.gif  thumbup.gif . Mamytės kurios vesite vaikučius į darželį "žvaigždutę" ir jūsų grupės auklėtoja bus Rasma, bukite ramios. Jūsų vaikučiai pačiose geriausiose rankose.  Ir labai gaila, cray.gif kad auklėtoja Rasma iškelema iš lopšelio į vyresnias grupes.... Kaip kam tikriausiai pasisekė labai, kai nuo birželio 1d. sulauks tokia auklėtoja....



Manau visuose darželiuose yra gerai, svarbu, kad auklėtojos mylėtų savo darbą, o tada ir vaikams thumbup.gif


QUOTE(ieskotoja @ 2007 05 01, 19:56)

Zvaigzduteje-ten kiekviena diena tai to reikia, tai ta atnesk, tai ta padaryk... nesamone kazkokia, labai dziaugiuosi kad persikelus gyvent kitur pradejau saviske vest i Kregzdute  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif




Gal ten skurdesnės grupės, todėl ir prašo, o šiaip aš manau juk savo vaikams nešam biggrin.gif o dėl savo numylėtinių ko tos mamos nepadarytu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(daiva26 @ 2007 04 28, 09:13)
Mamytės kurios vesite vaikučius į darželį "žvaigždutę" ir jūsų grupės auklėtoja bus Rasma, bukite ramios. Jūsų vaikučiai pačiose geriausiose rankose.  Ir labai gaila, cray.gif kad auklėtoja Rasma iškelema iš lopšelio į vyresnias grupes.... Kaip kam tikriausiai pasisekė labai, kai nuo birželio 1d. sulauks tokia auklėtoja....


Tai kad Rasma jau dirbo visus metus vyresnėje grupėje.Savo vyresnyjį vedu į tą grupę.Nusiskundimų tikrai neturiu,faina aukletoja,visada malonu su ja bendraut.Ir kitais metais dar su ja būsim thumbup.gif


QUOTE(dangiuk @ 2007 05 12, 13:36)
o ieskotojai tegaliu pasakyti - gal  pagal viena grupe nereiketu apie visas sprest? mes irgi nesam - tai seimos nuotrauka, tai snekanti zaisla, tai kastonu pririnkusios, bet juk vaikui apie seima pasakoti lengviau nuotrauka matant, o kad butu rinkliavos, ar kazkokie materialiniai reikalavimai - tikrai ne.


Nešimas nešimui nelygu.Jei reiktų dažnų piniginių rinkliavų tai schmoll.gif bet kas čia reiškia jei reikia atsinešt kokią morką,pomidorą,nuotrauką ar dar kokį dalyka,man tai normalu ,juk tai pačių vaikų ugdymui skirti dalykai .Nekreipiu dėmesio į tokias smulkmenas,svarbu,kad vaikui patinka darželyje ir jie turi išradingų užsiėmimų thumbup.gif thumbup.gif

o darželis yra geriausias tas,kuriame mes ir mūsų vaikai geriausiai jaučiamės... mirksiukas.gif


Atsakyti
Perskaicius mamu mintis, nutariau parasyti ir as mirksiukas.gif
Kai mano vaikai buvo darzelinio amziaus, mes lankeme Eglutes darzeli. PAtekti i si darzeli mums nebuvo problemu - mus mielai prieme darzelio direktore.
KAs jum pasake, kad reikia nesti dovanele??? Tuo laiku taip pat buvo grupes perpildytos, taciau be jokiu problemu prieme vaikus.Nenesiau jokiu dovaneliu nei direktorei, nei aukletojai.. Vyresnieji vaikai (jiems dar 18 ir 19 m) pakliuvo pas aukletoja Laimute VAikai mielai eidavo i darzeli. ax.gif As pati neturejau jokiu rupesciu del vaiku auklejimo darzelyje ir jokiu konfliktu neivyko nei su aukletojomis nei su aukletojos padejeja. Mano vaikai dar ir dabar sutike savo aukletojas mielai su jomis pabendrauja. Seimos pagrandukas jau ketvirtokas ir jis taip pat lanke si darzeli.Niekada nekilo mintis vesti i kita darzeli bigsmile.gif
Apie si darzeli isliko tik labai geri atsiminimai man ir mano vaikams. 4u.gif
Atsakyti
dukryte vedu i zvaigzdutes darzeli ir esu viskuo patenkinta.niekada nebuvo kad parsivesciau pilnom kelnem ar susutusiu uzpakaliuku thumbup.gif aukletojos lb malonios ir rupinasi vaikais.patinka kad yra daug uzsiemimu,vaikai piesia ir lipdo plastelinu,eina sportuoti,sokti ir dainuoti.is pradziu dukrytes adaptacija darzelyje buvo sunki,bet dabar su dziaugsmu eina i darzeli.
Atsakyti
QUOTE(nebyli asara133 @ 2009 01 14, 09:56)
dukryte vedu i zvaigzdutes darzeli ir esu viskuo patenkinta.niekada nebuvo kad parsivesciau pilnom kelnem ar susutusiu uzpakaliuku thumbup.gif aukletojos lb malonios ir rupinasi vaikais.patinka kad yra daug uzsiemimu,vaikai piesia ir lipdo plastelinu,eina sportuoti,sokti ir dainuoti.is pradziu dukrytes adaptacija darzelyje buvo sunki,bet dabar su dziaugsmu eina i darzeli.


Kažkaip galvoju, kad mes tą pačią grupę lankom g.gif
Atsakyti
norėjau paklausti ar išanksto reikia usirašyti į darželi g.gif mano mažiukui bevei 10 mėn dvieju metuku žadu leisti,jau dabar gal reikia usirašyti ax.gif doh.gif
Atsakyti