Įkraunama...
Įkraunama...

Žinda-meta, neramiai valgo.Ką daryti?

QUOTE(Makare @ 2008 03 17, 13:26)
Ir taip bent du -keturis valgymus per dieną. Kai ateina laikas jį maitint, man jau ir kojos pradeda drebėt verysad.gif Svoris jam auga puikiai, bet plvuko pūtimas vargina
Ryta, naktį ( išmiega  6 val.) valgo kuo puikiausiai.
man visiskai tas pats. Su pirmu vaiku prasikankinau iki 5 menesiu, o dabar ir dukrai prasidejo. o jau dar ir svoris blogai auga sad.gif
as jau zinau, kad cia nieko nepadarysi. galima vakarais duoti MP is buteliuko, tik tiek, ir tai ne visada padeda... sad.gif
Atsakyti
kvėpta Fay eksperimentų su pozomis biggrin.gif ( nors ties sakant niekaip nesupratau kaip tu ten maitini lotuliukas.gif ) eksperimentavau ir aš. Radau vieną variantą thumbup.gif Gulėdama ant nugaros, paisiguldau jį sau ant pilvo, veidu žemyn, ty veidu į krūtis (kodinis pavadinimas "veidu į samanas" rolleyes.gif ) jis apsizioja ir taip sau valgo blink.gif blink.gif
Vyras pamatęs sakė "vajezau, kaip beždžioniukais lotuliukas.gif Nu jeigu taip įmanoma žįsti, tai ir stovint žemyn galva įmanoma valgyti biggrin.gif "
O jei rimtai, tai jis jau neapsikentęs mūsų kančių, siūlo baigt ir imt buteliuką doh.gif bet aš dar nepasiduosiu schmoll.gif negaliu leisti savęs įveikti savo mažai kopijai su nepatenkinta veido išraiška ir peliuku tarp kojų biggrin.gif Kad tik kantrybės užtektų.....
Atsakyti
QUOTE(Makare @ 2008 04 01, 09:35)
kodinis pavadinimas "veidu į samanas"
gerai kad ne veidu i salotas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Makare @ 2008 04 01, 09:35)
Gulėdama ant nugaros, paisiguldau jį sau ant pilvo, veidu žemyn, ty veidu į krūtis (kodinis pavadinimas "veidu į samanas" rolleyes.gif ) jis apsizioja ir taip sau valgo blink.gif  blink.gif

Tokioj pozoj vaikas teisingiausiai pats apžioja krūtį. Kūdikiai, iš karto po gimdymo paguldyti motinai ant pilvo, patys susiranda krūtį ir būtent taip žindžia. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Makare @ 2008 04 01, 09:35)
kvėpta Fay eksperimentų su pozomis biggrin.gif  ( nors ties sakant niekaip nesupratau kaip tu ten maitini lotuliukas.gif ) eksperimentavau ir aš. Radau vieną variantą thumbup.gif  Gulėdama ant nugaros, paisiguldau jį sau ant pilvo, veidu žemyn, ty veidu į krūtis (kodinis pavadinimas "veidu į samanas" rolleyes.gif ) jis apsizioja ir taip sau valgo blink.gif  blink.gif
Vyras pamatęs sakė "vajezau, kaip beždžioniukais lotuliukas.gif Nu jeigu taip įmanoma žįsti, tai ir stovint žemyn galva įmanoma valgyti biggrin.gif "
O jei rimtai, tai jis jau neapsikentęs mūsų kančių, siūlo baigt ir imt buteliuką doh.gif bet  aš dar nepasiduosiu schmoll.gif negaliu leisti savęs įveikti savo mažai kopijai su nepatenkinta veido išraiška ir peliuku tarp kojų biggrin.gif Kad tik kantrybės užtektų.....

Maitinkitės tokia poza, jei ji jums tinka smile.gif Taip rekomenduojama maitinti kai pienas labai smarkiai švirkščia iš krūties į gerklę vaikui, tada gulomis jis nespėja ryti, springsta ir paleidžia krūtį.

O Fay, man atrodo, kalbėjo apie tokią pozą, kai vaikas po pažastimi laikomas:
user posted image

Paprastai laikoma šitaip:
user posted image

O Fay vaikučiui dėl kažkokių priežasčių (galbūt neurologinių) nepatinka valgyti gulint ant kairio šonelio.

Visos pozos yra geros smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raideles: 01 balandžio 2008 - 14:48
QUOTE(Ievosius @ 2008 03 17, 15:04)
Mum ir taip buvo apie antra men ir visa men taip tesesi.Bet priezastis buvo pienlige + pilvo diegliukai.Paziurek ar nera pabales liezuviukas ir burnyte, gal ir jums tas pat..Mes issigydem daktarin tepaliuku, o diegliukus mazinom pilvo masaziuku pries maitinant guldem ant pilvuko, net maitinau stovedama ir siubuodama i salis.O pientraukus tikrai ne iseitis, nes kai maziukas pripras valgyt is buteliuko tai papuko neims, o tu pagalvok ar ilgai tversi keltis naktimis ir nusitraukinet piena kad jam duot valgyt.Kantrybes ir istvermes, tikrai viskas sustvarkys.


maniskis irgi valgydamas klykdavo,spjaudavo kruti , o kodel, taip ir nesupratau- atrodo speneli apzioja idealiai, na pienas begdavo fontanu, bet pradzioje nusitraukdavau truputi ir tekejimas buvo tikrai normalus, izbandem ivairias zindymo padetis g.gif ir nieko schmoll.gif nusibodo vaika rikdyti, pradejau nusitraukineti pienuka ir duoti is buteliuko ( nuo antro menesio) ir viskas kuo puikiausiai - dienom naudojam avent buteliuka ( nes kitu zinduku nepripazista- isbandem kokius 7 ), naktim ir ryte geria is kruties ( nes tuo metu gerdamas neklykia kazkodel g.gif ) buteliukas tikrai nepakenke , mazius su pasimegavimu ciumpa kruti , ir pasidare daug ramesnis, pilvuko nepucia biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(idomu @ 2008 04 01, 16:07)
maniskis irgi valgydamas klykdavo,spjaudavo kruti , o kodel, taip ir nesupratau- atrodo speneli apzioja idealiai, na pienas begdavo fontanu, bet pradzioje nusitraukdavau truputi ir tekejimas buvo tikrai normalus, izbandem ivairias zindymo padetis  g.gif  ir nieko  schmoll.gif  nusibodo vaika rikdyti, pradejau nusitraukineti pienuka ir duoti is buteliuko ( nuo antro menesio) ir viskas kuo puikiausiai - dienom naudojam avent buteliuka ( nes kitu zinduku nepripazista- isbandem kokius 7 ), naktim ir ryte geria is kruties ( nes tuo metu gerdamas neklykia kazkodel  g.gif  ) buteliukas tikrai nepakenke , mazius su pasimegavimu ciumpa kruti , ir pasidare daug ramesnis, pilvuko nepucia  biggrin.gif

man tokia pati situacija... ir kodel taip vyksta???? As naudoju kelis kartus per diena pientrauki ir kelis kartus misinuko duodu, o nakti valgo is krutines... unsure.gif
Atsakyti
na ir mus kankina panasios bedos. Mano mazylei dabar 2men ir 3 sav. Prasidejo viskas nuo 2 men. Tai naudojame ivairius metodus. Kadangi ryte, nakti ir velai vakare (kai sutemsta) maze gerai valgo, be fokusu, nors ir pienas smarkiai bega, susitvarko su tuo srautu be problemu, tai pradejau diena, kai valgydama pyksta, pasupti, pamigdyti su soskute. Kai prisnusta, vietoj soskes ikisu papuka. Ir ka- valgo puikiausiai, be cirku. Arba, jei ilgai ismiega, duodu valgyti ka tik prabudusiai, tai tuomet irgi normaliai pavalgo. Jei bevalgant vis delto "uzeina" fontanas ir ji susinervina, paleidzia kruti, tuomet leidziu nubegti tam pienukui, maze panesioju arba pasiguldau sau ant pilvo, kad atsirugtu ir vel bandom. Pastebejau, kad taip atsitinka dazniausiai kai mazyle per daug pavargsta. Dabar gi ji viskuo labai domisi, tai kai tik nemiega, vis zaidziam, vaikstom po namus, viska apziurinejam. Ji nuo tu ispudziu labai isvargsta ir kai pradeda pykti, daznai nori jau ir valgyti ir miegot vienu metu ir gaunasi pasaka be galo - valgyt negali, nes pavargo, o uzmigt neiseina, nes nori valgyti...smile.gif. Na ir aisku dar ir pilvo diegliukai prie to prisideda.
Atsakyti
QUOTE(remarka @ 2008 04 05, 18:08)
man tokia pati situacija...  ir kodel taip vyksta???? As naudoju kelis kartus per diena pientrauki ir kelis kartus misinuko duodu, o nakti valgo is krutines... unsure.gif

Gali būti, kad kai vaikelis apsnūdęs, tai ir valgo ramiau, o dieną, kai aktyvesnis, būdresnis, tai prisimena, kad iš buteliuko lengviau traukiasi, todėl ir pyksta. g.gif
Atsakyti
Maniskei dabar menesiukas su trupuciu, tai ypac vakarais prasideda pasirekaliojimai. Ji labai staigiai prisivalgo, traukti net nereikia - reikia tik speti nuryti, po to pradeda rekti: patraukia kelis kartus ir rekia. Tai is pat pradziu kilsteldavau, kad atsirugtu ir tuomet apsiramindavo, bet dabar tai nebepadeda... net ir atsirugus rekia, o nakti kai kilnot pradedu - prisizadina galutinai, tai keliom valandom aliarmas...
Naktim jau nebeismanau ka ir daryt...
Mano drauge naktim isvis nekelia leliuko atsirugt ir nieko... O maniske atpylineja stipriai: raitosi, raitosi, pradeda verkt ir atpila.. Gal permaitinu? ar gali taip but?
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2008 04 12, 14:42)
Maniskei dabar menesiukas su trupuciu, tai ypac vakarais prasideda pasirekaliojimai. Ji labai staigiai prisivalgo, traukti net nereikia - reikia tik speti nuryti, po to pradeda rekti: patraukia kelis kartus ir rekia. Tai is pat pradziu kilsteldavau, kad atsirugtu ir tuomet apsiramindavo, bet dabar tai nebepadeda... net ir atsirugus rekia, o nakti kai kilnot pradedu - prisizadina galutinai, tai keliom valandom aliarmas...
Naktim jau nebeismanau ka ir daryt...
Mano drauge naktim isvis nekelia leliuko atsirugt ir nieko... O maniske atpylineja stipriai: raitosi, raitosi, pradeda verkt ir atpila.. Gal permaitinu? ar gali taip but?

uzjauciu... tiesiog kudikiams buna toks neramumo laikotarpis ir tiek... paskui viskas susitvarko.
mano vidurinysis atpylinedavo. tai iki 2 men miegodavau pusiau sedom, pasiguldziusi vaika kniubscia ant krutines. taip jis budavo ramesnis ir maziau atpylinedavo.
dar padedavo supimas ir nesiojimas: pasiulydavau kruti, jei neimdavo, nesiodavau arba supdavau masinineje keduteje ar lopsyje. jei nenurimdavo ir neuzmigdavo, vel siulydavau kruti. ir taip kaitaliodavau supima ir zindyma, kol galiausiai vaikas nurimdavo. kartais atiduodavau teciui panesioti ir pasupti...
aisku uzknisa nerealiai, kai tokie sokiai vyksta vidury nakties... eidavau su vaiku i virtuve, kad kitiems netrukdytume miegot. supdama, nesiodama dainuodavau visas daineles, kokias tik prisiminiau, skaiciuodavau zingsnius arba zaizdavau zaidimukus mobiliajam telefone, nes toks neramumas smarkiai plesdavo stoga....
laimei, visa tai praeina, uzsimirsta...
Atsakyti
sveikos merginos 4u.gif
gal galite padeti. jau antra diena kaip maniske nebenori krutines. jau vien paguldau tokia poza kaip valgom ji jau pyksta, klykia verysad.gif pasiimu staciai ja -tada viskas lyg gerai. o soski tai ima. tai siaip ne taip, vos ne per prievarta jai ikisu papa ir kai ji pajaucia tada pradeda traukti, bet iki to tai tiek isiisterikuoja kad siaubas doh.gif . net nezinau ka ir daryti. bandziau duoti arbatytes is buteliuko (norejau paziureti ar ims is buteliuko) tai neima ir. burnyte lyg neisberta. g.gif
Atsakyti