Įkraunama...
Įkraunama...

Žinda-meta, neramiai valgo.Ką daryti?

turejom ir mes panasia beda, ir net panasiul aiku sad.gif.suprantu , kad nori vargyti, ir pienuko turiu, o vaikas klykia nors tu ka - as truputi mazaja savo "apgaudinejau" blush2.gif .Ji labai mego lasiukus nuo putimo "sab simplex"( o kadangi pilvika laikas nuo laiko papusdavo, tai ir vaistukai budavo po ranka ) pradziai suduodu lasiuku, ji pradeda cepsetio, o tada jau siulau pienuko. taip daznai ir pavalgydavom nurime lotuliukas.gif
gal ne pats griausias pasiulymas, bet mums buvo veiksmingas biggrin.gif
vaistais nepiknaudziavom, juk galima juo snaudoti pries kiekviena maitinima, o mes tik kai neramios budavom is gerdavom juos.
sekmes 4u.gif
Atsakyti
Man toks dalykas prasidejo nuo 3 menesio. Priezasties taip ir neradau, tiesiog nusipirkau elektrini pientrauki ir su buteliuku sumaitindavau be problemu iki 1,2 metu. smile.gif
Atsakyti
maniskis tokiu budu 3 menesiu budamas atsisake kruties ir daugiau neeme.tas pats buvo ir mano mamai,mociutei- visoms po 3 menesiu atsisake kruties.dabar maitinu numelstu pienu is buteliuko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Uliuliuska @ 2008 03 17, 13:44)
Man toks dalykas prasidejo nuo 3 menesio. Priezasties taip ir neradau, tiesiog nusipirkau elektrini pientrauki ir su buteliuku sumaitindavau be problemu iki 1,2 metu. smile.gif

tai ne iseitis...
matai, tas "neramumas" paprastai gana greitai praeina, vaikas isauga ta sunkuji laikotarpi ir tiek, toliau maitinasi normaliai. o pradejus nutraukineti ir duoti is butelio gali pasidaryt problema: vaikas gali nustoti imti kruti, o mama greitai pavargti nutraukineti piena... ne kiekviena tokia atkakli, kad nutrauktu pienuku ismaitintu iki metu 4u.gif
zodziu, tikrai nesiulyciau prasideti su nutraukinejimu. geriau islaukti ta neramu laikotarpi.
viskias tikrai susitvarkys 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz patarimus ir patirtį 4u.gif
Pientraukį aš ir jau vakar nusipirkau ir nusitraukiau pora šimtų . Galvojau - viskas, kantrybė baigėsi supilu į butelį ir valgyk, bet gi jaučiu, kad jis špokas, paragavęs buteliuko , iš mano krūties jau nebenorės schmoll.gif tingus toks ir, atrodo labai jau užsispyręs doh.gif . Tai į kamerą aš tą pieną ir toliau vargau doh.gif doh.gif
Tai bandysiu dar laukti, kurio pirma kantrybė baigsis - jo ar mano doh.gif
O kol kas pasakymas, kad natūralus maitinimas teikia begalinį malonumą ir mamai ir kūdikiui man sukelia isteriškus spazmus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Makare @ 2008 03 17, 14:39)
O kol kas pasakymas, kad natūralus maitinimas teikia begalinį malonumą ir mamai ir kūdikiui man sukelia isteriškus spazmus rolleyes.gif

isivaizduoju 4u.gif
laikykis, tikiu, kad issikapstysit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Makare @ 2008 03 17, 15:26)
Mamytės, patarkit, bo jau nėr jėgųsad.gif
Mažylis du su pusę mėn. jau kelias savaites keletą valgymų per dieną paverčia košmaru ir man ir sau sad.gif
Dažniausiai į pavakarę - rodo, kad nori valgyti - duodu krūtį, po minutes, pradėjus bėgti pienui metą, pradeda žvėriškai klykti. Pienas taškosi į visas šalis, kol nuraminu klykiantį vaiką, pridedu prie krūties - ir vėl tas pats:( doh.gif  ir taip kokia dešimt kartų doh.gif nusiramina, pamiega ir vėl išpradžių -pieno pritvinksta, jis užsiklykia iki apsiputojimo, aš noriu šokt per langą doh.gif
Ir taip bent du -keturis valgymus per dieną. Kai ateina laikas jį maitint, man jau ir kojos pradeda drebėt verysad.gif Svoris jam auga puikiai, bet plvuko pūtimas vargina
Ryta, naktį ( išmiega  6 val.) valgo kuo puikiausiai. Dėl mano maisto, jo ausų, gerklės - viskas patikrinta, priežastis ne ta.
Ar gali tokio amžiasu dygti dantys? apžiūrėjau, lyg ir nieko nėra, nor labai seiliotis pradėjo. Juolab, kad pirmam vaikui dantys dygo 7 men. Nebežinau jau ir kur prižasties ieškoti doh.gif Labai laukiu jūsų pasidalinimo patirtimi

Mum ir taip buvo apie antra men ir visa men taip tesesi.Bet priezastis buvo pienlige + pilvo diegliukai.Paziurek ar nera pabales liezuviukas ir burnyte, gal ir jums tas pat..Mes issigydem daktarin tepaliuku, o diegliukus mazinom pilvo masaziuku pries maitinant guldem ant pilvuko, net maitinau stovedama ir siubuodama i salis.O pientraukus tikrai ne iseitis, nes kai maziukas pripras valgyt is buteliuko tai papuko neims, o tu pagalvok ar ilgai tversi keltis naktimis ir nusitraukinet piena kad jam duot valgyt.Kantrybes ir istvermes, tikrai viskas sustvarkys.
Atsakyti
QUOTE(Ievosius @ 2008 03 17, 15:04)
Mum ir taip buvo apie antra men ir visa men taip tesesi.Bet priezastis buvo pienlige + pilvo diegliukai.Paziurek ar nera pabales liezuviukas ir burnyte, gal ir jums tas pat..Mes issigydem daktarin tepaliuku, o diegliukus mazinom pilvo masaziuku pries maitinant guldem ant pilvuko, net maitinau stovedama ir siubuodama i salis.O pientraukus tikrai ne iseitis, nes kai maziukas pripras valgyt is buteliuko tai papuko neims, o tu pagalvok ar ilgai tversi keltis naktimis ir nusitraukinet piena kad jam duot valgyt.Kantrybes ir istvermes, tikrai viskas sustvarkys.

o jums visus maitinimus taip buvo ar tik kelis, kaip ir temos autorei? Maniškis naktį ir iki pietų valgo normaliai, o po pietų iki nakties kai jau laikas miegot valgo spjauna klykia poto įsiūlyt sunku. Būna rija kaip išprotėjęs, paspringsta tada meta lauk įsiklikia ir nebeima kurį laiką doh.gif Kad ir šiaip ryja ryja ryja pavargsta įkvėpia oro ir pradeda klykt verysad.gif Man nuraminimui padeda kai vaiką stačią pakilnoju, bet tai koldė jis iki pietų valgo normaliai neįsterikuodamas, o po pietų prasideda šou g.gif
Atsakyti
navat ir aš nesuprantu, kodėl ryte ir naktį normalu - o dieną doh.gif
Truputį padarėm progresą - skubu pasidalinti, gal kam pravers...
Visgi jį tikrai erzino pienas fontanu - keletą kartą truputį nusitraukiau - tai valgė jau ramiau. Ir dar įvedžiau šiokį tokį rėžimą - valgyt duodu ne tada kada jis rodo, jog nori valgyt ( kartais kas valandą būdavo) o kas 2,5 - 3 val.
Tai dabar pavalgo, spjauna, pavalgo - bet beveik nerekia thumbup.gif
Kitą savaitę eisim pas gydytoją - pažiūrėsiu dar dėl tos pienligės - nu turiu išsiaiškint iki galo mirksiukas.gif
Nors iš suprantu, kad kai ką tenka tiesiog pralaukti...Kantrybės man ir visoms 4u.gif
Atsakyti
Mums ir taip buvo. priezastis manau pritvinkusios krutys, per stipriai jam bega, o be to kai nusitraukiate paziurekit kaip tryksta daug sroveliu i ivairias puses, jis tiesiog springsta. mano mazius nuo 4men, kategoriskai atsisake imt papuko, tik pamato ir zviegia ne savu balsu.Buvo labai jo gaila.Iki siol nusitraukineju 5k per diena ir nakti 1k. labai vargina, bet ko nepadarysi del maziaus.
Atsakyti
O man atroda jam pilvukas skauda,jei tik i vakara viskas prasideda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Makare @ 2008 03 20, 20:08)
Ir dar įvedžiau šiokį tokį rėžimą - valgyt duodu ne tada kada jis rodo, jog nori valgyt ( kartais kas valandą būdavo) o kas 2,5 - 3 val.

Nors iš suprantu, kad kai ką tenka tiesiog pralaukti...Kantrybės man ir visoms 4u.gif

su rezimu buk atsargi... motinos pienas yra labai lengvai virskinamas, trys valandos zindomam kudikiui tikrai labai ilgas laikas 4u.gif

ir taip, si perioda reikia tiesiog islaukti, jis tikrai tikrai praeina.
Atsakyti