Įkraunama...
Įkraunama...

Žinda-meta, neramiai valgo.Ką daryti?

QUOTE(ragnez @ 2008 03 20, 18:36)
su rezimu buk atsargi... motinos pienas yra labai lengvai virskinamas, trys valandos zindomam kudikiui tikrai labai ilgas laikas  4u.gif

ir taip, si perioda reikia tiesiog islaukti, jis tikrai tikrai praeina.


ilgiau trijų val jis ir taip neišlauktų - kai jau tikrai nori valgyt - rėkia taip, kad jaučiau būgnelius virpant lotuliukas.gif na ir privalgo jis ax.gif 2,5 mėn sveria 7,6 tongue.gif
bet, matyt, jam ne tik valgyt, bet ir čiulpti patinka rolleyes.gif

dėl to rėkimo matyt ne viena priežastis g.gif kažkaip net lengviau pasidarė, kad daugiau tokių rėksniukų ax.gif nes vyrenioji mergiotė kirsdavo pieną be jokių pasišūkavimų, tai niekaip negalėjau suprasti kodėl bičas man tokius išbandymus organizuoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fay @ 2008 03 20, 20:21)
o jums visus maitinimus taip buvo ar tik kelis, kaip ir temos autorei? Maniškis naktį ir iki pietų valgo normaliai, o po pietų iki nakties kai jau laikas miegot valgo spjauna klykia poto įsiūlyt sunku. Būna rija kaip išprotėjęs, paspringsta tada meta lauk įsiklikia ir nebeima kurį laiką  doh.gif Kad ir šiaip ryja ryja ryja pavargsta įkvėpia oro ir pradeda klykt  verysad.gif Man nuraminimui padeda kai vaiką stačią pakilnoju, bet tai koldė jis iki pietų valgo normaliai neįsterikuodamas, o po pietų prasideda šou  g.gif

Dazniausiai tai vakare visos blogybes prasidedavo, bet cia didieji kaltininkai buvo diegliukai ir kad pienas labai stipriai bedgavo, ji nespedavo valgyti ir supykusi isterija pakeldavo.Tai del to padedavo pries maitinima truputi nusitraukti, kad ne taip smarkiai teketu.Ir taip kaip jum buvo, valgo valgo sustoja ikvept oro ir rekia nes springtsa, o kartasi tai pasiusdavo kai sustojusi oro ikvept gaudavo i veideli su pieno srovele.Bet dabar jau ismoko geriau zyst ir nebera tos problemos, tik tas laikas kol viska spraejo buvo kazkoks siaubingas, ko tik nebuvau prisigalvojusi, bet viskas praeina...
Atsakyti
Manau, kad normalu, gal oro per daug prisitraukia. Maniškis irgi įvairiai elgiasi valgant: kai valgo po pertaukos, t.y. po val. tai gerai, kai pavalgęs, bet nori žysti, suaktyvėjus pieno liaukoms pradeda bėgti srove tuomet pyksta, spjauna, verkia, raudonuoja, atrūgus vel viskas gerai thumbup.gif
Atsakyti
As sita dalyka siejau su spazmukais. Irgi 2 men - vakare nuo 17 iki 21 val., kartais ir ilgiau, uzeidavo momentai - valgo ir rekia, valgo ir kazkaip net skausmingai verkia. Atimk papuka - vel blogai... Praejo panasiu metu kai baigesi spazmukai.. apie 3 men viduri.

gal cia ir ne tai...

p.s. maniske 2 men svere irgi daug - 7 kg...(gime 4kg) paskui nustojo taip greitai augti. unsure.gif

Atsakyti
Mano mergaite valgydama vergdavo, kai srove per stipri is kruties begdavo, arba kai tiesiog purksdavo. Ir dabar dar moka susinervint, ypač kai būna pavargusi. Tai aš tiesiog pirštuku prispaudžiu speniuką, palaikau kol srovė apsiramina ir vėl duodu... ir taip kelis sykius, o paskui jau normaliai bėga ir valgo be problemų.
Atsakyti
mums taip prasidejo 3 men, is pradziu pieno krize, o paskui - lygiai tavo aprasyta situacija
kankinomes 2 men, be jokiu misinuku ar pan, ir , deja, nepraejo

visi tyrimai normalus, oi kiek atsikankinome, kiek ligu "priieskojau"... taip ir neaisku, kas buvo, dabar jau maitinu kosemis, ir tikrai atsipuciau mirksiukas.gif
yra tema "Verkia valgant", uzsuk, ten nemazai atveju jau esame isdiskutave, gal kuri varianta prisitaikysi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Migdole @ 2008 03 20, 20:10)
Mums ir taip buvo. priezastis manau pritvinkusios krutys, per stipriai jam bega, o be to kai nusitraukiate paziurekit kaip tryksta daug sroveliu i ivairias puses, jis tiesiog springsta. mano mazius nuo 4men, kategoriskai atsisake imt papuko, tik pamato ir zviegia ne savu balsu.Buvo labai jo gaila.Iki siol nusitraukineju 5k per diena ir nakti 1k. labai vargina, bet ko nepadarysi del maziaus.

Aš kas antrą maitinimą nusitraukiu maždauk 20ml kad sumaišyčiau su Espumisanu. Tai ten iki fontanų pas mane toli gražu - tikrai kūrtys nesijaučia pritvinkusios (kai tik po gimdymo pienas pradėjo gamintis tada jos tokios buvo), nebent naktį - kai ilgesnis tarpas tarp valgymų. Sunkiai man nusitraukinėja - kol pradeda srovele tekėt, o ne lašiukais varvėt tenka pavargt. Taip kad man neveikia tas dalykas kad pirmiau nusitrauki šiek tiek o poto vaikui duodi verysad.gif

QUOTE(ragnez @ 2008 03 20, 20:36)
su rezimu buk atsargi... motinos pienas yra labai lengvai virskinamas, trys valandos zindomam kudikiui tikrai labai ilgas laikas  4u.gif

ir taip, si perioda reikia tiesiog islaukti, jis tikrai tikrai praeina.

bent jau mėnesio kūdikiui maistas iš skranduko pasišalina per 2-3val. Juk ne veltui ir GN dar liepia neleist kūdikiui miegot ilgiau 3 valandų mirksiukas.gif Nu maniškis panašiai ir prašosi valgyti - kas 2-3val. Bandžiau ir anksčiau įduot kai neprašė, tai tik lupytes sutraukia, susiraukia ir niekaip jam neįsiūlysi kol pats neužsimano biggrin.gif
Atsakyti
ir mums buvo sunkiu momentu, verkdavo maitinant, maitindavau pasidejus mobiliaka ir ziuredavau kiek minuciu valgo, nes kiekviena minute brangi, veliau kazkaip susitvarke, manau tai del pilvuko buvo, bet praktiskai niekas nepadejo, kol neisaugo sios bedos;
kazkiek padedavo toks metodas -kai isspjaudavo papa, duodavau soske, tada nurimdavo kuri laika, o tada vel ikisdavau atsargiai papa ir taip valgydavom
Atsakyti
Mums ta problemytė prasidėjo 2 mėnesių. Žindžia krūtį ir rėkia, taip ir nepavalgo ir dar irzlesnė pasidaro. Tai bandom su soske valgyti, pradžioj padėjo kai maitindavau vaikščiodama, o dabar valgo tik atsigulus. Vienintelis dalykas, kuris veikia- kai maitinu dar ne visiškai atsibudusią, tada ramiai pavalgo be jokių kaprizų. Kartais kai jau visą dieną nerami būna, po maitinimo krūtimi dar duodu nutraukto pienuko iš buteliuko porą kartų per dieną atsigert. Tikiuosi kad praeis kapriziukai ir išmoks mergina tvarkingai valgyti. Manau, kad per stipria srove pienukas bėga ir nespėja ryt g.gif
Atsakyti
man taip buvo , tai kai paragavau savo pieno pamaciau kad jis rugstus blink.gif tai taip ir baigesi mano maitinimas ax.gif
Atsakyti
Pas mus taip pat, kai tik vakaras taip ir prasideda...penkias minutes valgo be problemu, o tada isterija, pakeiciu kruti ir vel penkios minutes...taip jau pora savaiciu g.gif

nezinau kodel taip ir ka cia padarius... verysad.gif
Atsakyti
aš atradau būdą kaip maitint kad vaikas nebeklyktų ir nebespjautų krūties thumbup.gif Maniškis spjaudavo tik dešinę - iš kairės valgė normaliai. Pati maitinu atsisėdus - mum su vaiku patogiausia taip susiderint. Pasirodo vaikinui nepatinka žysti gulint ant kairio šono (o miegojimui tas šoniukas labai tinka). Pasiemiau didelę pagalvę, pasidėjau lygiagrečiai kojom iš dešinės pusės, pasiguldžiau vaiką (gavosi kad vaikas iš už nugaros man valgo - nežinau kaip kitaip paaiškint blush2.gif ) ir ramiai sau be pykčiu pavalgėm thumbup.gif ir taip jau visą savaitę maitinamės thumbup.gif bandžiau vėl kaip visada maitint, bet rėkė, spjovė, o paguldžius vėl ant pagalvės vaikas ramiai sau valgo. Pasirodo ne tik stipri srovė gai dirgint vaiką, bet ir valgymo padėtis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fay: 30 kovo 2008 - 12:15