Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalbos namai augalams - 2

QUOTE(Atidela @ 2015 01 22, 20:25)
Help!
Nusipirkau storalapi prekybcentryje. Jis aisku durpese pasodintas, as nepersodinau. Tik 1 karta palaisciau, padejau ant palanges. Ir dabar va savaite ar dvi kaip turiu o lapai jau kokie 5 nukrito..
Sakykit ka daryti, kaip datyti, nes tuoj neliks nieko..

Dekui jums labai!

cia gali but kelios priezastys.... benegsta nesiojimu, del to meta lapus.... skersvejis ar saltis paveike, per gausiai palaistei... reik laukt ir tiek....
Atsakyti
QUOTE(kris.ta.lik @ 2015 01 23, 00:12)
cia gali but kelios priezastys.... benegsta nesiojimu, del to meta lapus.... skersvejis ar saltis paveike, per gausiai palaistei...  reik laukt ir tiek....

Dekui uz atsakyma! Lauksiu..
As skaiciau kad jie megsta kaktusine zeme. O tai kada ji persodint?
Atsakyti
QUOTE(Atidela @ 2015 01 23, 11:36)
Dekui uz atsakyma! Lauksiu..
As skaiciau kad jie megsta kaktusine zeme. O tai kada ji persodint?

o tai i kokia zeme jus ja pasodinot? cia sukulentas, kaip ir kaktusams , sukulentams reikalinga kaktusine zeme smile.gif kitoj zemej gali perlaistyt lengvai...
Atsakyti
QUOTE(kris.ta.lik @ 2015 01 23, 20:15)
o tai i kokia zeme jus ja pasodinot? cia sukulentas,  kaip ir kaktusams , sukulentams reikalinga  kaktusine zeme  smile.gif  kitoj zemej gali  perlaistyt lengvai...

As parsinesus is parduotuves nepersodinau, nes galvojau tegu apsipranta..bet kad meta lb lapus..o dabar kai meta irgi bijau persodinet.. verysad.gif
Ar kaip daryt?
Atsakyti
Reikia pagalbos!
Storalapis fikusas baigia numets visus lapus. Lapai juoduoja, gelsta. Pridedu nuotrauka. Rodos neperlaisčiau, skersvėjų negavo. Ar gali būt nuo šviesos trūkumo? Ačiū 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgina@: 24 sausio 2015 - 08:20
Hi 4u.gif

mano orchidėja sulaukė svečių, kurių aš nepažįstu. Kažkokie juodi "trupiniai", įtariu, kažkokie kiaušinėliai. Vieną dieną juos tiesiog nurinkau, bet jų vėl atsirado. Žiedi vienas po kito puošiasi dėmelėmis apvysta ir tenka juos pašalinti.

Kaip siūlote gelbėtis ir ką daryti?
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2015 01 25, 14:57)
Hi  4u.gif

mano orchidėja sulaukė svečių, kurių aš nepažįstu. Kažkokie juodi "trupiniai", įtariu, kažkokie kiaušinėliai. Vieną dieną juos tiesiog nurinkau, bet jų vėl atsirado. Žiedi vienas po kito puošiasi dėmelėmis apvysta ir tenka juos pašalinti.

Kaip siūlote gelbėtis ir ką daryti?

panasu i amara,jas megsta labai jis.
Atsakyti
QUOTE(jurgina@ @ 2015 01 24, 08:20)
Reikia pagalbos!
Storalapis fikusas baigia numets visus lapus. Lapai juoduoja, gelsta. Pridedu nuotrauka. Rodos neperlaisčiau, skersvėjų negavo. Ar gali būt nuo šviesos trūkumo? Ačiū  4u.gif
user posted image

ar tik ne prie radiatoriaus stovi gele? gali but kad oras per karstas jai....arba dar ir per sausas...
Atsakyti
QUOTE(jurgina@ @ 2015 01 24, 08:20)
Reikia pagalbos!
Storalapis fikusas baigia numets visus lapus. Lapai juoduoja, gelsta. Pridedu nuotrauka. Rodos neperlaisčiau, skersvėjų negavo. Ar gali būt nuo šviesos trūkumo? Ačiū  4u.gif
user posted image


Man tai atrodo, kad perlaistytas. Gal dideliame vazone žemė viršuje apdžiūna, o viduje lieka šlapia?
Atsakyti
QUOTE(kris.ta.lik @ 2015 01 29, 23:21)
ar tik ne prie radiatoriaus stovi gele? gali but kad oras per karstas jai....arba dar ir per sausas...

ne, stovi toli nuo radijatoriaus, oras nera labai sausas, bet siltas g.gif

QUOTE(ziv @ 2015 02 04, 15:48)
Man tai atrodo, kad perlaistytas. Gal dideliame vazone žemė viršuje apdžiūna, o viduje lieka šlapia?


vazonas nedidelis, nesu megeja perlaistyt geliu, atvirksciai, pas mane vios nedalaistytos dazniau buna, bet gal g.gif Bandysiu maziau liet, ziuresiu, gal dar visai nenumarinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgina@: 05 vasario 2015 - 06:24
HELP, labai reikia jusu pagalbos... stai tokia gelyte pirkau is sm nares, bet ji taipogi nezino pavadinimo... visose savo knygose ieskojau, neradau tokios... glemba lapukai... kazkokia pavargusi atrodo ir nesveika...be tzydi:) ir labai nemaloniai kveeepia...
http://public.fotki....kas-reikia.html
Papildyta:
QUOTE(jurgina@ @ 2015 02 05, 06:23)
ne, stovi toli nuo radijatoriaus, oras nera labai sausas, bet siltas g.gif
vazonas nedidelis, nesu megeja perlaistyt geliu, atvirksciai, pas mane vios nedalaistytos dazniau buna, bet gal g.gif  Bandysiu maziau liet, ziuresiu, gal dar visai nenumarinau.

knygoj radau...jei krinta lapai tj arba maza vietos vazone, arba truksta vandens arba per daug... stba per auksta temp
o tie arba arba man visai nieko nesako... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kris.ta.lik @ 2015 02 06, 19:35)
HELP, labai reikia jusu pagalbos... stai tokia gelyte pirkau is sm nares, bet ji taipogi nezino pavadinimo... visose savo knygose ieskojau, neradau tokios... glemba lapukai... kazkokia pavargusi atrodo ir nesveika...be tzydi:) ir labai nemaloniai kveeepia...
http://public.fotki....kas-reikia.html
Papildyta:

knygoj radau...jei krinta lapai tj arba maza vietos vazone, arba truksta vandens arba per daug... stba per auksta  temp
o tie arba arba man visai nieko nesako... smile.gif


Jei esant nemėgėja laistyt, tai gal perdziovinot, o po to ant apdziuvusiu ir apmirusių šaknų uzpylus vandens, joms belieka tik supūti. Nėra pakankamai sveikų šaknų - nelaiko ir lapai. Jei lapai palinkę, bet pakankamai tvirti - nieko baisaus, jei minkšoki - lieka tik toliau neperlaistyti (nereiškia, kad perdziovinti) ir tikėtis, kad atsigaus. Ir laukti pavasario - šviesos ir šilumos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emila: 06 vasario 2015 - 19:52