Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalbos namai augalams - 2

turiu stai toki kaktusa.... raudona... buvo dar trys dalys bet nukrito...liko tikik zymes virsuj. kaip manot ar isgyvens? ar man ji tiesiog ismest...?
http://public.fotki....r-isgyvens.html
Atsakyti
Sveikos,

auginu Laimes medi , dar vadinama Storalapiu.

Visa vasara buna lauke ,o ziemai isinesu i vidu , taip jau 7 metus .

Siemet inestas i vidu pradejo metyti lapus - tik suluoju ir vel kruva guli sad.gif

KA DARYTI ? Daugiau laistyt ?





.
Atsakyti
QUOTE(jolitamaria @ 2014 11 05, 16:38)
Sveikos,

auginu Laimes medi , dar vadinama Storalapiu.

Visa vasara buna lauke ,o ziemai isinesu i vidu , taip jau  7 metus .

Siemet inestas i vidu pradejo metyti lapus - tik suluoju ir vel kruva guli sad.gif

KA DARYTI ? Daugiau laistyt ?
.


Su laistymu nereiktų persistengt, jis nėra drėgmės mėgėjas. Sakyčiau, kad gal stengtis kažkur šviesiau ir vėsiau pastatyt g.gif Mano dauguma iš lauko atneštų augalų mėto lapus. Aišku, kad nepatinka jiems tos pasikeitusios sąlygos, nu bet ką daryt, kad Lietuvoj gyvena.... Storalapis gyvena pas mane ant pietinės palangės, nenešu į lauką. Šiemet kai vasara buvo tokia graži ir šviesi, matyt jiems didelis stresas kambary atsidurt - mano didžiulis mandarinmedis jau kone plikas stovi, irgi lapus tik renku saujom blink.gif nebežinau, ką su juo daryt...
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2014 11 05, 15:01)
Su laistymu nereiktų persistengt, jis nėra drėgmės mėgėjas. Sakyčiau, kad gal stengtis kažkur šviesiau ir vėsiau pastatyt  g.gif  Mano dauguma iš lauko atneštų augalų mėto lapus. Aišku, kad nepatinka jiems tos pasikeitusios sąlygos, nu bet ką daryt, kad Lietuvoj gyvena.... Storalapis gyvena pas mane ant pietinės palangės, nenešu į lauką. Šiemet kai vasara buvo tokia graži ir šviesi, matyt jiems didelis stresas kambary atsidurt - mano didžiulis mandarinmedis jau kone plikas stovi, irgi lapus tik renku saujom  blink.gif  nebežinau, ką su juo daryt...

na cia dar gali but, kad lauke parinkot vieta kur skersvejai pasitaiko.... kiek knygose ziurinejau, krenta lapai del keliu priezasciu: per mazai vandens, per daug vandens, skersvejo perpusti ir pakeista vieta...ir per maza vietos saknims dar viena visu pamirsta priezastis....
Atsakyti
QUOTE(kris.ta.lik @ 2014 11 05, 18:09)
na cia dar gali but, kad lauke parinkot vieta kur  skersvejai pasitaiko.... kiek knygose ziurinejau, krenta lapai  del keliu priezasciu: per mazai vandens, per daug vandens, skersvejo perpusti ir pakeista  vieta...ir per maza vietos saknims dar viena visu pamirsta priezastis....


Būtent šita priežastis ir yra atnešus iš lauko į kambarį... kardinaliai pasikeitusios sąlygos....
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2014 11 06, 10:27)
Būtent šita priežastis ir yra atnešus iš lauko į kambarį... kardinaliai pasikeitusios sąlygos....



aciu visoms atsakiusioms . 4u.gif
tikrai salygos pasikeite , buvo iprates prie veju ir vesiu naktu . Gal per velai siemet inesiau i vidu , kur gerokai silciau .
Atsakyti
sveikutes, auginu 2metus pinigu medi lapai ruduoja, o lapeliu apacioje prie koto jie kaip butu zievele pasidengusi kas tai gal kokia liga? ka daryt? g.gif
Atsakyti
Gal kas žinot kodėl vos tik atėjus žiemą man Euforbijos pradeda lapus mest labai staigiai?
Atsakyti
QUOTE(ancienteye @ 2014 12 06, 10:12)
Gal kas žinot kodėl vos tik atėjus žiemą man Euforbijos pradeda lapus mest labai staigiai?


Viskas normalu, taip ir turi būti rolleyes.gif trūksta šviesos, šaltos palangės, sausas kambarių oras ir t.t..... rolleyes.gif
Atsakyti
Ačiū ax.gif
Atsakyti
Labas rytas.
Kazkas nutiko mano Mandevilai. Ant lapeliu atsirado taskiukai. Gal kas zinote kas tai ir kaip pasalinti?
Atsakyti
Help!
Nusipirkau storalapi prekybcentryje. Jis aisku durpese pasodintas, as nepersodinau. Tik 1 karta palaisciau, padejau ant palanges. Ir dabar va savaite ar dvi kaip turiu o lapai jau kokie 5 nukrito..
Sakykit ka daryti, kaip datyti, nes tuoj neliks nieko..

Dekui jums labai!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atidela: 22 sausio 2015 - 20:26