Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalbos namai augalams - 2

Sveikos,

Mano prieskonius (raudonėlius, bazilikus ir petražoles) ir stefanotį puola tokie mažučiai juodi pailgi vabaliukai, kurie vėliau palieka baltus plėmus ant lapų. Kas čia per brudas ir kaip naikinti? g.gif verysad.gif Chemijos ant prieskonių juk nepilsiu.. verysad.gif
Atsakyti
Sveikos. Nusipirkau beveik prazydusia smulkiaziede chrizantema, gal zinote koki buda kad neperzydetu iki veliniu? 4u.gif gal as ne i tema ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
tikiuosi pagalbos. Turiu kalankę, liaudiškai vadinama "Paleistuve". Kažkas nutiko ir nežinau ar tai prastos priežiūros rezultatas ar parazitai užpuolė. Gal patarsit kaip išgelbėti. Viršūnė auga deformuota arba iš vis sunyksta. Ar kiti augalai neužsikrės? Būsiu dėkinga
Nuotraukos ČIA: Gele
Atsakyti
sveikos, reikia p[atarimo.... mano begonijos vis dar zydi ir klesti...kaip man jas ziemot paruost? kirpt? ar laukt kada lapai pagels ir nukris...?
Atsakyti
Turiu virs metro aukscio (su vazonu) vezdune, kuriai jau tikrai apie 10 metu ir jau kuri laika stebiu kaip kartais nei is sio nei is to ima dziuti jauni lapukai >

user posted image

user posted image

kas tai per reiskinys ir kaip su juo kovoti?
ACIU 4u.gif
Atsakyti
Ateinu su problema 4u.gif
Kazin, kas nutiko mano spygliuociui. Is isores jis zalias, bet pakelus sakas islenda rudos ir apdziuvusios sakos. Gal jam vandens truksta? O gal sakos per tankios ir vasara per karscius isdege? g.gif

user posted image

Prasta nuotraukos kokybe, bet esme manau aiski

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2015 10 18, 20:23)
Ateinu su problema  4u.gif
Kazin, kas nutiko mano spygliuociui. Is isores jis zalias, bet pakelus sakas islenda rudos ir apdziuvusios sakos. Gal jam vandens truksta? O gal sakos per tankios ir vasara per karscius isdege?  g.gif


Nesu šitų reikalų ekspertė, bet pamenu, kad prieš keletą puslapių buvo toks klausimas. Gal pas jus kazkas panašaus ir tiks atsakymas?
Klausimas
Atsakymas
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2015 10 18, 21:23)
Ateinu su problema  4u.gif
Kazin, kas nutiko mano spygliuociui. Is isores jis zalias, bet pakelus sakas islenda rudos ir apdziuvusios sakos. Gal jam vandens truksta? O gal sakos per tankios ir vasara per karscius isdege?  g.gif

user posted image

Prasta nuotraukos kokybe, bet esme manau aiski

user posted image


Aš manau, kad gali būti ir elementarus drėgmės trūkumas - žiūrint dar, kokioj žemėj ir kokioju vietoj auga. Matau, esat vilnietė - tai čia tikrai tragiškai sausa, mano irgi spygliuočiai kenčia, džiūsta pašakės doh.gif ir nepanašu kol kas, kad situacija gerėtų - tai mes kiek įmanoma laistom, prieš žiemą jiems ypač reikia drėgmės, tai patarčiau tiesiog pabandyti palaistyti 4u.gif
Atsakyti
Žirniavaisis puskiparisis (Chamaecyparis pisifera) 'Boulevard' visada taip daro. Vidinė dalis nurunda negaudama šviesos, kaip ir kitų tankių spygliuočių. Bet tai visai netrukdo jo grožiui.
Atsakyti
QUOTE(Daisoja @ 2015 10 19, 09:47)
Žirniavaisis puskiparisis (Chamaecyparis pisifera) 'Boulevard' visada taip daro. Vidinė dalis nurunda negaudama šviesos, kaip ir kitų tankių spygliuočių. Bet tai visai netrukdo jo grožiui.


Oj, kaip dekui. Dar ir pavadinima suzinojau. bigsmile.gif bigsmile.gif Groziui tikrai netrukdo, tik pabijojau, kad visai nenusibaigtu medelis. Neispasakyto grozio jis man wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Zoori @ 2015 09 23, 13:41)
Sveikos,

Mano prieskonius (raudonėlius, bazilikus ir petražoles) ir stefanotį puola tokie mažučiai juodi pailgi vabaliukai, kurie vėliau palieka baltus plėmus ant lapų. Kas čia per brudas ir kaip naikinti?  g.gif  verysad.gif  Chemijos ant prieskonių juk nepilsiu..  verysad.gif

mano pagrindinis "nuodas" šiuo metu visiems parazitams ant gėlių, augalų yra česnakas su ūkišku muilu, paverdu kol sutyža kartu, atšaldau ir palaistau, papurškiu, kolkas veikia puikiai.
Atsakyti
sveiki, kur galima nusipirkti actara? decis nepadeda sad.gif
Atsakyti