Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalbos namai augalams - 2

QUOTE(marina30 @ 2015 11 13, 15:17)
sveiki, kur galima nusipirkti actara? decis nepadeda sad.gif

Spec parduotuvese - agromeda ir t.y.
Atsakyti
Padekit, kas nutiko mano piniguociui? unsure.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Laba diena,

o tai kas čia? Ant mano sansevjeros? g.gif unsure.gif verysad.gif

user posted image

user posted image

HELP!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nera_nieko: 30 kovo 2016 - 09:06
QUOTE(nera_nieko @ 2016 03 30, 11:06)
Laba diena,

o tai kas čia? Ant mano sansevjeros?  g.gif  unsure.gif  verysad.gif

HELP!!!


Miltuotasis skydamaris, panašu g.gif
Atsakyti
Gal žinot, kuo jį išprašyti?

QUOTE(zuikis5 @ 2016 03 30, 10:51)
Miltuotasis skydamaris, panašu  g.gif

Atsakyti
QUOTE(nera_nieko @ 2016 03 30, 12:07)
Gal žinot, kuo jį išprašyti?


Nesu susidūrusi, bet manau galima purkšti insekticidais. Man patikimesnis ir ekologiškesnis būdas atrodo tiesiog periodiškai valyti mechaniškai spirituota vata, juolab kad sensevjerą nesunku nuvalyti. Gal dar kas nors kažką patars g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2016 03 30, 11:17)
Nesu susidūrusi, bet manau galima purkšti insekticidais. Man patikimesnis ir ekologiškesnis būdas atrodo tiesiog periodiškai valyti mechaniškai spirituota vata, juolab kad sensevjerą nesunku nuvalyti. Gal dar kas nors kažką patars  g.gif



Labiausiai apniktus lapus nukirpau, o likusius nupurškiau su Deciu. Žiūrėsim kas bus... unsure.gif
Atsakyti
help.gif Klausiu to pacio klausimo keliose temose, kad tik surasciau atsakyma, tai atsiprasau, jei ne visai i tema. Ateinu su rupesciu ir tuo paciu klausimu - vyras kazkurioje laidoje mate, jog is uzsienio yra siunciami kazkokie insekticidiniai preparatai grambuoliams naikinti, kuriu nera Lietuvoje, taciau konkreciai nei firmos nei sudeties neminejo.
Be to, straipsnyje skaiciau, kad "grambuolius naikinti chemikalais Lietuvoje nedraudžiama, tačiau kol kas nėra registruotų chemikalų, kuriais naikinamos žemėje užsiveisusios lervos. Tuo metu kaimyninėje Lenkijoje tokie chemikalai jau plačiai naudojami".
Gal kas zinot ir esat isbande kazka?
Vakar vien is vienos duobes, paruostos medzio sodinimui apie 50 pririnkom sad.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglaite2: 11 balandžio 2016 - 10:08
Gal zinote, ar tos geltonos kerpes ant medzio kamieno rodo augalo liga? Ar jos labai didele blogybe ar tik estetiskai grazu/negrazu? Ar jas galima nuvalyti? Isanikinti?

user posted image
Atsakyti
SOS,nyksta daigai,tiesiog ant akiu.Dar nera buve tokiu metu.
Substratai du skirtingi.Kopustai persodinti kovo pabaigoje,neauga,stovi vietoje.Pradeda vysti skilcialapiai,isdziuna,nukrenta,tada toliau vysta link virsunes.Pomidorai ir geles persodintos tik sekmadieni,jau i kita substrata.Pozymiai tie patys atsiranda.Ziuriu net svogunai seti vasari pradejo dziuti.
Kas tai galetu buti?Ir kaip gelbet daigelius?
Atsakyti
QUOTE(smala @ 2016 04 22, 11:28)
SOS,nyksta daigai,tiesiog ant akiu.Dar nera buve tokiu metu.

Kas tai galetu buti?Ir kaip gelbet daigelius?

Pašaknio liga 4u.gif Mano daigų irgi daug nušienavo doh.gif Nieko nepadarysi, reikalingas geras vėdinimas ir saulė, kuri dezinfekuoja augalus.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2016 04 22, 11:33)
Pašaknio liga 4u.gif Mano daigų irgi daug nušienavo doh.gif Nieko nepadarysi, reikalingas geras vėdinimas ir saulė, kuri dezinfekuoja augalus.

Ar dar galima isgelbet?Gal nupurksti kuo?Ka daryt verysad.gif
Atsakyti