Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys/šeimos NR. 16

QUOTE(maskatukas @ 2012 04 18, 16:25)
as vel su klausimu,
ar mokes uz kova socialine pasalpa, jei dokumentus trarkomes balandi,
nes man sake, kad pareiskima reikia rasyti kovo men pasalpai, bet juk as nezinau kokia alga gaus sutuoktinis, visada pastovus tik mano invalidumas,
dokumentus tvarko sunus, gal jam paprasciausia visko nepasako,
juk alga visada gaunama uz praeita men,
labai dekoju uz atsakyma

jei jus dokumentus pasalpai tvarkotes balandi tai uz balandi ir gausit, kiek zinau uz atgalini menesi niekas neismoka,moka uz ta menesi,kurio eigoje tvarkotes.Atgaline data tik vaiko pinigelius ismoka uz 12 paskutiniu men.Uz kova jei norejot gaut,tai reikejo kovo menesi tvarkytis, jom ten neidomu,del kokiu priezasciu nesitvarket.o kovo men.butu ziureje kiek jusu sutuoktinis gavo algos vasario men,o ne kovo men.
Atsakyti
sveiki kiek reikia laiko pradirbti kad gautum uz bileteny 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2012 04 19, 09:48-->
QUOTE(drauge smile.gif @ 2012 04 19, 09:48)
sveiki kiek reikia laiko pradirbti kad gautum uz bileteny 4u.gif


3 men. jeigu niekas nepasikeite
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kacumota: 19 balandžio 2012 - 11:06
QUOTE(kacumota @ 2012 04 19, 12:06)
3 men. jeigu niekas nepasikeite

man minejo kad 6 menesius,bet nera tikra tai ir klausiu 4u.gif
Atsakyti
ir dar klausimelis jai ant popieriaus 100lt atlyginimas tai kiek i rankas?
Atsakyti
smile.gif+2012 04 19, 10:48-->
QUOTE(drauge smile.gif @ 2012 04 19, 10:48)
sveiki kiek reikia laiko pradirbti kad gautum uz bileteny 4u.gif

"Kompensuojamasis uždarbis, pagal kurį nustatomas ligos pašalpos dydis, apskaičiuojamas pagal apdraustojo asmens draudžiamąsias pajamas, turėtas per paeiliui einančius 3 kalendorinius mėnesius, buvusius iki praeito kalendorinio mėnesio prieš laikinojo nedarbingumo nustatymo mėnesį."
http://www.sodra.lt/index.php?cid=324
Atsakyti
QUOTE(rrasius @ 2012 04 16, 09:05)
del 97lt ne taip-nuo sausio 1d.ziuri taip pat,kaip ir del 52lt-i praejusiu metu pajamas,jei vienam seimos nariui nevirsija 525lt mirksiukas.gif

O tuomet kaip išeina su šiais metais jei pajamos imamos "imtinai" už praeitus metus?
Kada galima pradėti tvarkytis dokumentus , kad gaut pinigelius šiems metams ir ar gražinami pinigėliai už "pamestus, nemokėtus" mėnesius? Tik kitamet? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Wild Pearl @ 2012 04 19, 15:37)
O tuomet kaip išeina su šiais metais jei pajamos imamos "imtinai"  už praeitus metus?
Kada galima pradėti tvarkytis dokumentus , kad gaut pinigelius šiems metams ir ar gražinami pinigėliai už "pamestus, nemokėtus" mėnesius? Tik kitamet? g.gif

tai nuo sausio ir mokes,jeigu priklauso,nes praeitais metais dar buvo kitas istatymas.
Atsakyti
Na va gavau laiška iš spc.tai pranešė ,kad pašalpa nepaskirta nes mes su vyru auginam po vaika smile.gif .Vyras išėjes tėvystės atostogu su vienu vaiku o man liko 2metuku dyčkė. Tai pasirodo kad aš turiu stot i darbo birža kad gaut parama. Bet kai rašiau prašyma kovo mėn.tai nieks apie tai nieko nekalbėjo g.gif kad reikėtu i d.b. Tai dabar idomu kai atsistosiu i birža kaip bus skaičiuojami pin.ar nuo istojimo i birža?ar mokės ir už praėjusius pora mėn? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kaimene9 @ 2012 04 19, 17:02)
Na va gavau laiška iš spc.tai pranešė ,kad pašalpa nepaskirta nes mes su vyru auginam po vaika smile.gif .Vyras išėjes tėvystės atostogu su vienu vaiku o man liko 2metuku dyčkė. Tai pasirodo kad aš turiu stot i darbo birža kad gaut parama. Bet kai rašiau prašyma kovo mėn.tai nieks apie tai nieko nekalbėjo g.gif kad reikėtu i d.b. Tai dabar idomu kai atsistosiu i birža kaip bus skaičiuojami pin.ar nuo istojimo i birža?ar mokės ir už praėjusius pora mėn? g.gif

Kadangi dabar jūsų prašymas yra atmestas, nes neatitikote kriterijų už tą laiką negausite/nebeatgausite pašalpos. Kriterijų pradėsit atitikti tik tą mėn kurį įstosite į darbo biržą, ir tik nuo to mėn jums pradės mokėti.

Bet man tai juokingai tai kur tą taisyklė, kad iki 3 metų gali vaiką augint namie? bigsmile.gif ir DB nestovėti? kaip suprantu kur vyras išėjęs su jaunesniu vaiku. O gal negalima abiems tėvams augint vienoje šeimoje skirtingų vaikų g.gif ale vienas būtinai turi arba biržoje stovėt arba dirbt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ibi patria, ubi bene!: 19 balandžio 2012 - 17:09
Pasirodo kad negalima abiems TINGINIAUTI biggrin.gif juk puses metuku ir 2metuku vaikai yra labaiiii savarankiški. Vienam vyrui nepatikėčiau dvieju vaiku schmoll.gif o jo pagalba mums labai reikalinga eitu darban butu labai sunku.Na Mamos supranta smile.gif . Nieko kaip nors išgyvensim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaimene9: 19 balandžio 2012 - 18:18
Sveiki, norejau dar paklausti del to kuro kompensacijos (kietojo kuro, nuosavam namui), idomu ar galima pasigrazinti uzpraejusius metus (na sia ziema), nes jei skaiciuoja pagal praeitu metu pajamas tai iseina maziau kiekvienam nei 525Lt, ir kaip ten paskaiciuoja - kiek skiria tam kurui gal kas zinote?

Be to dar klausimelis - kada perveda tuos pinigelius kur uz vaikus 52lt, nes idomu ar ten priklausys ir kaip paskaiciuos ar uz abu vaikus ar uz viena smile.gif
Atsakyti