Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys/šeimos NR. 16

Norėjau pasiklausti dėl soc pašalpos ar vaiko pinigėlių. Aš stoviu darbo biržoje,gaunu pašalpą, gyvenu viename mieste,o gyvenamoji vieta deklaruota kitame mieste,ar aš galiu tvarkytis dokumentus dėl pašalpos tame mieste kur šiuo metu gyvenu ir stoviu darbo biržoje? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cobyte @ 2012 04 20, 12:36)
Norėjau pasiklausti dėl soc pašalpos ar vaiko pinigėlių. Aš stoviu darbo biržoje,gaunu pašalpą, gyvenu viename mieste,o gyvenamoji vieta deklaruota kitame mieste,ar aš galiu tvarkytis dokumentus dėl pašalpos tame mieste kur šiuo metu gyvenu ir stoviu darbo biržoje? Ačiū  4u.gif


Negalite, turite kreiptis tame mieste, kur deklaruota jūsų gyvenamoji vieta.
Atsakyti
QUOTE(Ibi patria @ ubi bene!,2012 04 17, 20:08)
Visada verta, nes ir lengvatų padaugėja, pvz darželiai. Turėtų skaičiuoti iš vieno mėnesio.
Pašalpa gimus vaikui neįsiskaičiuoja,
Dekreto pinigai taip, nes tai pajamos.
Alimentai įeina. Jei vyras moka kitiems vaikams alimentus, ta sumą numinusuoti reikia.
Vaiko pinogai gaunami kas mėn, čia 97lt arba 52lt taip pat įsiskaičiuoja prie pajamų.

Ačiū, kad padėjote, o sakykite, kaip suprast, skaičiuotų iš vieno mėnesio?
Jei dabar balandis, tai iš kurio mėn gali skaičiuoti? Ar iš paskutinių trijų?
Atsakyti
QUOTE(ERIKULKA @ 2012 04 20, 18:24)
Ačiū, kad padėjote, o sakykite, kaip suprast, skaičiuotų iš vieno mėnesio?
Jei dabar balandis, tai iš kurio mėn gali skaičiuoti? Ar iš paskutinių trijų?

is sio balandzio ir skaiciuotu.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 04 19, 16:02)
tai nuo sausio ir mokes,jeigu priklauso,nes praeitais metais dar buvo kitas istatymas.


Nelabai supratau.. blush2.gif Tai kada galiu kreiptis ?
Tarkim galiu eiti šį mėnesį ir prašyti kad priskaičiuotų ir šių sausio- balandzio pajamas? 4u.gif Ar tik kitais metais sausį galiu kažko tikėtis už šiuos metus(nes tik tada ims bendras metines pajamas)? g.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wild Pearl: 20 balandžio 2012 - 18:34
QUOTE(Wild Pearl @ 2012 04 20, 19:30)
Nelabai supratau.. blush2.gif Tai kada galiu kreiptis  ?
Tarkim galiu eiti šį mėnesį ir prašyti kad priskaičiuotų ir šių sausio- balandzio pajamas? 4u.gif Ar tik kitais metais sausį galiu kažko tikėtis už šiuos metus(nes tik tada ims bendras metines pajamas)? g.gif  blush2.gif

ima jau nuo sausio men metines pajamas,todel jeigu jusu praeitu metu pajamos nevirsija 525 lt,tai galit prasiti vaiko pinigu uz siuos metus,t.y galit prasiti nuo sausio men 2012 metu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 20 balandžio 2012 - 18:39
Ačiū labai jums JOLANCIUK, dabar jau supratau 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 04 11, 19:05)
nieks neleps atiduoti,nes ji dvigubai gi negauna.Kai gims vaikas,reikes jai rodyti vyro pajamas.


Greitai gimdysiu, su draugu esam nesusituoke, ir dar jis gyvena kitame mieste.. tai reikes pranesti, kad vedam bendra uki ? ar taip imanoma, jei jis ir deklaruotas ir gyvena kitur?
kas priklausys, jei pas ji ~400 alga?
Atsakyti
QUOTE(Skierkute @ 2012 04 21, 12:45)
Greitai gimdysiu, su draugu esam nesusituoke, ir dar jis gyvena kitame mieste.. tai reikes pranesti, kad vedam bendra uki ? ar taip imanoma, jei jis ir deklaruotas ir gyvena kitur?
kas priklausys, jei pas ji ~400 alga?

Jeigu vaiko pavarde bus vyro,tai ir taip aisku,kad arba reikes rodyti jo pajamas,arba teistis alimentus,nesvarbu kur jis prirasytas su jumis ar atskirai.
Ziurint kokios ir jusu pajamos?
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 04 21, 12:14)
Jeigu vaiko pavarde bus vyro,tai ir taip aisku,kad arba reikes rodyti jo pajamas,arba teistis alimentus,nesvarbu kur jis prirasytas su jumis ar atskirai.
Ziurint kokios ir jusu pajamos?

Mano tai jokios pajamos smile.gif reiskia bus tas skaiciavimas 1050-alga-vaiko pinigai ir dalint is 3, ir poto procentai kiekvieno?
Atsakyti
QUOTE(Skierkute @ 2012 04 21, 15:26)
Mano tai jokios pajamos smile.gif reiskia bus tas skaiciavimas 1050-alga-vaiko pinigai ir dalint is 3, ir poto procentai kiekvieno?

Taip.
Atsakyti
Sveiki,
Norėjau paklausti ar man priklausytų kokia pašalpa, jei augindama vaiką antrus metus gaudavau iš sodros motinystės pašalpos 1360 lt į rankas, šeimoje vyras be darbo (6men darbo biržoj, iš ten nieko negauna), auginam vieną vaiką. (pirmus metus gavau 1600lt vyras nedirbo)

QUOTE(vikosiuks @ 2012 04 16, 08:45)
97lt (ziurimos vieno asmens pajamos) - jei isejusiam "atostogu" asmeniui motinystes(tevystes) pasalpa nevirsija 525lt/men
52lt (ziuri visos seimos pajamas) - jei kiekvienam seimos nariui nevirsija 525lt/men per praejusius metus.


QUOTE(rrasius @ 2012 04 16, 09:05)
del 97lt ne taip-nuo sausio 1d.ziuri taip pat,kaip ir del 52lt-i praejusiu metu pajamas,jei vienam seimos nariui nevirsija 525lt mirksiukas.gif



ar man priklausytų 97 lt ar 52lt ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglita_L: 23 balandžio 2012 - 10:08