Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys/šeimos NR. 16

[quote=Eglita_L,2012 04 23, 11:07]
Sveiki,
Norėjau paklausti ar man priklausytų kokia pašalpa, jei augindama vaiką antrus metus gaudavau iš sodros motinystės pašalpos 1360 lt į rankas, šeimoje vyras be darbo (6men darbo biržoj, iš ten nieko negauna), auginam vieną vaiką. (pirmus metus gavau 1600lt vyras nedirbo)
[/quote]

ar man priklausytų 97 lt ar 52lt ?
[/quote]
Ziurekit praeitu metu visas pajamas,jeigu nevirsijo zmogui 525 lt,tai priklauso po 97.50 lt,kaip suprantu vaikui dar nera 2-ju metu.
Atsakyti
Labas merginos, as jusu norejau paklausti kaip skaiciuojasi soc.pasalpa jai pvz uzsiimi individualia veikla. Gal kas gaunate, ir galite paaiskinti, nes pajamos tik po metu deklaruojamos. g.gif
Atsakyti
vaikui jau 2m ir 1menuo, bet cia paskaiciau, kad sumoka ir atgaline data g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglita_L @ 2012 04 23, 13:30)
vaikui jau 2m ir 1menuo, bet cia paskaiciau, kad sumoka ir atgaline data g.gif

nuo sausio iki kol vaikui suejo 2 metai gali grazinti jums.O paskui po 52 lt,ir tai ismokai,ir kitaj,ziuri praeitu metu pajamas.
Atsakyti
esu deklaruota kitame mieste, bet kuri laika nuomoju buta kaune, esu darbo birzoje, neturiu jokiu pajamu, kreipiausi del socialines pasalpos, bet neleidzia pildyti dokumentu, nes pasirodo nuomos sutartis nera uzregistruota registru centre. Seimininke gyvena uzsienyje, bet nera issiregistravusi is buto, kuri nuomoju. Tai reiskia kad neimanoma gauti pasalpos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joli84: 23 balandžio 2012 - 13:35
QUOTE(joli84 @ 2012 04 23, 14:32)
esu deklaruota kitame mieste, bet kuri laika nuomoju buta kaune, esu darbo birzoje, neturiu jokiu pajamu, kreipiausi del socialines pasalpos, bet neleidzia pildyti dokumentu, nes pasirodo nuomos sutartis nera uzregistruota registru centre. Seimininke gyvena uzsienyje, bet nera issiregistravusi is buto, kuri nuomoju. Tai reiskia kad neimanoma gauti pasalpos?

Imanoma,tik reikia vaziuoti i savo seniunija pagal deklaruota gyvenama vieta.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 04 23, 14:38)
Imanoma,tik reikia vaziuoti i savo seniunija pagal deklaruota gyvenama vieta.

o kad esu kauno darbo birzoje registruota, nesvarbu? kelione pirmyn atgal i deklaruota vieta kainuotu beveik puse gautos pasalpos... sad.gif

agente, padejusi issinuomot buta, siulo nuomos sutarti perrasyti i panaudos sutarti. Gal su tokia sutartimi priimtu i kauno socialini skyriu?
Atsakyti
Laba diena,
gavau laiska kad mums priklauso soc.pasalpa, dok-tus tvarkiau kitoj seniunijoj, noreciau paklausti - dabar pasiimti pazyma i darzeli reikia Kauno g. ir pazyma pasui isigyti? Apacioje inf-joje ar reikia uzsirasyti isanksto?
Aciu.
Atsakyti
QUOTE(joli84 @ 2012 04 23, 14:45)
o kad esu kauno darbo birzoje registruota, nesvarbu? kelione pirmyn atgal i deklaruota vieta kainuotu beveik puse gautos pasalpos... sad.gif

agente, padejusi issinuomot buta, siulo nuomos sutarti perrasyti i panaudos sutarti. Gal su tokia sutartimi priimtu i kauno socialini skyriu?

Nesvarbu kokioj birzoj jus registruota,nes i birza galima registruotis bet kuriame mieste,o ne pagal deklaruota gyvenama vieta.
Cia jau klauskit ju,kokia sutartis tinka iems.
Papildyta:
QUOTE(Bulbulka. @ 2012 04 23, 14:47)
Laba diena,
gavau laiska kad mums priklauso soc.pasalpa, dok-tus tvarkiau kitoj seniunijoj, noreciau paklausti - dabar pasiimti pazyma i darzeli reikia Kauno g. ir pazyma pasui isigyti? Apacioje inf-joje ar reikia uzsirasyti isanksto?
Aciu.

Pazymas galima imti,bet kur.Galit Kauno g.,jie per kompa gi mato,kad jums paskirta soc.pasalpa.Uzsiregistruoti nereikia is anksto,einat i Kauno gatve,prie 2 arba 3 langelio,paduodat pasa,pasakot kam reikalinga pazyma,parasot prasima jai gauti ir isduoda iskart.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 04 23, 15:54)
Nesvarbu kokioj birzoj jus registruota,nes i birza galima registruotis bet kuriame mieste,o ne pagal deklaruota gyvenama vieta.
Cia jau klauskit ju,kokia sutartis tinka iems.
Papildyta:

Pazymas galima imti,bet kur.Galit Kauno g.,jie per kompa gi mato,kad jums paskirta soc.pasalpa.Uzsiregistruoti nereikia is anksto,einat i Kauno gatve,prie 2 arba 3 langelio,paduodat pasa,pasakot kam reikalinga pazyma,parasot prasima jai gauti ir isduoda iskart.


Aciu Jolanciuk uz atsakyma 4u.gif
Galvoju sau ir vaikui pasus padaryt, tai turbut 2 pazymu reikes ir nuotraukoms irgi g.gif na ten zinos turbut
o darzeliui - kiekviena menesi reikes nest? ar kol paskirta - uz ta laikotarpi ir isduos? nebuvau susidurus anksciau - todel man tai naujove ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bulbulka. @ 2012 04 23, 16:42)
Aciu Jolanciuk uz atsakyma 4u.gif
Galvoju sau ir vaikui pasus padaryt, tai turbut 2 pazymu reikes ir nuotraukoms irgi  g.gif  na ten zinos turbut
o darzeliui - kiekviena menesi reikes nest? ar kol paskirta - uz ta laikotarpi ir isduos? nebuvau susidurus anksciau - todel man tai naujove ax.gif

i darzeli,tai viena pazyma tam laikui kuriam paskirta soc.pasalpa.
Nuotraukas daro vietoj,tik pazyma reikia paimti,tokia kaip ir darzeliui,kad jus visa seima gaunat soc.pasalpa.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 04 23, 17:45)
i darzeli,tai viena pazyma tam laikui kuriam paskirta soc.pasalpa.
Nuotraukas daro vietoj,tik pazyma reikia paimti,tokia kaip ir darzeliui,kad jus visa seima gaunat soc.pasalpa.


Aciu 4u.gif
Atsakyti