Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(sunray @ 2012 03 02, 11:46)
Shana, o kodel nedarai fotosesijos su spalvom, nemanai, kad padetu g.gif teoriskai gali nusivaziuoti kain kur, o to kaip veidas reguoja i spalva nenuneigsi.
Kaip ruduo tu man visgi nesiziuri, bent jau foto, kazkoki violetinuma as vis matau ant veido, ko tarkim nera su saltais variantais g.gif

Zinok as jau kokie 2 menesiai planuoju, bet vis gaunasi taip - namo griztu vakare, o reiktu daryti prie naturalaus apsvietimo, savaitgali irgi ne per daugiausia namie bunu, tai vis pasizadu pasizadu ir atsideda.
Pradzioj maniau kad gal ir tiek to, nes turiu gi gan palyginti ivairiu ivaizdziu fotkiu savo, kaip ir yra medziagos, bet dabar jau ziuriu, kad reik normalios fotosesijos.

Emma lyg visur negincytinai i soft autumn priskiriama 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Be-bop-a-lula @ 2012 03 02, 11:55)
Tai gal ta vasario 29? Kas 4 metus jūsų tipas pasirodo cool.gif

Aha, per pilnati tongue.gif
biggrin.gif Nu vat neuztenka kad prasivardziuoja, tai dar ir tyciojasi biggrin.gif

Jei rimtai, tai bent aciu dievui daugiau tokiu "nenustatomu" atkasiau, aiskesne situacija, pasirodo buna taip tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shana: 02 kovo 2012 - 12:05
QUOTE(Shana @ 2012 03 02, 13:02)
Emma lyg visur negincytinai i soft autums priskiriama 4u.gif

O geras! Man ji tokia ganetinai salta pasirode...
Atsakyti
QUOTE(sunray @ 2012 03 02, 12:05)
O geras! Man ji tokia ganetinai salta pasirode...

Zinok bus del plauku, zinai gi, kad tarp tu 2 softu riba tokia plaukiojanti, kadangi vaiksto ryza - tai ir Ruduo smile.gif manau.

As zinau, kad tu mane nori i Soft summer priskirti biggrin.gif , bet, jei rimtai - ziurinejau fotkes dabar, kai vel kylo cia klausimu, ir su Soft sumerine spalva atrodai blogiausiai, blogiau negu su ziemine g.gif ir kaip nekeista, net vyresne, nors daznai sako atvirksciai buna g.gif va... Man kntrasto nebuvimas visiskai pradangina veida, tai koks as Softas? g.gif

Aina, mes jus prie pavasarinukiu skyrem?
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 03 02, 13:11)
Zinok bus del plauku, zinai gi, kad tarp tu 2 softu riba tokia plaukiojanti, kadangi vaiksto ryza - tai ir Ruduo smile.gif manau.

As zinau, kad tu mane nori i Soft summer priskirti biggrin.gif , bet, jei rimtai - ziurinejau fotkes dabar, kai vel kylo cia klausimu, ir su Soft sumerine spalva atrodai blogiausiai, blogiau negu su ziemine g.gif ir kaip nekeista, net vyresne, nors daznai sako atvirksciai buna g.gif va... Man kntrasto nebuvimas visiskai pradangina veida, tai koks as Softas? g.gif

Aina, mes jus prie pavasarinukiu skyrem?

Zinok, ne, ne i softus, man tiesiog su rudeninem spalvom kazkas ne taip pas tave, tiesiog visa susilieji (gal cia foto kaltos), o kur plaukai nutamsinti viskas liux atrodo (cia aisku tik mano nuomone), bet ar gali rudeniui tada taip tikti salta plauku spalva g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sunray: 02 kovo 2012 - 12:27
SHANA nu lygtai taip pagal fotosesija.Jei manot kitaip tai rasykit.Man visada idomu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 03 02, 12:11)
Zinok bus del plauku, zinai gi, kad tarp tu 2 softu riba tokia plaukiojanti, kadangi vaiksto ryza - tai ir Ruduo smile.gif manau.

Vadinasi, ji soft summer (natūraliai), kuri sėkmingai migravo į soft autumn... Įdomu.

Aina, aš nepatarsiu, nes dar tik mokausi ir daug klaidų darau... Tik jūs man ne pavasarį primenat g.gif
Atsakyti
QUOTE(sunray @ 2012 03 02, 12:14)
Zinok, ne, ne i softus, man tiesiog su rudeninem spalvom kazkas ne taip pas tave, tiesiog visa susilieji, o kur plaukai nutamsinti viskas liux atrodo (cia aisku tik mano nuomone), bet ar gali rudeniui tada taip tikti salta plauku spalva g.gif

Tai va apie ka as.
Dabar pagalvoju, tai is rudenines paletes as pasiemu visad svariausias spalvas. Visos tos nedaplautos vilnos ir pan schmoll.gif O kur plaukai nutamsinti Dontstop sake kad Ziema mato, Bytte irgi beveik sutiko, tik sake plauku spalva ciut nevykus kai kur blush2.gif As del to ir uzsikabliavau uz Clear spring, Osinkos paskaicius, nes visiskai saltas tipas nebusiu vistiek, juolab jos sako Osinkoje, kad labai neutraliu buna tu Clear, bet Bytte sako, kad negaliu but unsure.gif
Nes as matau, kad man kontrasto reikia, na ne zieminio, bet vistiek....

QUOTE(aina1979 @ 2012 03 02, 12:15)
SHANA nu lygtai taip pagal fotosesija.Jei manot kitaip tai rasykit.Man visada idomu. ax.gif

man tai pavasariu dvelkiat ax.gif

QUOTE(Be-bop-a-lula @ 2012 03 02, 12:16)
Vadinasi, ji soft summer (natūraliai), kuri sėkmingai migravo į soft autumn... Įdomu.

Aina, aš nepatarsiu, nes dar tik mokausi ir daug klaidų darau... Tik jūs man ne pavasarį primenat g.gif

Cia viena lengviausiu migraciju smile.gif

O ka primena? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 03 02, 13:24)
Tai va apie ka as.

As dar imesciau i osinka fotosesija, idomi butu ju nuomone ax.gif

O Aina negali buti light summer? Ar silta oda taip pramusa raudonis? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sunray: 02 kovo 2012 - 12:43
QUOTE(sunray @ 2012 03 02, 12:40)
As dar imesciau i osinka fotosesija, idomi butu ju nuomone ax.gif

Pradzioj reik ja pasidaryt biggrin.gif Gal nusiteikti iskentet MB patycias, ir paprasyt, kad pafotkintu, greiciau butu tongue.gif
Osinkoje biski trikdo viesumas blush2.gif as tokia prisibijanti jo. Man irgi labai idomu butu. Nors aisku galima imesti dienai ir isimti g.gif

Ainos odoje tikrai ruzavumo yra, bet plaukuciai tai tokie labai pavasariniai rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shana: 02 kovo 2012 - 12:55
aha labai raudonis pramušė... sakyčiau vasariškai g.gif arba monitorius raudonuoja

Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 03 02, 12:55)
aha labai raudonis pramušė... sakyčiau vasariškai g.gif arba monitorius raudonuoja

Arba mano tada, nes as ir Babi plaukuose tokio aiskio raudonumo nematau doh.gif

Bytte, pakomentuosi Charlize ax.gif
Atsakyti
Light summer:
user posted image
Atsakyti