Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(sunray @ 2012 03 02, 13:40)
As dar imesciau i osinka fotosesija, idomi butu ju nuomone ax.gif

Aha... paskutiniu metu jos sako kad negeros tos fotosesijos... ir aš tokios pat nuomonės... reikia labai spalvas pasirinkt testavimui tinkamas, dažniausiai namie jų nėr... o dar apšvietimas blogas.
Oh... einu aš ir į pavasarį unsure.gif ... nerandu pas save vietos cray.gif

user posted image
user posted image
sakyčiau ant medžiagos tos pačios spalvos geriau atrodo ax.gif

Papildyta:
QUOTE(Shana @ 2012 03 02, 13:58)
Bytte, pakomentuosi Charlize ax.gif

o ką ten komentuot ...
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 03 02, 13:11)
Oh... einu aš ir į pavasarį unsure.gif ... nerandu pas save vietos  cray.gif


friends.gif
stok i kluba, kursim neatrastuju potipi smile.gif

As del to su fotosesija ir tempiu, nes pas mane verandoje labai gera vieta ir apsvietimas, bet reik daryti ryte.

Charlize visiskas Lightas, ane? su juoda (plauku) siaip ne visai tragiskai atrodo g.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shana: 02 kovo 2012 - 13:26
QUOTE(bytte @ 2012 03 02, 14:11)
Aha... paskutiniu metu jos sako kad negeros tos fotosesijos... ir aš tokios pat nuomonės... reikia labai spalvas pasirinkt testavimui tinkamas, dažniausiai namie jų nėr... o dar apšvietimas blogas.
Oh... einu aš ir į pavasarį unsure.gif ... nerandu pas save vietos  cray.gif

Jos ten periodiskai padejuoja, o paskui nusprendzia, kad vistiek gerai, jeigu nera galimybes pas profesionalu konsultanta apsilankyti, bent daug maz ant kelio uzveda rolleyes.gif
Atsakyti
Charlize į True "12blueprints" įdėjo, kaip tikro pavasario pavyzdys ana yra... atseit tikresnio nebūna.
bet kai ten ne vieną pavasarį, kaip vasarą nutipizavo... tada man ir pradėjo visur pavasariai vaidentis... užsimaskavę ph34r.gif

...aš savęs vasaros spalvose nematau verysad.gif toks bespalvis periodas... net ir tos pool ištikrųjų nenoriu
Atsakyti
QUOTE(aina1979 @ 2012 03 02, 13:01)
Sveikos merginos.
Labai aciu , kad senoje temukeje padejot man del spalvinio tipo.Dabar nusdaziau plaukus.Pasakykit ar i tema.Buvom snekeje, kad as pavasaris.Ar man prie odos tinka si spalva?Aciu is anksto uz komentarus ax.gif  wub.gif
My Webpage

Nu va imetu dar karteli savo jau rodyta fotosesija.Paslepiau plaukus, kad netrukdytu.Gal galit pasakyt koks tas mano tipas ax.gif Nes praitoj temukej buvo nuspresta kad pavasaris.Butu fai galutinai (jei imanoma biggrin.gif )suzinot 4u.gif aciukas
Atsakyti
QUOTE(aina1979 @ 2012 03 02, 15:00)
Nu va imetu dar karteli savo jau rodyta fotosesija.Paslepiau plaukus, kad netrukdytu.Gal galit pasakyt koks tas mano tipas ax.gif Nes praitoj temukej buvo nuspresta kad pavasaris.Butu fai galutinai (jei imanoma biggrin.gif )suzinot 4u.gif aciukas

is fotosesijos man lyg pavasaris, veido oda silta atrodo 4u.gif plauku spalva zymiai geresne nei buvusi (is to kas matosi blush2.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sunray: 02 kovo 2012 - 14:37
patiko 7 foto...
pavasaris... matyt plaukams ryškumo/aiškumo splavai trūksta kad taip nelabai kaip oda reaguoja į tą spalvą, oranžinė tai neduoda tokio efekto.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 03 02, 15:40)
patiko 7 foto...
pavasaris... matyt plaukams ryškumo/aiškumo splavai trūksta kad taip nelabai kaip oda reaguoja į tą spalvą, oranžinė tai neduoda tokio efekto.

user posted image
bytte, geras pastebejimas, pagal sia lentele plauku spalva lyg is soft? blush2.gif O turetu eiti is bright?
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 03 02, 13:43)
tada man ir pradėjo visur pavasariai vaidentis... užsimaskavę      ph34r.gif
..

Man irgi ta stadija doh.gif

QUOTE(bytte @ 2012 03 02, 14:40)

pavasaris...

Aha biggrin.gif
O neklausot, sakau, kad ji dvelkia pavasariu smile.gif
O saltesnes spalvos paryskina odos netobulumus.
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 03 02, 15:45)
O neklausot, sakau, kad ji dvelkia pavasariu smile.gif

liezuvis.gif
Atsakyti
Šitą ratą reik išsisaugot 4u.gif
Shana aš prisimenu kad ainna1979 buvom į pavasarius nustatę... tik gyvenimiškos foto vienose pamenu buvo per ryškūs, kitose per šviesūs daugelio merginu nuomone plaukai... jei nemaišau žmonių. O čia toks efektas rausvas... galvoju gal ką supainiojom, apgavom ... nes man visada toks jausmas kad buriame iš kavos tirščių tuos spalvinius tipus, kažkokiom abra kadabrom užsiimam.
Atsakyti
QUOTE(sunray @ 2012 03 02, 14:44)
user posted image
bytte, geras pastebejimas, pagal sia lentele plauku spalva lyg is soft? blush2.gif O turetu eiti is bright?

Kaip as sito dar nemaciau. g.gif
Mano plaukai ant intense ir bright ribos.
Tai jus man dabar pasakykit - akys bright, plaukai bright/intense, tai cia kaip suprasti? Light'as? blink.gif

Ainos plauku spava gal is bright paciu sviesiausiu unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2012 03 02, 14:51)
... nes man visada toks jausmas kad buriame iš kavos tirščių tuos spalvinius tipus, kažkokiom abra kadabrom užsiimam.

Kazkiek, nors buna tokiu tipu kai aisku is karto smile.gif
Ir kitus daugumoje visgi isknisam smile.gif Apart mano ir tavo lotuliukas.gif
Atsakyti