Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Gal kuri gali pasakyti , kokiom gėlėm galinti naudojama tokia formelė http://www.ebay.com/...2#ht_2778wt_952 ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

patarkite, jei tortą dengsiu saldainių mase ir papuošimus darysiu iš jos, kaip saldainių masės papuošimus prilipdyti prie torto, dengto ta pačia mase? Gal kokiu lašu sviestinio kremo?

Tortas, nors ir netoli, bet bus transportuojamas, tad papuošimai turi tvirtai laikytis.

Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Auksiuke @ 2012 03 18, 23:23)
matau rimtai dirbot su raidem  cool.gif mergaites SNIOBELIO premija paskyre TAI, kuri patare raideles issikociojus mase spausti per maistine plevele. Pries tai issikociokit plonai mase, palikit ja kokiai 5-10 minuciu, kad kiek apdziutu ir tada per maistine plevele spauskit. Isiminet praktiskai nereikes- pacios raideles iskris ir bus lygios, grazios neistampytos. Beliks tvarkingai ant torto nutransportuoti  mirksiukas.gif sekmes

Bandziau per plevele bet ant iskart iskociotos mases, nebuvau palikus keliom minutem. Aciu uz patarimus
Atsakyti
varškės tortas su persikais...šlapia bezė ir pastilažas...
user posted image
Atsakyti
ne į temą:
Olesta, kada bespėjat tokius grožius kurti? 4u.gif
Atsakyti
Olesta koks zuikis fainas, o tas vienetas is morkos biggrin.gif thumbup.gif wub.gif

Cia siandien greit sulipdziau drauges kriksto dukrai blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Olestos ir Nevutės labai gražūstortai 4u.gif

Nevute, nesuprantu, per kiek tas greitai tokį grožį? Kad man taip... doh.gif

Tikiuosi nesupyksit, kad atnešu tokį nelygiai papuoštą tortą, bet man jis yra visai gražus, nes aš dar tik mokinuosi. blush2.gif Bet labai svyla uodega pasigirti, tai rodausi.

Varškinis gaivumėlis, šlapia bezė, saldainių masė

user posted image


P.S Atsiprašau už tokią ne kokią nuotrauką, bet...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarka-Li: 19 kovo 2012 - 15:02
Labai grazus meskiukas ir kiskis su morka smile.gif Saunuoles!
Norejau paklausti sutepta torta reikia palaikyti para, kad susistovetu, tada tepti sviestiniu kremu, o ar ji reikia palaikyti ar iskart galima dengimo mase deti? Ar kaip?
Beje jei man reikia torto penktadieniui, tai kada pradeti blynus kepti? g.gif
Atsakyti
olestos zuikis su morka nerealus!
nevutes meskutis koks mielas wub.gif

---
as dazus dedu i brinkinama zelatina,t.y. zelatina uzpilu vandeniu,pastovi pora minuciu ir tada pilu dazus. zelatina isbrinksta,tada ja lydau su visais dazais
Atsakyti
mano abu vysniniai karameliniai.abu po 2600gr. abu dengti sokoladine saldainiu mase maisyta su pastilazu.
25-meciui
user posted image
user posted image
sudetiniam 1gimtadieniui
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dameri @ 2012 03 19, 14:09)
Labai grazus meskiukas ir kiskis su morka  smile.gif Saunuoles!
Norejau paklausti sutepta torta reikia palaikyti para, kad susistovetu, tada tepti sviestiniu kremu, o ar ji reikia palaikyti ar iskart galima dengimo mase deti? Ar kaip?
Beje jei man reikia torto penktadieniui, tai kada pradeti blynus kepti?  g.gif

Taip,as palaikau para,tada lengviau buna aptepti sviestiniu kremu.O jeigu tepsit tik viena karta sviestiniu,tai is karto galima ir dengti,jei du kartus,tada leiskite pirmam sustengti bent valanda.O meduti galit,kad ir siandien keptis,jei ne,tai treciadieni kepkit ir tepkit.As niekad neapsikraunu darbu vienai dienai,tai kepciau antradieni,tepciau treciadieni,ketvirtadieni puosciau,o penktadieni i stala bigsmile.gif

Visu labai grazus tortai wub.gif
Siandienos darbas-medutis su zele gabaliukais,pastilazas,2kg.
Super Mario
user posted image

Tarkuokit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2012 03 19, 18:56)
Tarkuokit  blush2.gif

a ka cia tarkuot?matosi mase plonai iskociota,tortas lygus,figurele grazi,bendras vaizdas liux! smile.gif
Atsakyti