Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Merginos,turiu klausimą.Dovanų gavau šitą rinkinį antgalių http://www.sal2.pusl...t/rinkiniai.htm Gal galit patarti,kokius man dabar reik užsisakyt laikiklius ir maišelius? Aš nerandu jokio užrašo rinkinyj apie diametrus,pagal ką galėčiau užsakinėt blush2.gif
Atsakyti
čia standartiniai antgaliai, jiems tinka standartiniai kapleriai ir adapteriai 4u.gif
Atsakyti
nu tortai tai pasakiski visu 4u.gif
o kur adrija dingusi, kodel ji nerodo savo sedevru? g.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaites
Kokie grazus pas Jus torciukai. Labai grazus rytas pas mus, tai atnesu prie kavos pora torciuku, vaisinkites 4u.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2012 03 19, 21:56)
Merginos,turiu klausimą.Dovanų gavau šitą rinkinį antgalių http://www.sal2.pusl...t/rinkiniai.htm  Gal galit patarti,kokius man dabar reik užsisakyt laikiklius ir maišelius? Aš nerandu jokio užrašo rinkinyj apie diametrus,pagal ką galėčiau užsakinėt  blush2.gif

galiu patart ka man viena iš čia patarė ir džiaugiuos, labai gerai yra įmautės mirksiukas.gif ir nei plaut nei ka, ir nebrangu ax.gif pasiemi įmautę, nupjauni galiuka tokio dydžio kad antgalis tilpotu ir dedi thumbup.gif
Atsakyti
Asseni tai elgtis yra labai žiauru ir nepadoru doh.gif biggrin.gif
sėdžiu ANT dietos , net košės dar nevalgiau schmoll.gif , o čia bac imk braškių su šokoladu blink.gif wub.gif , įtariu pjūvius pamačius tai išvis apsiverkčiau cry.gif , einu dirbt o tai dar monitorių surysiu devil.gif
Atsakyti
QUOTE(linette @ 2012 03 20, 10:40)
Asseni tai elgtis yra labai žiauru ir nepadoru  doh.gif  biggrin.gif
sėdžiu ANT dietos , net košės dar nevalgiau  schmoll.gif , o čia bac imk braškių su šokoladu  blink.gif  wub.gif , įtariu pjūvius pamačius tai išvis apsiverkčiau  cry.gif , einu dirbt o tai dar monitorių surysiu  devil.gif

lotuliukas.gif , oj, prisijuokiau lotuliukas.gif
Atsakyti
O įmautė skirta liestis su maistu ? Greičiausiai įmautės pagamintos iš PVC (polivinilchlorido)...PVC sudėtyje yra daug chloro. Gaminant PVC yra naudojami įvairūs priedai (ir švinas). Jei plastikas liečiasi su riebiu maistu, toksinių medžiagų išsiskyrimas dar intensyvesnis...
Atsakyti
atnesu ir as parodyti sio savaitgalio darbeli, prase minimalistinio kuklaus tortuko, stai kas gavos, sokoladinis, karamilinis bei desertines varskes tortukai, dengta pastiliazu, gelytes irgi is pastiliazo
user posted image
Atsakyti
Neramuole, nuostabus Tavo minimalistinis tortukas thumbup.gif

Asseni, net iš vaisių gebi kurti šedevrus, žaviuosi!
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti