Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

labai gražūs Jūsų visų tortukai, aš tai spėju, vakar iki naktinės susitepiau, po naktinės parėjau, papuošiau, tenka spėti...
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2012 03 19, 18:34)
mano abu vysniniai karameliniai.abu po 2600gr. abu dengti sokoladine saldainiu mase maisyta su pastilazu.

tas pirmas su roze- pasakiskai kulturingas ir neperkrautas. Nusikopinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2012 03 19, 17:08)
a ka cia tarkuot?matosi mase plonai iskociota,tortas lygus,figurele grazi,bendras vaizdas liux!  smile.gif

Aciu rolleyes.gif
Atsakyti
Olesta tas morkinis vienetukas superinis biggrin.gif wub.gif

Nevute kaip supratau dar ne taip ilgai puoši g.gif , arba melagė esi dideliausia biggrin.gif arba visiems peklos šėtonams dūšią už tortus prakalei , tobula wub.gif wub.gif gražu nepriekaištinga wub.gif


Šarka-Li šaunuolė , kad mokais ir tikrai labai mielas tortukas , tik truputį jei kremo daugiau būtų , tai išvis nebūtų kur kabinėtis smile.gif

*saules_zuikutis* man tai klausimas pasistojo , kiek pagalbininkių pasisamdžius turi g.gif , nu neįmanoma vienai tiek daug ir dar vienas už kitą gražesnių prikept , čia jau musėt kažkokios juodosios tehnologijos biggrin.gif , bet vistiek tas pirmas grožis wub.gif

O-RE-AR nu tai ką tarkuoju lotuliukas.gif , žvaigždučių nė per daug nė permažai , pats tas , marijus kaip tikras , labai jau tie musmiriniai baravykai faini , žodžiu , kad ir vaikiškas , bet neperkrautas ir labai pavykęs wub.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Oj kiek daug fantastiskai graziu tortu,eina sau bigsmile.gif
Kaip jus suspejat tiek groziu prikept smile.gif
visu tortai nuostabus
wub.gif wub.gif wub.gif
as ir kelis sumeistravau ax.gif
"triufelis" 3kg,pastilazas ir aisingas:
user posted image
"snikersas"3kg,pastilazas ir slapia beze:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(linette @ 2012 03 19, 19:57)

*saules_zuikutis* man tai klausimas pasistojo , kiek pagalbininkių pasisamdžius turi  g.gif

bet vistiek tas pirmas grožis  wub.gif


aha,kai mazoji pradejo eiti i darzeli,daznai serga,tai daznai turiu ''pagalbininke'' doh.gif biggrin.gif

o antras tai jau ne angel_sadangel.gif biggrin.gif

aciu visoms
Atsakyti
QUOTE(linette @ 2012 03 19, 19:57)
Nevute kaip supratau dar ne taip ilgai puoši  g.gif , arba melagė esi dideliausia  biggrin.gif  arba visiems peklos šėtonams dūšią už tortus prakalei , tobula  wub.gif  wub.gif  gražu nepriekaištinga  wub.gif


biggrin.gif biggrin.gif Graziai pasakyta biggrin.gif tikrai tikrai nemeluoju, visa laika iki tol kol pradejau puost mokiausi ekonomikos, tik pabaigus pagalvojau kad biski ne ten koja ikisau smile.gif tai netycia pradejau dometis ir pabandziau ir kazkas gavosi, o dabar uzsikabliavau smile.gif

*saules_zuikutis* kokie grazus! su balta roze toks subtiliai grazus, kaip tik man butu biggrin.gif tik ciut pasijauninciau blush2.gif o tos mergytes tai taip graziai susedusios zaidzia thumbup.gif

Dar traukinukas grazus ir super mario biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2012 03 19, 20:32)

o antras tai jau ne  angel_sadangel.gif   biggrin.gif

aciu visoms

nesuprantu o ką čia girt , smėlio per daug lotuliukas.gif , lėlės parduotuvinės sudėtos lotuliukas.gif , ir kur čia grožis g.gif lotuliukas.gif
pavydas,juodas pavydas mane jama , jau greit 40 metų , o lipdyt taip ir neišmokau cray.gif

tai dabar supratau , kol dar ne pensija teks ekonomiką pradėt studijuot book.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linette: 19 kovo 2012 - 19:50
QUOTE(linette @ 2012 03 19, 20:48)

tai dabar supratau , kol dar ne pensija teks ekonomiką pradėt studijuot  book.gif  biggrin.gif

arba vaikus gimdyt,nes as ''sedau ant tortu'' po vaiko gimimo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2012 03 19, 19:59)
arba vaikus gimdyt,nes as ''sedau ant tortu'' po vaiko gimimo  biggrin.gif

jau,kad,, sedai tai sedai" pranoksta prof.konditeriu gaminius tavo tortukai,nuo bato net zandikaulis atvepo-saunuole thumbup.gif
seniai nebuvau uzsukusi,tortuku ilgai nebekepiau,tai visa tema perziurejau,neprikomentuosiu,visu tortukai labai grazus,cia paskutines mano ,,lepioskos"teko vel prisiminti kepima
jogurtinis su vysniomis ir kons.persikais,slapia beze,guminukai paties kolegos pageidavimu,kad vaikuciams butu ka rankioti nuo torto
user posted image

ideja pasiskolinau,berods,nuo ,,saules zuikucio,, ax.gif vel jogurtinis,saldainine mase,papuosimai-pastilazas
user posted image

medutis su kons.persikais,saldainine mase,slapia beze

user posted image
Atsakyti
Aciu visoms uz pagyras oro_buckis.gif

Geltona kirmelyte istrigo labai bigsmile.gif
Atsakyti
Kur jau ten kirmelyte. visas kirminas bigsmile.gif Grazu.
Atsakyti