Įkraunama...
Įkraunama...

Kerastase

QUOTE(Caridian @ 2012 03 29, 21:06)
Kaip visad esmine info rasoma sumazintu sriftu ir su * zenklu biggrin.gif  Toks efektas zadamas naudojant sampuna ir kauke ir ta kita priemone.

biggrin.gif Na mano plaukai nėra jau tokie labai pažeisti,tai tikiuosi kažkokio efekto ir vien iš priemonės
Atsakyti
Nuolaida:
http://www.lookfanta...tchcurrency=GBP
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuzi_šoka: 30 kovo 2012 - 10:35
Kuri kauke ypac drekinanti ?
Atsakyti
Siuo metu naudoju Kerastase Chroma Riche seruma. Patinka kad nei per riebus nei per lengvas ir suteikia zvilgesio. Bet apskritai, mano nuomone, yra geresniu serumu, kainos nevertas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2012 04 03, 09:59)
Siuo metu naudoju Kerastase Chroma Riche seruma. Patinka kad nei per riebus nei per lengvas ir suteikia zvilgesio. Bet apskritai, mano nuomone, yra geresniu serumu, kainos nevertas smile.gif


Pvz kokių serumų? smile.gif Pasidalinkit, labai įdomu, nes man chroma patinka, o jeigu būtų toks pats ar geresnis bei pigesnis variantas - apsidžiaugčiau
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2012 04 03, 10:36)
Pvz kokių serumų?  smile.gif  Pasidalinkit, labai įdomu, nes man chroma patinka, o jeigu būtų toks pats ar geresnis bei pigesnis variantas - apsidžiaugčiau


Is Kerastase sis man geriausias, uz oleo relax tikrai labiau patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2012 04 03, 11:59)
Is Kerastase sis man geriausias, uz oleo relax tikrai labiau patinka smile.gif


Man taip pat už jį geresnis, gal net ir už elixir, nes įtariu tinka mano plaukų tipui.
Atsakyti
merginos, gal kuri bandėt kaukę garbanėms? va šitą:
[URL]http://www.feelunique.com/p/Kerastase-Nutritive-Masque-Oleo-Curl-Intense-200ml [/URL]
kažin ji plaukų per daug neapsunkina? g.gif

Atsakyti
QUOTE(Claude @ 2012 03 29, 19:38)
Gavau jau savo Fibre Architecte,kažkas prašė atsiliepimų.  Dar plius dovanų įdėjo Elixir Ultime mini buteliuką, tai pradžiugino biggrin.gif  Atsiliepimus dar sunku rašyt, nes pagal reklamą  biggrin.gif priemonė turėtų per dvi savaites pagerinti plaukų būklę, tai ir žiūrėsiu kaip bus. Šiaip kvapas labai malonus, įsigeria gerai,neapsunkina per daug,gana lengva smile.gif Iš pradžių tik buteliukas sunervino,jau galvojau brokas,nes turi bėgt du skirtingi skysčiai per dvi skirtingas skylutes,bet paspaudus bėgo tik pro vieną  biggrin.gif Bet ilgiau paspaudinėjus pradėjo bėgt per abi,tik tiek kad priemonės nemažai teko išspaust dėl to. O ar verta kainos bus galima spręst ilgiau panaudojus  smile.gif

gal jau atsiliepima parasytumete?
Atsakyti
Ateinu su atsiliepimu apie Kérastase Elixir Ultime ax.gif
Naudoju šiek tiek ilgiau nei tris savaites ax.gif kažkokio labai stebuklo nepastebėjau, paglotnina plaukus kažkiek, bet man per lengvas... dedu papildomai porą lašiukų gryno argano aliejaus, tada rezultatas tenkina biggrin.gif užtat Elixir kvapas dieviškas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(solitude @ 2012 04 14, 14:25)
Ateinu su atsiliepimu apie Kérastase Elixir Ultime ax.gif
Naudoju šiek tiek ilgiau nei tris savaites ax.gif kažkokio labai stebuklo nepastebėjau, paglotnina plaukus kažkiek, bet man per lengvas... dedu papildomai porą lašiukų gryno argano aliejaus, tada rezultatas tenkina biggrin.gif užtat Elixir kvapas dieviškas wub.gif


Aš irgi dar šiandien tepiau Elixir aliejuką smile.gif Skalsus daiktas, švelnina plauką.. bet jau kvapas schmoll.gif
Net pačiai keista kaip jis man smirda verysad.gif
Atsakyti
25% nuolaida visiems Kerastese produktams smile.gif
Atsakyti