Įkraunama...
Įkraunama...

2010m. Birželinukų meet'as

QUOTE(pelargonijA77 @ 2012 04 22, 14:31)
iki  gegužės 1d


drinks_cheers.gif
galit ir su dviračiu jei norit mirksiukas.gif 

Crazy Lady, nes ji koliažą padarys ir man atsiųs

jus ten abi gal issiaiskinkit kam siusti , nes Crazy Lady parasiau , sake tau rasyt , ne jai siust nuotraukas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(auduse @ 2012 04 22, 14:56)
jus ten abi gal issiaiskinkit kam siusti  , nes Crazy Lady parasiau , sake tau rasyt , ne jai siust nuotraukas  ax.gif

nu aiškinsiuosi mirksiukas.gif tai jei ji daro koliažą, tai manau jai reiktų foto sisųsti,jei man siųs visos, tai aš jai vėl turėsiu siųst
Papildyta:
QUOTE(-Ieva- @ 2012 04 22, 14:39)
tai tektų su persėdimu važiuot biggrin.gif iš šiaulių, jei teisingai ieškau, tai irgi tik vieną autą radau tinkamą biggrin.gif kaži, kaip su grįžimu bigsmile.gif

ane, tai teks nakvot g.gif
Atsakyti
tai kuriai siust nuotraukytes? biggrin.gif
o uzstatas jau nuveztas yra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(.Serena. @ 2012 04 23, 09:50)
tai kuriai siust nuotraukytes? biggrin.gif
o uzstatas jau nuveztas yra? g.gif

pervedė Juratela

reik laukt Crazy Lady kol pasirodys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pelargonijA77 @ 2012 04 22, 21:33)
nu aiškinsiuosi mirksiukas.gif tai jei ji daro koliažą, tai manau jai reiktų foto sisųsti,jei man siųs visos, tai aš jai vėl turėsiu siųst

Tai tu surink iš visų nuotraukas, o tada jau persiųsi visas Crazy Lady ir ji padarys koliažą. Nereiks jai ieškotis, ir rankiotis pašte reikalingų jai nuotraukų.
Pabūk sekretore, surink reikiamą medžiagą ir perduok ją Crazy Lady toliau apdoroti smile.gif


Mergaitės, o kokio dydžio medalius daryti? g.gif Ant A4 lapo formato kiek jų sudėti? 4, 6, 8? Kokio dydžio pernai darėt?
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2012 04 23, 12:35)
Tai tu surink iš visų nuotraukas, o tada jau persiųsi visas Crazy Lady ir ji padarys koliažą. Nereiks jai ieškotis, ir rankiotis pašte reikalingų jai nuotraukų. 
Pabūk sekretore, surink reikiamą medžiagą ir perduok ją Crazy Lady toliau apdoroti smile.gif
Mergaitės, o kokio dydžio medalius daryti?  g.gif Ant A4 lapo formato kiek jų sudėti? 4, 6, 8? Kokio dydžio pernai darėt?

mano akimis ziurint 6 butu liux g.gif nors uztektu ir 8 smile.gif didesniu tikrai nereikia
Atsakyti
QUOTE(areida @ 2012 04 23, 14:17)
mano akimis ziurint 6 butu liux g.gif nors uztektu ir 8 smile.gif didesniu tikrai nereikia

Aš galvoju apie 6, nes kai kurie nominacijų pavadinimai gan ilgi, tai paskui nesimatys medalyje biggrin.gif Nors gal man tik taip atrodo.. g.gif Kas dar tars savo nuomonę?
Atsakyti
QUOTE(pelargonijA77 @ 2012 04 22, 14:31)
iki  gegužės 1d


Crazy Lady, nes ji koliažą padarys ir man atsiųs


ok siųskit man. kadangi Palergonija patvirtino, kad tas koliažas bus reikalingas.

mano el.paštas k.kavaliauskiene@gmail.com laiško pavadinimas MEETUI biggrin.gif

QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2012 04 23, 14:22)
Aš galvoju apie 6, nes kai kurie nominacijų pavadinimai gan ilgi, tai paskui nesimatys medalyje biggrin.gif Nors gal man tik taip atrodo..  g.gif Kas dar tars savo nuomonę?


6 thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Crazy Lady @ 2012 04 23, 15:07)

Gerai, tuomet darysiu po 6, ir kiek pamenu tau atsiųsti, nes tu žadėjai atspausdinti? g.gif
Atsakyti
sveikos o is vln kur renkasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(savas angelas @ 2012 04 26, 15:42)
sveikos o is vln kur renkasi ax.gif


tema tokia: 2010m. Birželinukų meet'as
vadinasi, kad organizuojamas birželinukų, gimusių 2010metais meetas, dalyviai iš visos Lietuvos mirksiukas.gif
Atsakyti
Siunčiam foto k.kavaliauskiene@gmail.com 4u.gif
Atsakyti