Įkraunama...
Įkraunama...

2010m. Birželinukų meet'as

QUOTE(-Ieva- @ 2012 04 26, 16:00)
tema tokia: 2010m. Birželinukų meet'as
vadinasi, kad organizuojamas birželinukų, gimusių 2010metais meetas, dalyviai iš visos Lietuvos mirksiukas.gif

bet man tai idomiai kai taip nei is niekur atsiranda norinciu dalyvauti, nei karta temoj nei vienos zinutes neparasius g.gif reik pereit visas meetu temas, gal rasiu sau tinkancia ir galesiu varyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2012 05 04, 21:53)
bet man tai idomiai kai taip nei is niekur atsiranda norinciu dalyvauti, nei karta temoj nei vienos zinutes neparasius  g.gif reik pereit visas meetu temas, gal rasiu sau tinkancia ir galesiu varyt lotuliukas.gif

gal sumaišė su kokia kita
Atsakyti
gal jau pradet reikia galvoti apie kotletus? g.gif biggrin.gif ka ten valgysim, juk reikia pries savaite pranesti, o kol issiaiskinsim ir ateis tas laikas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(.Serena. @ 2012 05 08, 12:06)
gal jau pradet reikia galvoti apie kotletus? g.gif  biggrin.gif ka ten valgysim, juk reikia pries savaite pranesti, o kol issiaiskinsim ir ateis tas laikas 4u.gif


tai dvi rūšis kokias nors skirtingas antrų patiekalų reiktų užsakyt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Ieva-: 08 gegužės 2012 - 11:59
QUOTE(-Ieva- @ 2012 05 08, 12:58)
tai dvi rūšis kokias nors skirtingas antrų patiekalų reiktų užsakyt biggrin.gif

ir reik man atrodo jiems pasakyt kiek tu porciju daryti, na kiek mazdaug musu bus? g.gif gal reikia pernaujo sarasa susidaryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(.Serena. @ 2012 05 09, 21:25)
ir reik man atrodo jiems pasakyt kiek tu porciju daryti, na kiek mazdaug musu bus? g.gif gal reikia pernaujo sarasa susidaryti g.gif


niu darom biggrin.gif bet dauguma dar nežino, ar važiuos tikrai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(.Serena. @ 2012 05 09, 21:25)
ir reik man atrodo jiems pasakyt kiek tu porciju daryti, na kiek mazdaug musu bus? g.gif gal reikia pernaujo sarasa susidaryti g.gif


Valgius reikės užsakyti prieš savaitę, tai po savaitėlės jau turi nuspręsti kas važiuoja garantuotai ir kiekvienas atsakingas susimokėti už savo porciją, nesvarbu ar atvažiuos ar ne, nebent kas nors norės papildomos porcijos, taigi bus galima perimti 4u.gif

Dėl paėmimo, kažkas minėjo kad tik kelios iš Vilniaus važiuoja. Aš taip pat iš Vilniaus jeigu ką ax.gif Jau aišku, kad pas mane bus vietos mamai su leliuku, bet aš negaliu garantuoti iki išvakarių, bet lyg ir nebus jokių atsiskaitymų mokykloje, nes gegužės 25d. važiuoja vaikai į ekskursiją po Šiaulių muziejus, o kita savaitė bus edukacinė. Gal mums tiesiai iš meeto varyt į Šiaulius lotuliukas.gif Gaila nėra ten pas ką apsistoti ax.gif

Sivei kaip ir buvau pasiūliusi prigriebti, tik pas mane deja penkiavietė, tai mes trys o jūs taip pat trys g.gif
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2012 05 09, 23:09)
Sivei kaip ir buvau pasiūliusi prigriebti, tik pas mane deja penkiavietė, tai mes trys o jūs taip pat trys  g.gif

Mes dviese, bet negi važiuosit per aplinkui g.gif
Kol kas tikiuosi kad pavyks važiuoti, bent jau šiai dienai taip manau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sivė @ 2012 05 09, 23:11)
Mes dviese, bet negi važiuosit per aplinkui g.gif
Kol kas tikiuosi kad pavyks važiuoti, bent jau šiai dienai taip manau ax.gif


Man juk nesunku užsukti mirksiukas.gif Aišku, jeigu bus su kuo važiuoti jums, tai tada iš Vilniaus ką nors prigirebčiau, kas dviese važiuot planuoja g.gif
Tiesiog kai Tau pirmai mestelėjau, kad prigriebčiau, jeigu be vyro važiuočiau, tai ir dabar užsiminiau. O dėl atstumo, tai nieko baisaus pusvalandis ten ar ten, kad tik Svajus pamiegotų iki Ukmergės, arba geriau nuo Ukmergės, tada bus gerai biggrin.gif
Beabejo reikia pasižiūrėti kiek papildomai gaunasi g.gif
Atsakyti
Dalyvaujanciu sarasiukas:
1. Serena
2. Saulute
3. Crazy lady
4. Kuzyte
5. Evelina
6. Deire
7. Pelargonija
8. Ieva
9. LUI
10. Shery
11. Nikolete
12. Sive ?
13. Juratela
14. Vilmux ?[
15. Auduse
16. Jurate ?
17. Nemarioji ?
18. Sandrike ?

19. Jogaile
20. Buziukas ?
21. Fliansiukas ?
22. boruzeleee
23. J-u-r-a-t-e-l-a ?

žiūriu čia Juratela pagerbta tarp moterų; ir 13 ir 23 smile.gif
tai kaip supratau, Nemarioji ir Sandrike nevažiuoja,
Vilmux , neaišku ar grįš
Buziukas?
Fliansiukas?
Jurate?

Areida lyg pareiškė norą sudalyvauti
Atize, jei kas paimtų iš Vilniaus
su kuo Jogaile važiuotų? g.gif

ŠIAULIAI- pelargonija, IEVA, Shery
KAUNAS- Nicolete, Deire
VILNIUS-juratela, Cray lady, Evelina, Kuzyte, Jogaile
Buziukas, Fliansiukas, Atize,

kiti miestai; saulute, boruzele, Areida, Serena, Jurate, Sive, Auduse

ar jau visos nusiuntė vaikučių foto?
Atsakyti
QUOTE(pelargonijA77 @ 2012 05 10, 01:28)
Dalyvaujanciu sarasiukas:
1. Serena
2. Saulute
3. Crazy lady
4. Kuzyte
5. Evelina
6. Deire
7. Pelargonija
8. Ieva
9. LUI
10. Shery
11. Nikolete
12. Sive ?
13. Juratela
14. Vilmux ?[
15. Auduse
16. Jurate ?
17. Nemarioji ?
18. Sandrike ?

19. Jogaile
20. Buziukas ?
21. Fliansiukas ?
22. boruzeleee
23. J-u-r-a-t-e-l-a ?

žiūriu čia Juratela pagerbta tarp moterų; ir 13 ir 23 smile.gif
tai kaip supratau, Nemarioji ir Sandrike nevažiuoja,
Vilmux , neaišku ar grįš
Buziukas?
Fliansiukas?
Jurate?



Aš tik 13 vietoje. 23 vietoje J-u-r-a-t-e tik kažkas pridėjo la (le - ankstesnis variantas buvo pridėtas) galūnę ax.gif Kažkas labai pagerbė mane biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2012 05 10, 07:23)
Aš tik 13 vietoje. 23 vietoje J-u-r-a-t-e  tik kažkas pridėjo la (le - ankstesnis variantas buvo pridėtas) galūnę  ax.gif  Kažkas labai pagerbė mane  biggrin.gif

as pridejau netycia biggrin.gif
Papildyta:
o boruzele bepasirodo? g.gif
Atsakyti