Įkraunama...
Įkraunama...

2010m. Birželinukų meet'as

Sveikos, as dar vis nezinau ar dalyvausiu, pas mane lesu si menesi nelabai yra, dar ir bedu truputi turiu blush2.gif nors gaaaal........kelione pati man kainuotu mazdaug 70lt, o po kiek metames? g.gif ir ar reiks tortuka padaryt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo (:Buziukas:): 10 gegužės 2012 - 09:26
tai kita savaite visos turi tiksliai zinoti, ar dalyvaus ar ne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2012 05 09, 23:09)
Gal mums tiesiai iš meeto varyt į Šiaulius  lotuliukas.gif Gaila nėra ten pas ką apsistoti  ax.gif


Jei tik susiklostys taip, kad grisim. Tai pasiulysiu nakvyne pas mus mirksiukas.gif

QUOTE(pelargonijA77 @ 2012 05 10, 01:28)
Vilmux , neaišku ar grįš
----
ar jau visos nusiuntė vaikučių foto?


Kol kas dar nieko neaisku blush2.gif . Ir be kokios 20 nebus aisku. Bet didesne tikimybe, kad negrisim ax.gif
---
Nuotraukytes nesiunciau, kadangi labai maza tikimybe, kad pavyks sudalyvauti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pelargonijA77 @ 2012 05 10, 00:28)
ar jau visos nusiuntė vaikučių foto?


Ne, ne nežinauuuuu kaip mum gausis
Atsakyti
Nebegauvau boruziniu balionu, ispirkti doh.gif

Foto sian nusiusiu
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2012 05 10, 10:46)
Jei tik susiklostys taip, kad grisim. Tai pasiulysiu nakvyne pas mus  mirksiukas.gif
Kol kas dar nieko neaisku blush2.gif . Ir be kokios 20 nebus aisku. Bet didesne tikimybe, kad negrisim ax.gif
---
Nuotraukytes nesiunciau, kadangi labai maza tikimybe, kad pavyks sudalyvauti ax.gif


Dėkui už gerus norus, tik kažin kaip mokytojai taip patiks 4u.gif
Tikiuosi kad grįšit ir sudalyvausit meete mirksiukas.gif
Atsakyti

1. Serena
2. Saulute
3. Crazy lady
4. Kuzyte
5. Evelina
6. Deire
7. Pelargonija
8. Ieva
9. LUI
10. Shery
11. Nikolete
12. Sive ?
13. Juratela
14. Vilmux ?[
15. Auduse ?
16. Jurate ?
17. Nemarioji ?
18. Sandrike ?

19. Jogaile
20. Buziukas ?
21. Fliansiukas ?
22. boruzeleee
23. J-u-r-a-t-e-l-a ?

merginos , isirasiau klaustuka doh.gif
Atsakyti
Gegužės 17d. būtina turėti tikslų sąrašą, kam užsakome karštus pietus, nes 17d. reikė skambinti ir užsakyti!

Atsakyti
ar gali kazkas kainaspasakyti nors karstu ir sodybos, o tai visai man tamsus miskas , nezinau kiek taupyt , jei kartais iseitu atvaziuot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(auduse @ 2012 05 11, 01:29)
ar gali kazkas kainaspasakyti nors karstu ir sodybos, o tai visai man tamsus miskas , nezinau kiek taupyt , jei kartais iseitu atvaziuot  biggrin.gif


Va va, galetu kas nors primint kainas g.gif ax.gif
Atsakyti
Sodyboje rezervuota salytė - 100lt.
Karštas (sriuba, antras patiekalas su garnyru (kotletas, bulvių košė, salotos), gėrimas - 10lt. vviena porcija.
Atsakyti
aisku , kazkiek aiskiau 4u.gif
Atsakyti