Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvės praėjo...

Sveikos! Savo pastebejimus ir patarimus surasiau savo bloge, apie vestuves ir ju planavima smile.gif gali paskaityti cia: http://rococostories...imai-nuotakoms/
Atsakyti
Labai gera tema... pries vestuves vis ateidavau paskaityti, ka merginos noretu keisti ir tikrai buvo labai naudingu patarimu. Ilgai galvojau, ka as galeciau naudingo parasyti po savu vestuviu, bet net ir su didziausiom pastangom negaliu nieko parasyti, nes niekaip nesugalvoju smile.gif viskas buvo taip,kaip ir svajojau, isivaizdavau ir norejau. Galiu tik patarti ir is praktikos pasakyti, kad kuo daugiau sirdies, darbo ir minciu idedi i svente, tuo viskas su kaupu sugrizta. Negailekit laiko ieskoti ir atrasti. Tada viskas bus tikrai taip, kaip noresit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Arven @ 2014 09 11, 09:34)
Samdyčiau vestuvių planuotoją ar bent jau koordinuotoja.
Lai kas nors kitas antrą valandą nakties prieš vestuves  su Užupio antikvariatu aiškinasi, kodėl jie vėluoja ir neatvežė reikiamo kiekio kėdžių...


Perskaičiau ir nepatikėjau. Aš vestuvių dieną prieš pat bažnyčią su Užupio antikvariatu aiškinausi, kur prapuolė 10 kėdžių....!
Atsakyti
QUOTE(EclipS_e @ 2014 09 11, 21:09)
Tikrai samdyčiau vestuvių planuotoją. Pasisamdyčiau kitus filmuotojus ir labiau pasitikėčiau artimiausiais žmonėmis.


Kokius filmuotojus samdėtės? 4u.gif
Atsakyti
Buvau svočia prieš kelis metus ir ... labai, labai patariu nepasiduoti pagundai pataupyti ir nesamdyti fotografo ir filmuotojo viename asmenyje. doh.gif Provalas kažkoks blink.gif Nu negali žmogus fiziškai vienu metu 2 darbus padaryti. Ir tai, kas yra nuotraukose - nėra filmuota ir atvirkščiai.
Atsakyti
Merginos, mes svarstome nesamdyti filmuotojo - ar dabar peržiūrite filmuotą medžiagą, ar būtumėte apsiėjusios be jo?
Atsakyti
QUOTE(Pikų*Dama @ 2014 09 14, 14:59)
daryciausi bandomaja sukuosena.
nesiklijuociau dirbtiniu blakstienu.


Oi labai juokinga su tom blakstienom pasirode biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2015 04 13, 14:37)
Oi labai juokinga su tom blakstienom pasirode biggrin.gif

Nemanau, kad juokinga. Ne visoms tinka priklijuojamos blakstienos, be to gali erzinti akis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mazas_voveriukas @ 2015 04 15, 20:59)
Nemanau, kad juokinga. Ne visoms tinka priklijuojamos blakstienos, be to gali erzinti akis  blush2.gif

Tai as is kitos puses norejau pasakyti smile.gif net nekiltu mintis blakstienu klijuotis.
Atsakyti
bet akys tikrai įspūdingiau atrodo
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2015 04 26, 14:56)
bet akys tikrai įspūdingiau atrodo

drinks_cheers.gif klijavo man ir klijuočiaus dar kartą
Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2015 04 26, 17:18)
drinks_cheers.gif  klijavo man ir klijuočiaus dar kartą

Aciu uz patarimus, o gal reiketu pabandyti? Bet nzn tada jau ne as buciau, juk vis tiek pakeicia zmogu tos blakstienos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geggle: 19 gegužės 2015 - 11:07