Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvės praėjo...

QUOTE(geggle @ 2015 05 19, 11:06)
Aciu uz patarimus, o gal reiketu pabandyti? Bet nzn tada jau ne as buciau, juk vis tiek pakeicia zmogu tos blakstienos smile.gif


Tikrai nepasikeičiau aš dėl tų blakstienų schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
Manau vestuviu diena nebandykit nieko naujo! Jei kazko noris, pabandykit pries, pvz gimtadieniui, krikstynoms ar pan.
Nepagailekit ir pasidarykit bandomaji makiaza!
Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2015 05 19, 12:06)
Aciu uz patarimus, o gal reiketu pabandyti? Bet nzn tada jau ne as buciau, juk vis tiek pakeicia zmogu tos blakstienos smile.gif


visai nesijaučia. Net pamiršit, kad turit smile.gif
QUOTE(Elise @ 2015 05 19, 14:20)
Manau vestuviu diena nebandykit nieko naujo! Jei kazko noris, pabandykit pries, pvz gimtadieniui, krikstynoms ar pan.
Nepagailekit ir pasidarykit bandomaji makiaza!

priklijuojamas blakstienas gali nuimt. Man uždėjo, paklausė, ar palikt. Patiko, pasilikau ax.gif
dėl bandomojo iš dalies sutinku, bet realiai mano bandomasis nuo jau vestuvinio skyrėsi
Atsakyti
Is tiesu man butu gaila laiko vestuviu ryta zaisiti "tinka netinka", "patinka nepatinka" 4u.gif
Atsakyti
nors mano vestuvės jau senokai buvo 2007 m ax.gif bet kai kurių smulkmenų negaliu pamiršti, kurias norėčiau pakeisti smile.gif
1. neleisčiau pamergėms pačioms rinktis suknelių, nors ir sudėtinga visas į krūvą surinkti, kaip visos iš skirtingų miestų, bet siūlyčiau pasistengti ir surinkti, neužtenka vien tik spalvą nurodyti, kadangi manosios išsirinko visiškai skirtingas sukneles, ir dar viena tokią... nu tokią, kad nespalvotuose nuotraukose atrodo kaip jaunoji. doh.gif
2. neimčiau to fotografo, kurį ėmiau. nors jo nuotraukas buvau mačiusi, ir jos man patiko, bet per mano vestuves... tai xxx verysad.gif kadangi jam viena pamergė pasirodė fotogeniškesnė už kitas merginas, tai tos pamergės nuotraukų turiu laaabai daug. klijuodama foto į albumą reikėjo kitų porų ir piršlių nuotraukas nuotraukas vos ne tokias pačias dėti o tos poros nuotraukų... nu tikrai daug turiu
3. išsiaiškinčiau muzikantų repertuarą. nes mūsiškių tai buvo skurdokas. dainos kartojosi, ir šeip, na jų nerekomenduočiau... tą dieną lyg ir šeipsau buvo, bet analizuojant nieko gero...
4. įpareigočiau visas poras sekti laiką gamtoje. kadangi jauniesiems tai nelabai rūpėjo (net laikrodžio nei vienas neturėjom) tai gavosi taip, kad pavėlavom į savo šventę blush2.gif tik nežinau kodėl vairuotojas to laiko nesekė g.gif

šeip viskas buvo labai šaunu. labai viską norėčiau pakartoti. nedaug jau liko iki 10 metinių, tai gal darysim įžadų atnaujinimo šventę, su artimiausiais draugais, ir tuo pačiu pulku smile.gif būtų smagu thumbup.gif


Papildyta:
QUOTE(Live your Life @ 2015 01 23, 17:47)
Merginos, mes svarstome nesamdyti filmuotojo - ar dabar peržiūrite filmuotą medžiagą, ar būtumėte apsiėjusios be jo?


"mama, pažiūrim vėl tą filmą kur tu su tėveliu vaidinai, ten kur atrodei kaip princesė" vien išgirdus tokius sūnau žodžius džiaugiuosi, kad nusprendėm filmuoti vestuves. filmukas sumontuotas, gražus, su mielom muzikėlėm ir efektais... ir patys, net vaikiuko neskatinami pasižiūrim. tikrai smagu prisiminti smile.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Norėjau pasiklausi jau susituokusių, kažkaip susipainiojau g.gif
Jau kaip ir sutarėme datą vestuvių, planuojame tuoktis tik bažnyčioje. Tai mums reikia nešti prašymus į metrikacijos skyrių santuokai registruoti ar ne? doh.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(1000ir1naktis @ 2015 05 21, 16:25)
Jau kaip ir sutarėme datą vestuvių, planuojame tuoktis tik bažnyčioje. Tai mums reikia nešti prašymus į metrikacijos skyrių santuokai registruoti ar ne?  doh.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Ne smile.gif po vestuvių bažnyčia perduoda info, jus tik nueisit dokumentu pasiimti.
Atsakyti
Ką aš būčiau dariusi kitaip? Turbūt būčiau eliminavusi iš artimųjų draugių visas, kurios buvo kambaryje man besiruošiant, nes vienai akivaizdžiai buvo apmaudu, kad visas dėmesys skiriamas ne jai, o kita įvairiais būdais kritikavo mano suknelę prieš pat man vykstant į ceremoniją. Po vestuvių kurį laiką net nenoriu su jomis matytis, nors žinau, kad atsileis tas pyktis... Vieninteliai žmonės, kurie nesukėlė neigiamų emocijų besiruošiant buvo kirpėja, vizažistė ir planuotoja, nes jiems buvo mokama.
Atsakyti
Apmaudu, kad tokias "artimas" drauges turite...
Atsakyti
Nekeisčiau absoliučiai nieko. Nors šventės neplanavau labai atsakingai, ir pasitikėjau visu pasamdytu personalu, viskas buvo tiesiog tobula. Paeiliuj užsakiau visas paslaugas, o daugiausia darbo įdėjau paskutinę savaitę sustyguot smulkmenoms.
Vienintelis stresas buvo, kai nusipirkau suknelę o ją išpakavus pamačiau, kad įpakavo ne tą modelį. Salonas (birutės salonas šiauliuose, įtraukiam į juodajį sąrašą) kaltės nepripažino, buvo daug pykčių, pakeitė į kitą suknelę, tos kurią rinkausi nebebuvo, pakeitė kita kuri man iki galo taip ir neprilipo, taigi teko rinktis kitą suknelę kitame salone jau, o šią pardavinėju iki šiolei. Pamiršus šitą nesklandumą galiu toliau pasakoti įspūdžius ir rekomenduoti visą visą nuostabu personalą.
Sušukavo mane Eglė Čiurlytė, o dažė Giedrė Simutė, vyrą tvarkė John, visi meistrai salono Uff. Atrodžiau tikrai nepriekaištingai.
Puokštę užsakinėjau iš netradicinių vestuvių, netvarkinga didelė puokštė su raudonom bijūninėm rožėm, visi labai gyrė, fotografas sakė be konkurencijos gražiausia tų metų puokštė, o ir pati negalėjau atsigrožėt. Pristatė tiesiai į saloną smile.gif
Nepilni du mėnesiai iki vestuvių pastebėjus, kad ne ta suknelė, mane išgelbėjo draugės draugė dirbanti salone Mon cheri. Jau kai galvojau kad per vėlu rinktis suknelę, iškapstėm tikrai tokią, kad atrodžiau žiauriai gerai. Labai patenkinta aptarnavimu ir pačia suknele.
Fotografai - Kestutis Meliauskas su savo sužadėtine. Buvo kaip geri draugai visą dieną, kol kas gavom tik dvi nuotraukas, kažkas nerealaus smile.gif
Filmuotoją iškapsčiau atsitiktinai, nes ieškojau biudžetinio padoraus varianto. Nežinau kas ten iš tiesų gausis, medžiagos dar neturim, bet tikiuosi gerai. Filmavo dovainila smile.gif
Tortą užsakinėjau iš Beatričės saldumynų. Rinkomės iš ties sudėtingą - ant torto viršaus reikėjo pritvirtinti ir pagaminti didelį oro balioną. Žiauriai bijojau pamatyt galutinį variantą, bet buvo geriau nei galėjau įsivaizduot. Tortų šiaip nemėgstu, bet iš esmės skanu buvo net man biggrin.gif kiek nuvylė keksiukų išvaizda, tikėjaus gražiau, bet buvo belekaip skanūs ir iš esmės papuošė stalą.
Koordinatorės atsakingai nesirinkau, tiesiog vienam konkurse laimėjau konsultaciją vestuvių planavimo klausimais, tai vėliau tą moterį ir pasamdžiau. Netrukdė, sustygavo viską kaip priklauso smile.gif samba pramogos
Sodyba vila nora, patys sakė daro papuošimus ir maistą. Kiek baisoka buvo užsakinėti iš pačių sodybos savininkių papuošimus, bet taupumo ir tingumo sumetimais pasitikėjau. Tuo pačiu ir bažnyčią papuošė. Ir maistas tikrai labai skanus, o ir papuošimai tikrai nenuvylė.
Tėtis užsakė kokteilių barą. Jei jo nebūtų buvę, vestuvės būtų liūdnesnės. Vis maišė šotukus svečiams, kokteilius plakė kokie tik į galvą šovė, svečiai sužavėti liko, galiausiai šampano šou padarė. Visą savo alko praktiškai parsivežiau, nes nežinojau kad toks bus biggrin.gif
Sesė nupirko momentinį fotoaparatą dovanų, tai buvo vakaro vinis. Žiauriai smagi atrakcija.
Užsisakėm kadilaką 59 metų ryškiai raudoną,buvo labai daug dėmesio.
Didžiausi aplodismentai vedėjui Andriui Sabaliauskui ir jo dj iš renginiu-vedejai.lt, kaina tikrai nesikandžiojo kaip kai kurių brangių vedėjų palyginti, o renginys buvo 10 balų, žaidimai kai kurie tokie smagūs kad juokėmės iki ašarų biggrin.gif
Žiedai iš premiere. Gavosi geriau nei tikėjausi.
Pati ceremonija pilypo ir jokūbo bažnyčioje pas kunigą bernardą, nors norėjom pas pijų ir jo negavę nusivylėm, bet bernardas pravedė nuostabiai jautrią ir gražią ceremoniją.
Šokt mokinomės pas Rūtą Jonaitytę ir Ainę (pavardės nepamenu) šokiai.lt studijoj. Ką keisčiau tai nebent susižinojus iš anksčiau būčiau kad ji dirba ir kitur už mažesnę kainą biggrin.gif bet iš esmės jei atėjom bijodami užpakalį pakraipyt ir šokom kaip medžiai, po pusmečio sušokom valsą ir džaivą per vestuves taip, kad visi klykė plojo ir cypė, nieks nesitikėjo biggrin.gif o ir pati šokio video gal šimtą kart peržiūrėjau. Tikrai, eikit šokt prieš vestuves, tai labai suartina!!! O ir kaip smagu kai išeini šokti pilnas pasitikėjimo ir su šypsena, o ne bile palinguot kažką.
Visumoj viskas žiauriai sklandžiai, niekur nevėlavom ir šiaip nepastebėjau kad kas vėluotų. Buvom tokie atsipalaidavę ir visais pasitikėjom. Stengėmės kad smulkmenos negadintų šventės. Na galbūt būčiau kitus batelius išsirinkus nes visgi nutrynė biggrin.gif
Ir nekeliaučiau daugiau medaus kopinėt rugpjūčio mėnesį, gerokai per karšta šiltuose kraštuose.
Tai tiek. Galbūt nuskambės kaip reklama, bet tiesiog viskas buvo taip nuostabu kad tiesiog tikrai nuoširdžiai rekomenduoju būsimoms nuotakoms šį personalą.
O kol kas gyvenam ganėtinai šviežiais įspūdžiais ir laukiam video bei foto medžiagos smile.gif))
Mano patarimas mažiau stresuoti ir būti vieningais paskutinę savaitę ypatingai. Nes reikalų bus daug, galbūt neviskas bus sklandžiai, bet neverta gadintis nervų, jei mokėsit atsipalaiduot šventė bus nuostabi smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2015 08 13, 21:09)


o kiek mokejote uz kokteiliu bara? man labai tas idomu atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(creda @ 2015 08 20, 13:13)
o kiek mokejote uz kokteiliu bara? man labai tas idomu atrodo smile.gif

700 eur 4u.gif
Atsakyti