Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Kiauliukas-Angeliukas @ 2012 03 15, 20:59)
Labas vakaras smile.gif siandien per pietus taip prisivalgiau, kad po poros valandu pradejus sportuoti maniau,kad sirdele is krutines issoks smile.gif dar dabar issiputus visa....

Siandien ir as NT pasidariau  doh.gif  nors leidziuosi blokuojancius ir turejom saugotis, bet pagalvojau, kad jau 2 metus nesisaugom, tai nelabai ir mokam  blush2.gif  ir mmm veluoja jau pora dienu, taip buvau paskaiciavus.. jau prisigalvojau,kad stebuklas pries didziuosius IVF darbus ivyko  lotuliukas.gif  aisku jis buno neigiamas, o po to prisiminiau,kad vasaris gi trumpesnis menuo smile.gif na zodziu...cia nuo tu laukimu ir man galvele susisuko  doh.gif

Begu vaistukus leistis..brrr, kaip nepatinka, o pilvukas truputi pameles jau  verysad.gif

doctor.gif

lotuliukas.gif man tas pats buvo velavo 2 dienom as cia prisigalvojau gal irgi stebuklas g.gif pries startuojant Ivf.Nu sekmes tau 4u.gif lauksim ziniu smile.gif ir laikysim kumsciukus
Atsakyti
Sveikos mielosios 4u.gif

QUOTE(Beila @ 2012 03 15, 11:16)
Mergaitės, jūs mane ne taip supratot  smile.gif


aaaa, nu..., aa..., hmmm smile.gif na vistiek, gal praleisk si cikla ax.gif o gal jau ka ir su gydytoja apkalbejai? 4u.gif
QUOTE(Terze @ 2012 03 15, 14:22)
Merginos, galiu pasiguosti??

nu nepyk, bet pralinksminai - kapitaliai lotuliukas.gif bet vis tiek, uz ta bloga diena, tau priklauso 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Cituk, imk ir tu, uz tas valkatas 4u.gif bet dar paklausk Warwaruskos, gal visgi, sjinai i Indonezija jas issiveze g.gif

Mergai, as gavau siandien LIT'a bigsmile.gif thumbup.gif clap.gif
O MBzvengia, sako "dabar mes esam vieno kraujo - tu ir as lotuliukas.gif ir kai as pagalvosiu..., tu turi sakyt:, taip mielasis, begu atnesiu tau alaus lotuliukas.gif " kazkaip linksmai siandien prisizvygavom tarp kraujo nuleidimo ir LIT'o thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 03 15, 21:10)
Sveikos mielosios  4u.gif
aaaa, nu..., aa..., hmmm smile.gif na vistiek, gal praleisk si cikla  ax.gif o gal jau ka ir su gydytoja apkalbejai?  4u.gif

nu nepyk, bet pralinksminai - kapitaliai  lotuliukas.gif bet vis tiek, uz ta bloga diena, tau priklauso  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Cituk, imk ir tu, uz tas valkatas  4u.gif bet dar paklausk Warwaruskos, gal visgi, sjinai i Indonezija jas issiveze  g.gif

Mergai, as gavau siandien LIT'a  bigsmile.gif  thumbup.gif clap.gif
O MBzvengia, sako "dabar mes esam vieno kraujo - tu ir as lotuliukas.gif ir kai as pagalvosiu..., tu turi sakyt:, taip mielasis, begu atnesiu tau alaus  lotuliukas.gif " kazkaip linksmai siandien prisizvygavom tarp kraujo nuleidimo ir LIT'o  thumbup.gif

labai atsiprasau bet apie ta lit taip ir nesuprantu del ko jus darotes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 03 15, 21:10)
Mergai, as gavau siandien LIT'a  bigsmile.gif  thumbup.gif clap.gif
O MBzvengia, sako "dabar mes esam vieno kraujo - tu ir as lotuliukas.gif ir kai as pagalvosiu..., tu turi sakyt:, taip mielasis, begu atnesiu tau alaus  lotuliukas.gif " kazkaip linksmai siandien prisizvygavom tarp kraujo nuleidimo ir LIT'o  thumbup.gif


lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(donata72 @ 2012 03 15, 22:14)
labai atsiprasau bet apie ta lit taip ir nesuprantu del ko jus darotes blush2.gif

LIT - yra limfocitu imunoterapija, skirat "vyro lastelems atpazinti jusu organizme" (buitinins paaiskinimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(donata72 @ 2012 03 15, 22:14)
labai atsiprasau bet apie ta lit taip ir nesuprantu del ko jus darotes blush2.gif


Mes kažkokios vienodos lotuliukas.gif ir aš nesuprantu kas tas yr... blush2.gif
Bet tas yra gerai, nes vadinasi mums truputį mažiau bėdelių (ir kaip kažkuri mergaitė man atrašė, nežinai ir ačiū D, kad neteko sužinoti...Donata72, o kas Jums, kad teko IVF pagalbos griebtis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kiauliukas-Angeliukas: 15 kovo 2012 - 22:35
QUOTE(Atiloja @ 2012 03 15, 22:12)
LIT - yra limfocitu imunoterapija, skirat "vyro lastelems atpazinti jusu organizme" (buitinins paaiskinimas  4u.gif

aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Kiauliukas-Angeliukas @ 2012 03 15, 22:34)
Mes kažkokios vienodos  lotuliukas.gif  ir aš nesuprantu kas tas yr... blush2.gif
Bet tas yra gerai, nes vadinasi mums truputį mažiau bėdelių (ir kaip kažkuri mergaitė man atrašė, nežinai ir ačiū D, kad neteko sužinoti...Donata72, o kas Jums, kad teko IVF pagalbos griebtis?

vyro turtas verysad.gif dar mano hormonai ne super , verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 03 15, 22:10)
Cituk, imk ir tu, uz tas valkatas  4u.gif bet dar paklausk Warwaruskos, gal visgi, sjinai i Indonezija jas issiveze  g.gif

Mergai, as gavau siandien LIT'a  bigsmile.gif  thumbup.gif clap.gif
O MBzvengia, sako "dabar mes esam vieno kraujo - tu ir as lotuliukas.gif ir kai as pagalvosiu..., tu turi sakyt:, taip mielasis, begu atnesiu tau alaus  lotuliukas.gif " kazkaip linksmai siandien prisizvygavom tarp kraujo nuleidimo ir LIT'o  thumbup.gif


Warwarushka neatsiliepia - gal jinai pavoge mano mmm cool.gif biggrin.gif Vakar nusipirkau NT ir pagrasinau savo mmm kad jei neatsliaus tai pasidarysiu NT, tai isivaizduojat vakar patepliojo biski, jau apsidziaugiau pasigyriau MB bet siandien vel svaru blink.gif schmoll.gif bet nesidariau NT kola kas , nes galvoju jei patepliojo tai gal atsliaus 4u.gif

Valiooooooooooooooooooo - pagaliau gavai issvajotaji LIT, kaip jausmas, ar skauda? Sako kad su MB krauju ir dar svieziu tai labiau reaguoja ir labiau skauda ir reiskia veikia ax.gif Ale ot nervina kad tos mano meme sutabde visus mano planus cool.gif

Terziuk, Perkuneli - ar jau paliudejot, gal jau griskit i optimisciu rata 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiauliukas-Angeliukas @ 2012 03 15, 21:59)
Siandien ir as NT pasidariau  doh.gif  nors leidziuosi blokuojancius ir turejom saugotis, bet pagalvojau, kad jau 2 metus nesisaugom, tai nelabai ir mokam 



va, pajudinot aktualią temą, norėjau paklausti, ar saugotės tokiais atvejais. Mane pradėjo kankinti mintys, kas bus, jei pvz tą ciklą ims ir užkibs natūraliai, o aš pradėsiu hormonus leistis, galvoju, vien dėl to norėčiau trumpos schemos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2012 03 16, 11:25)
va, pajudinot aktualią temą, norėjau paklausti, ar saugotės tokiais atvejais. Mane pradėjo kankinti mintys, kas bus, jei pvz tą ciklą ims ir užkibs natūraliai, o aš pradėsiu hormonus leistis, galvoju, vien dėl to norėčiau trumpos schemos doh.gif


Ginė, liepė saugotis...bet ir mano vyras savo, o gal čia tas mėnuo, kai įvyks stebuklas blush2.gif na žodžiu, mes nemirštantys optimistai ir taip jau 3 metai smile.gif))) tiesa, aš buvau natūraliai pastojus, bet pabėgo mano stebuklėlis..tai vyrui labai sunku susitaikyti ir pritarti IVF'ui...bet metai tokie, kad jau nelabai yra kur laukti blush2.gif

Taip, kad KittyKitty, jei jau nusprendėt IVF, tai ir tikėk, kad su juo įvyks stebuklas, o ne kažkaip, ko nebuvo jau daug mėnesių 4u.gif kantrybės ir greitai sulauksi II bigsmile.gif
Papildyta:
Dar pamąstymas... gi dažnai mergaitei (priklausomai nuo nepastojimo priežasčių, jei ne pas vyrą problemikė) po stimuliacijos pavyksta natūraliai pastoti...tad visoms linkiu nepailstamo optimizmo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiauliukas-Angeliukas @ 2012 03 16, 11:53)
Ginė, liepė saugotis...bet ir mano vyras savo, o gal čia tas mėnuo, kai įvyks stebuklas  blush2.gif  na žodžiu, mes nemirštantys optimistai ir taip jau 3 metai smile.gif))) tiesa, aš buvau natūraliai pastojus, bet pabėgo mano stebuklėlis..tai vyrui labai sunku susitaikyti ir pritarti IVF'ui...bet metai tokie, kad jau nelabai yra kur laukti  blush2.gif

Taip, kad KittyKitty, jei jau nusprendėt IVF, tai ir tikėk, kad su juo įvyks stebuklas, o ne kažkaip, ko nebuvo jau daug mėnesių  4u.gif  kantrybės ir greitai sulauksi II  bigsmile.gif
Papildyta:
Dar pamąstymas... gi dažnai mergaitei (priklausomai nuo nepastojimo priežasčių, jei ne pas vyrą problemikė) po stimuliacijos pavyksta natūraliai pastoti...tad visoms linkiu nepailstamo optimizmo 4u.gif


Kiauliukas-Angeliukas - kiek laiko tau blokuojanciu reikia leistis?

Elina30 - Kaip tu laikaisi?? MMM ne kvapo ane bigsmile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2012 03 16, 12:30)
Kiauliukas-Angeliukas - kiek laiko tau blokuojanciu reikia leistis?


Nuo 21 c.d. iki mmm po 1 ml, po to nuo 1 c.d. po 0,5ml ir 2-3dieną pasirodyti ginei...tada skirs stimuliuojančius... (dar tiksliai nežinau nuo 1c.d. kiek laiko reikės blokuojančius leistis)

Bet kadangi aš nuo jų blogai nesijaučiu (tik vyrą įdarbinu suleisti, nes pačiai rankos dreba doh.gif ), tai gal ir džiaugiuosi, kad skyrė ilgą scemą...pinigėlių truputį mažiau kainuos ir sako keli % prie sėkmingo nestuke.gif rezultato dar prisideda smile.gif
Atsakyti