Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Kiauliukas-Angeliukas @ 2012 03 16, 12:48)
Nuo 21 c.d. iki mmm po 1 ml, po to nuo 1 c.d. po 0,5ml ir 2-3dieną pasirodyti ginei...tada skirs stimuliuojančius... (dar tiksliai nežinau nuo 1c.d. kiek laiko reikės blokuojančius leistis)

Bet kadangi aš nuo jų blogai nesijaučiu (tik vyrą įdarbinu suleisti, nes pačiai rankos dreba doh.gif ), tai gal ir džiaugiuosi, kad skyrė ilgą scemą...pinigėlių truputį mažiau kainuos ir  sako keli % prie sėkmingo  nestuke.gif  rezultato  dar prisideda smile.gif



O tu Lietuvoj?? Nes cia UK identiskas ilgas schemas taiko ax.gif
Atsakyti
Man jau siandien tik padilkcioja sonus ir viskas blush2.gif Anas dienas tai jo toks jausmas buvo kad mmmm tuoj ateis... doh.gif Net jau neramu,kad nebeskauda...
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2012 03 16, 13:00)
O tu Lietuvoj?? Nes cia UK identiskas ilgas schemas taiko  ax.gif


Taip, LT, Northway...tai mano pirmoji ir tikiuosi paskutinė IVF patirtis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(elina30 @ 2012 03 16, 13:05)
Man jau siandien tik padilkcioja sonus ir viskas blush2.gif Anas dienas tai jo toks jausmas buvo kad mmmm tuoj ateis... doh.gif Net jau neramu,kad nebeskauda...

primink, kiek jau dpį?
Atsakyti
QUOTE(Kiauliukas-Angeliukas @ 2012 03 16, 12:16)
Taip, LT, Northway...tai mano pirmoji ir tikiuosi paskutinė IVF patirtis smile.gif
Papildyta:

primink, kiek jau dpį?



Man 8 dpi g.gif
Atsakyti
QUOTE(elina30 @ 2012 03 16, 12:05)
Man jau siandien tik padilkcioja sonus ir viskas blush2.gif Anas dienas tai jo toks jausmas buvo kad mmmm tuoj ateis... doh.gif Net jau neramu,kad nebeskauda...

Sveikuti mergos 4u.gif gerai kad nebeskauda mes laikom kumsciukus 4u.gif
Papildyta:
kiauliukas angeliukas o kodel tau ilga shema? ir kaip tau klinika?
Atsakyti
QUOTE(donata72 @ 2012 03 16, 13:28)
kiauliukas angeliukas o kodel tau ilga shema? ir kaip tau klinika?

kodėl Ilgą, tai tiksliai nežinau, tiesiog daktarė pasakė, kad jos manymu taip bus geriau...matai, pas mus problemų kaip ir nėra ax.gif kaip kažkas pasakė, psichologinis nevaisingumas (jau 3metai doh.gif ) - stresas gal daro savo, arba daktarai neranda kas... nes visi įmanomi tyrimai padaryti, viskas čiki piki g.gif bet stebuklėlio kaip nėra taip nėra sad.gif
o klinika, na man patinka...laukiamasis atskiras nuo visos klinikos...čia pat WC..gydytoja labai miela, kantri ir atvira mano skambučiams bei klausimams į durniausius klausimus smile.gif
Dar faktas prieš VK.. laukiu vizito, man niekas dėmesio nerodo, nes kai atėjau, laukiamojo seselių nebuvo..o jos vos tik atėjo, įlindo į FB ir kažkokias nuotraukas garsiausiai aptarinėja...žodžiu, gailiuosi, kad tada ėjau iki galo su IUI....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kiauliukas-Angeliukas: 16 kovo 2012 - 12:54
QUOTE(Kiauliukas-Angeliukas @ 2012 03 16, 13:45)
kodėl Ilgą, tai tiksliai nežinau, tiesiog daktarė pasakė, kad jos manymu taip bus geriau...matai, pas mus problemų kaip ir nėra  ax.gif kaip kažkas pasakė, psichologinis nevaisingumas (jau 3metai  doh.gif ) - stresas gal daro savo, arba daktarai neranda kas... nes visi įmanomi tyrimai padaryti, viskas čiki piki g.gif  bet stebuklėlio kaip nėra taip nėra sad.gif


Laporoskopija ir hysteroskopija darytos irgi?

Labai nemanzai mergaiciu 1 IVF buna ir paskutinis 4u.gif

Elina30 - as rigi manau kad gerai kad neskauda, o pries kelias dienas dilgciojo sonai nes implantacija galejo vykti. dar dabar negaliu patiketi kad 6dpi krauja nusileidai bigsmile.gif Ka TB dabar sako tongue.gif ?
Atsakyti
[quote=Kiauliukas-Angeliukas,2012 03 16, 12:45]
kodėl Ilgą, tai tiksliai nežinau, tiesiog daktarė pasakė, kad jos manymu taip bus geriau...matai, pas mus problemų kaip ir nėra ax.gif kaip kažkas pasakė, psichologinis nevaisingumas (jau 3metai doh.gif ) - stresas gal daro savo, arba daktarai neranda kas... nes visi įmanomi tyrimai padaryti, viskas čiki piki g.gif bet stebuklėlio kaip nėra taip nėra sad.gif
[/quote kad cia ir butu tau pirmas ir paskutinis kartas 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2012 03 16, 12:50)
Laporoskopija ir hysteroskopija darytos irgi?

Labai nemanzai mergaiciu 1 IVF buna ir paskutinis  4u.gif

Elina30 - as rigi manau kad gerai kad neskauda, o pries kelias dienas dilgciojo sonai nes implantacija galejo vykti. dar dabar negaliu patiketi kad 6dpi krauja nusileidai  bigsmile.gif  Ka TB dabar sako  tongue.gif ?


MB nieko ramus,jau labanakt linki ne man vienai,o ir leliukams,sako tikiu,kad tu jau nestuke.gif Nes jis biski serga kai patuojasi temperatura tai man ir duoda pasimatuoti,man visalaik nuo 36,9-37,3.Tai MB sako jau tikrai nestuke.gif Bet jis nelabai supranta kad gali ir nuo progestero taip buti.As ziuriu optimistiskai,visko gali buti,bet kaip sakant viltis mirsta paskutine thumbup.gif

Kauliuk-angeliuk
Mano sesuo irgi ilgai negalejo pastoti,o viskas buvo gerai,bet jai laparoskopija ir dare.Tai priezacsiu irgi nenustate viskas tipo gerai.O kai i viska nusispjove nieko nebesitikejo,op ir nestuke.gif .

Ot kaip gerai,kad as jums nuotaika pakeliau su savo 6 dpi lotuliukas.gif Man ir paciai dabar juokas ima thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elina30: 16 kovo 2012 - 13:00
QUOTE(Citas @ 2012 03 16, 13:50)
Laporoskopija ir hysteroskopija darytos irgi?

Labai nemanzai mergaiciu 1 IVF buna ir paskutinis  4u.gif


Cituk, o kam šitie velniai? blink.gif tikrino kiaušintkių nepraeinamumą leisdami skystį - viskas gerai, daugiau dėl gimdos ir kiaušintakių būklės nieko nedarė...o ir aš natūraliai buvau pastojus, tai ginės niekada nieko panašaus net nesiūlė pasidaryti.... ax.gif manai dar kažką praleido???
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

QUOTE(Citas @ 2012 03 16, 10:58)
Warwarushka neatsiliepia - gal jinai pavoge mano mmm  cool.gif  biggrin.gif Vakar nusipirkau NT ir pagrasinau savo mmm kad jei neatsliaus tai pasidarysiu NT, tai isivaizduojat vakar patepliojo biski, jau apsidziaugiau pasigyriau MB bet siandien vel svaru  blink.gif  schmoll.gif bet nesidariau NT kola kas , nes galvoju jei patepliojo tai gal atsliaus  4u.gif

Valiooooooooooooooooooo - pagaliau gavai issvajotaji LIT, kaip jausmas, ar skauda? Sako kad su MB krauju ir dar svieziu tai labiau reaguoja ir labiau skauda ir reiskia veikia  ax.gif  Ale ot nervina kad tos mano meme sutabde visus mano planus  cool.gif

Terziuk, Perkuneli -  ar jau paliudejot, gal jau griskit i optimisciu rata  4u.gif

g.gif o davai tikim stebuklais ir galvokim, kad imanoma be kiausintakiu tapti nestuke.gif bigsmile.gif
Del LIT'o, tai zinok, man nieko nesijaucia g.gif Na skauda ta ranka, bet daugiau nieko g.gif nu bet tikiuosi, kad veikia ten man doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiauliukas-Angeliukas @ 2012 03 16, 12:45)
kodėl Ilgą, tai tiksliai nežinau, tiesiog daktarė pasakė, kad jos manymu taip bus geriau...matai, pas mus problemų kaip ir nėra  ax.gif kaip kažkas pasakė, psichologinis nevaisingumas (jau 3metai  doh.gif ) - stresas gal daro savo, arba daktarai neranda kas... nes visi įmanomi tyrimai padaryti, viskas čiki piki g.gif  bet stebuklėlio kaip nėra taip nėra sad.gif
o klinika, na man patinka...laukiamasis atskiras nuo visos klinikos...čia pat WC..gydytoja labai miela, kantri ir atvira mano skambučiams bei klausimams į durniausius klausimus smile.gif
Dar faktas prieš VK.. laukiu vizito, man niekas dėmesio nerodo, nes kai atėjau, laukiamojo seselių nebuvo..o jos vos tik atėjo, įlindo į FB ir kažkokias nuotraukas garsiausiai aptarinėja...žodžiu, gailiuosi, kad tada ėjau iki galo su IUI....

taip drinks_cheers.gif kad VK dėmesio nera. Dabar pas mane jau 3 naktis negaliu miegot normali galvodama apie klinika kuri , as gyvenu prie pat Norhway g.gif
Atsakyti