Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Laba diena 4u.gif

QUOTE(Kiauliukas-Angeliukas @ 2012 03 16, 11:48)
Nuo 21 c.d. iki mmm po 1 ml, po to nuo 1 c.d. po 0,5ml ir 2-3dieną pasirodyti ginei...tada skirs stimuliuojančius... (dar tiksliai nežinau nuo 1c.d. kiek laiko reikės blokuojančius leistis)

Bet kadangi aš nuo jų blogai nesijaučiu (tik vyrą įdarbinu suleisti, nes pačiai rankos dreba doh.gif ), tai gal ir džiaugiuosi, kad skyrė ilgą scemą...pinigėlių truputį mažiau kainuos ir  sako keli % prie sėkmingo  nestuke.gif  rezultato  dar prisideda smile.gif

aš pirmą IVf apturėjau ilgą schemą su diferelinu nuo 21c.d. po to tik trumpos schemos.. bet pinigėlių daugiau išėjo, nei per trumpas schemas doh.gif

QUOTE(Kiauliukas-Angeliukas @ 2012 03 16, 12:45)

o klinika, na man patinka...laukiamasis atskiras nuo visos klinikos...čia pat WC..gydytoja labai miela, kantri ir atvira mano skambučiams bei klausimams į durniausius klausimus smile.gif
Dar faktas prieš VK.. laukiu vizito, man niekas dėmesio nerodo, nes kai atėjau, laukiamojo seselių nebuvo..o jos vos tik atėjo, įlindo į FB ir kažkokias nuotraukas garsiausiai aptarinėja...žodžiu, gailiuosi, kad tada ėjau iki galo su IUI....

va, antras žmogus, kuriam patinka klinika thumbup.gif tam WC maniškis darbavosi, nes tame laukiamajame kur tv stovi, gėdinosi manęs doh.gif lotuliukas.gif
aš ir savo gydytojui užvakar vakare sms dėjau, iškart atrašė blush2.gif

Mergaitės, kada NT jau gali rodyti ? 10dieną po punkcijos verta rizikuoti ar ne g.gif
Papildyta:
QUOTE(Atiloja @ 2012 03 15, 22:12)
LIT - yra limfocitu imunoterapija, skirat "vyro lastelems atpazinti jusu organizme" (buitinins paaiskinimas  4u.gif

o jums tuos Lit'us gydytojas pataė darytis ar pačios nuspręndėt ? blush2.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(elina30 @ 2012 03 16, 12:05)
Man jau siandien tik padilkcioja sonus ir viskas blush2.gif Anas dienas tai jo toks jausmas buvo kad mmmm tuoj ateis... doh.gif Net jau neramu,kad nebeskauda...

man šiandien jausmas kaip prieš mm doh.gif Dieve padėk unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Radvilė @ 2012 03 16, 14:37)

*Mergaitės, kada NT jau gali rodyti ? 10dieną po punkcijos verta rizikuoti ar ne  g.gif
Papildyta:

**o jums tuos Lit'us gydytojas pataė darytis ar pačios nuspręndėt ?  blush2.gif  4u.gif
Papildyta:

man šiandien jausmas kaip prieš mm  doh.gif Dieve padėk  unsure.gif

* O KELINTA SIANDIEN DPI?
**pacios smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Radvilė @ 2012 03 16, 13:36)
Laba diena  4u.gif
aš pirmą IVf apturėjau ilgą schemą su diferelinu nuo 21c.d. po to tik trumpos schemos.. bet pinigėlių daugiau išėjo, nei per trumpas schemas  doh.gif
va, antras žmogus, kuriam patinka klinika  thumbup.gif tam WC maniškis darbavosi, nes tame laukiamajame kur tv stovi, gėdinosi manęs  doh.gif  lotuliukas.gif
aš ir savo gydytojui užvakar vakare sms dėjau, iškart atrašė  blush2.gif

Mergaitės, kada NT jau gali rodyti ? 10dieną po punkcijos verta rizikuoti ar ne  g.gif
Papildyta:
po punkcijos a kie po isodinimu g.gif pagal mane anksti wub.gif
o jums tuos Lit'us gydytojas pataė darytis ar pačios nuspręndėt ?  blush2.gif  4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 03 16, 13:38)
* O KELINTA SIANDIEN DPI?
**pacios smile.gif  4u.gif

7 blush2.gif

da noriu paklaust, užsirašiau pas dantistą šiandien, nes jau du vakarus prasikankinau su dantimis. skauda visą pusę. kažin ar eit pas gydytoją, ar nepakenks man g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Radvilė: 16 kovo 2012 - 13:42
QUOTE(Radvilė @ 2012 03 16, 13:39)

dar anksti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Radvilė @ 2012 03 16, 14:39)
blush2.gif

da noriu paklaust, užsirašiau pas dantistą šiandien, nes jau du vakarus prasikankinau su dantimis. skauda visą pusę. kažin ar eit pas gydytoją, ar nepakenks man  g.gif


Radvile, pabūk stipri ir kantri....bent kokią 11 dpį darykis, jei jau labai smalsu bus.... mirksiukas.gif

Dėl dantisto, tikrai nepakenks, tik perspėk, kad laukiesi ir kad pati pradžia ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kiauliukas-Angeliukas: 16 kovo 2012 - 13:45
O ta LIT daro tik LV ar ir LT blush2.gif ba kaip suprantu visi važioja i LV g.gif atiprasau bet cia man kosmosas
Atsakyti
QUOTE(PerKūnas @ 2012 03 15, 21:49)
Visiškai lygiai taip pat ir aš galvojau ir galvoju ir jaučiuos...


ai, nebegalvokim taip 4u.gif Ilindau i psihologiniu problemu skyreli blush2.gif ir ten moderatore-psihologe pateike toki pavyzdi, na tikrai, verta susimastyti. Trumpai: yra 2 moterys, viena ateina IVf daryti optimistiskai nusitekusi, kita moteris ateina visa isitempusi ir issiderinusi... Kuriai pavyks? Niekas nezino, bet gal daugiau sansu tai linksmai mamytei... tai bandykim neatbaidyti savo lelyciu niurom nuotaikom ir nuteikinekim save labiau optimistiskai.. Tik ne visada yra atsakymas, o kaip tai padaryti.. bet bandyti galim 4u.gif wub.gif Tu jau pradejai procesa??

QUOTE(Atiloja @ 2012 03 15, 22:10)
O MBzvengia, sako "dabar mes esam vieno kraujo - tu ir as

bigsmile.gif koks ten, multikas buvo: apie Maugli? smile.gif

QUOTE(donata72 @ 2012 03 15, 23:42)
aciu 4u.gif
Papildyta:

vyro turtas  verysad.gif dar mano hormonai ne super , verysad.gif


hormonus gal galima aptvarkyti? su kokiu hormonu-ais kovoji?


Papildyta:
QUOTE(Citas @ 2012 03 16, 10:58)
vakar patepliojo biski, jau apsidziaugiau pasigyriau MB bet siandien vel svaru  blink.gif  schmoll.gif bet nesidariau NT kola kas , nes galvoju jei patepliojo tai gal atsliaus  4u.gif
Terziuk, Perkuneli -  ar jau paliudejot, gal jau griskit i optimisciu rata  4u.gif


jau rytoj ryte plauksi man rodos wink.gif juo juo-griztam i optimisciu rata, snd pavyko pabliauti posma, tai kitas zmogus smile.gif

QUOTE(elina30 @ 2012 03 16, 13:05)
Man jau siandien tik padilkcioja sonus ir viskas blush2.gif Anas dienas tai jo toks jausmas buvo kad mmmm tuoj ateis... doh.gif Net jau neramu,kad nebeskauda...


uij, manau labai geras zenklas!!!!

QUOTE(donata72 @ 2012 03 16, 14:19)
taip  drinks_cheers.gif  kad VK dėmesio nera. Dabar pas mane jau 3 naktis negaliu miegot normali  galvodama apie klinika kuri , as gyvenu prie pat Norhway g.gif


o kur tu dabar?
QUOTE(Radvilė @ 2012 03 16, 14:39)


7 diena, paskui 7 menuo, paskui vel 7 diena, 7 menuo ir jau 7 metai..o paskui ir visas 17!!! ir taip toliau smile.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(donata72 @ 2012 03 16, 14:48)
O ta LIT daro tik LV ar ir LT blush2.gif ba kaip suprantu visi važioja i LV g.gif atiprasau bet cia man kosmosas


LV ir ne tos klinikos, kur daro IVF, o Reprodukcijos centras
Papildyta:
QUOTE(Radvilė @ 2012 03 16, 14:39)
blush2.gif

da noriu paklaust, užsirašiau pas dantistą šiandien, nes jau du vakarus prasikankinau su dantimis. skauda visą pusę. kažin ar eit pas gydytoją, ar nepakenks man  g.gif

As manau nueik, tik pasakyk kad laukies... tada atrodo nuskausminamuosius kazkokius kitokius leidzia...man vis supuldavo eiti pas dantiste per IVF ar IUI, tai as vis sakydavau, kad as GALIU lauktis, nezinau, ka ji apie mane galvoja po paskutinio karto smile.gif arba galvoja, kad ateinu tik ka su vyru smileysex.gif padarius doh.gif bet gal ir nutuokia... nes jau taip 3 kartus man rodos smile.gif biggrin.gif
Papildyta:
Jevgenija myli mano MB. Paziurekit, koks sarasas blink.gif :
HBsAg, anti-HAV IgM, HCV, HIV1/2, TPHA, RPR, ALAT, ASAT, Holesterin, Bilirubin, Glucosae, общий клинический анализ крови и мочи.
Papildyta:
Merginos, kuria ciklo diena geriausia LIT? Noriu pritempti prie sau reikiamu dienu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiauliukas-Angeliukas @ 2012 03 16, 13:43)
Radvile, pabūk stipri ir kantri....bent kokią 11 dpį darykis, jei jau labai smalsu bus.... mirksiukas.gif

Dėl dantisto, tikrai nepakenks, tik perspėk, kad laukiesi ir kad pati pradžia ax.gif

ok, aš kantra motera doh.gif

negaliu perspėti, artimas giminaitis.. po minutės visa plati giminė žinos, kad aš laukiuosi.. verysad.gif o jeigu nesilaukiu, nenoriu šeimoj infarkto..


QUOTE(Terze @ 2012 03 16, 14:07)

7 diena, paskui 7 menuo, paskui vel 7 diena, 7 menuo ir jau 7 metai..o paskui ir visas 17!!! ir taip toliau smile.gif  4u.gif

As manau nueik, tik pasakyk kad laukies... tada atrodo nuskausminamuosius kazkokius kitokius leidzia...man vis supuldavo eiti pas dantiste per IVF ar IUI, tai as vis sakydavau, kad as GALIU lauktis, nezinau, ka ji apie mane galvoja po paskutinio karto smile.gif arba galvoja, kad ateinu tik ka su vyru smileysex.gif padarius  doh.gif  bet gal ir nutuokia... nes jau taip 3 kartus man rodos smile.gif  biggrin.gif


4u.gif
jeigu matysiu, kad kokių vaistų dės, teks kažką sugalvoti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Radvilė @ 2012 03 16, 15:15)
matysiu, kad kokių vaistų dės, teks kažką sugalvoti  blink.gif

arba geriau šiam skausmui numalšinti pakeisk stomatologą...nes bereikalingą stresą apturėsi stebėdama ir besiparindama, ką deda ant dantuko wink.gif šioj stadijoj visiška ramybė ir lepinimasis ax.gif nestuke.gif
Atsakyti
[quote=Radvilė,2012 03 16, 14:15]
ok, aš kantra motera doh.gif
Geriau truputi dar palauk,o tai bus kaip man 6 dpi ir strioko pridariau ir MB ir sau blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Kiauliukas-Angeliukas @ 2012 03 16, 14:05)
Cituk, o kam šitie velniai?  tikrino kiaušintkių nepraeinamumą leisdami skystį - viskas gerai, daugiau dėl gimdos ir kiaušintakių būklės nieko nedarė...o ir aš natūraliai buvau pastojus, tai ginės niekada nieko panašaus net nesiūlė pasidaryti....  manai dar kažką praleido???

Tiesiog manau kad po tiek metu nepastojimo turetu issamesnius tyrimus daktaras daryti, bet gal as ciais savo patirties skaudzio taip kalbu, bet tikiu kad tau viskas gerai, neprisigalvok nieko blogo, as tikiu tavo sekme 4u.gif Is tikro tai paprastai labai rimti tyrimai ir nedaromi pries pirma IVF.


QUOTE(Atiloja @ 2012 03 16, 14:07)
Sveikutes  4u.gif
g.gif o davai tikim stebuklais ir galvokim, kad imanoma be kiausintakiu tapti 
Del LIT'o, tai zinok, man nieko nesijaucia  Na skauda ta ranka, bet daugiau nieko  g.gif nu bet tikiuosi, kad veikia ten man 


Nu as kiausintakius turiu tik ant ju klipsai uzdeti kad nepraeitu nuodingas hidrosalpingso skystis, tai bendradarbe sake kad vienas koks isdykes spermatozoidas galejo prasiskverbti ir liepe nusipirk NT ir siandien pyksta kad dar nepasidariau. bet as pazystu savo kuna kai pateplioja tai ir visa sraunia upe po kiek laiko pareina. Valkatos pasitase po indonezijas ir parsivilks lotuliukas.gif

Tai ranka ir turi skaudeti, ne visa kuna biggrin.gif Viskas l gerai 4u.gif


QUOTE(Radvilė @ 2012 03 16, 14:37)
Mergaitės, kada NT jau gali rodyti ? 10dieną po punkcijos verta rizikuoti ar ne 
Papildyta:

o jums tuos Lit'us gydytojas pataė darytis ar pačios nuspręndėt ?  blush2.gif  4u.gif


Oi neeee, per anksti!
LIT man daktaras cia UK paskyre po tyrimu darytu cikagos laboratorijoj, bet gali ir LV tyrimus padaryti bykova.


QUOTE(donata72 @ 2012 03 16, 14:48)
O ta LIT daro tik LV ar ir LT blush2.gif ba kaip suprantu visi važioja i LV g.gif atiprasau bet cia man kosmosas


Kiek zinau, dar LV, UK, Graikijoj, Amerikoj


QUOTE(Terze @ 2012 03 16, 15:01)
ai, nebegalvokim taip  4u.gif  Ilindau i psihologiniu problemu skyreli  blush2.gif ir ten moderatore-psihologe pateike toki pavyzdi, na tikrai, verta susimastyti. Trumpai: yra 2 moterys, viena ateina IVf daryti optimistiskai nusitekusi, kita moteris ateina visa isitempusi ir issiderinusi... Kuriai pavyks? Niekas nezino, bet gal daugiau sansu tai linksmai mamytei... tai bandykim neatbaidyti savo lelyciu niurom nuotaikom ir nuteikinekim save labiau optimistiskai.. Tik ne visada yra atsakymas, o kaip tai padaryti.. bet bandyti galim  yti?
Papildyta:
jau rytoj ryte plauksi man rodos wink.gif juo juo-griztam i optimisciu rata, snd pavyko pabliauti posma, tai kitas zmogus smile.gif
[


Nu va po biski po biski isikalsi i galva kad tavo leliukui patinka linksma, neisteriska, rami mamyte biggrin.gif

Belieka tik pasakyti kad lydekai paliepus Terzei panorejus lai jos atplaukia ir kuo greiciau biggrin.gif
Atsakyti