Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (VIII tema)

Visi kurie neabejingi, myli, mėgsta ir simpatijas jaučia rusiškiems filmams bei serialams- kviečiami ir laukiami mūsų temoje. Rekomenduokime, dalinkimės nuorodomis, siūlykime...
Siūlymas.
Kadangi turime šį bendrą pomėgį, tad gerbiant vieni kitus, iš anksto norėdamos aptarti ar nekantraudamos atskleisti žiūrėto filmo-serialo siužeto detales, siūlau tai rašyti pageltonintai.


Šv. Velykų belaukiant
user posted image
Atsakyti
Ačiū, Visgi gražūs pavasariški namučiai. 4u.gif
O pratęsiant pageltonintą temą, senai pažįstamai turiu pasakyti , kad mano dukrai po keturiu metu bus du kartus po astuoniolika, taip kad jus dar labai jauna - as irgi biggrin.gif
Ai , dar paskaiciau senos temos pabaiga ir as tadu noriu parasyt, kad turiu viena dukra , kuri labai toli , bet darbas jos vistiek Lietuvoj , taip , kad kaip ir nera emigrante del uzdarbio , o del noro pabuti visur kur tik imanoma, jos kredo - kol yra galimybiu reikia pasiimti is gyvenimo visa kas tau mieliausia, geriausia, graziausia.Bet cia ne is egoistisku paskatu biggrin.gif Dar turiu kastruota kilminga katina ir dieda nuosava, kuriam kaip ir vidutinio amziaus krize jau pasireiskia, nu dar neturiu laiko patyrineti biggrin.gif Daugiau iskilmingai pasizadu , kad rasysiu i tema, tik su mazais nukrypimais link lyrikos pioneer.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ponia Delovej: 14 kovo 2012 - 11:26
Laba diena 4u.gif
turiu klausima,gal zinote ka nors apie "pobeg 2"? g.gif

ir dar kokius filmus siunciat vyrams (jei siunciat) g.gif
Atsakyti
QUOTE(Džakonda' @ 2012 03 14, 11:17)

ir dar kokius filmus siunciat vyrams (jei siunciat) g.gif

Parašysiu lietuviškai. Jei reiks kažko konkretaus nuorodų, sakykit.
Maniškis žiūrėjo visus Glucharius, Piatnickij, Pautina, Zveroboij, dar kažkokius apie karą... Dabar žiūri Generalskaja vnučka. O žinokit, prisėda po truputį ir prie mano Obuoliukų. Šįryt konstatavo "labai liūdnas šitas filmas" biggrin.gif
Ar aš jum dar nenusibodau su savo Obuoliukais? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Džakonda' @ 2012 03 14, 12:17)
Laba diena 4u.gif
turiu klausima,gal zinote ka nors apie "pobeg 2"? g.gif

Laba. Kaip jau ir vasari turejo but g.gif
http://www_faqpk_ru/forum/101-1192-1 kitur raso kad kovo http://vk.com/pobegrus belieka sekti ir laukti tik
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 14 kovo 2012 - 11:32
QUOTE(Džakonda' @ 2012 03 14, 13:17)
ir dar kokius filmus siunciat vyrams (jei siunciat) g.gif

mano diedas (vyras) ziuri tik Suns sirdis, Meistras ir Margarita, Ilizionistas, Ana Karenina, Idiotas, Karas ir taika.O vietoj bojeviku ziuri boksa , busido ir kitus snukiadauzius.
Vilioja, jau tie obuoliukai biggrin.gif tikrai skanus matyt.Bet as vistiek nesigundau, laukiu Ceriomusku , nu man tai tikrai liuks filmas.O kuri ziurejot Uralo kruzevnica?Filmas gerulis, o niekas nieko neparaso g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ponia Delovej @ 2012 03 14, 11:34)
Vilioja, jau tie obuoliukai biggrin.gif tikrai skanus matyt.Bet as vistiek nesigundau,

A tau ir nesiūlau tongue.gif Nes siūliau siūliau visom Zaicevą su Maksu, tai tik poniai vieintelei ir netiko lotuliukas.gif Anot kažkurios iš mūsų - šūtka.
Atsakyti
Laba 4u.gif

Dėl tų švenčių kieme: į mano kiemą jau atėjo gruodį tongue.gif . Kita šventė bus po 6 metų, o kita po 12.......

Dėl Obuoliukų: Nu kad neateis ta šventė į tos šeimos kiemą verysad.gif
Atsakyti
Kas ziuri- kaip sekasi ziureti tesini ''Дыши со мной. Счастье взаймы'' /2012/ Ar pateisina lukescius?
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2012 03 14, 11:24)
Parašysiu lietuviškai. Jei reiks kažko konkretaus nuorodų, sakykit.
Maniškis žiūrėjo visus Glucharius, Piatnickij, Pautina, Zveroboij, dar kažkokius apie karą... Dabar žiūri Generalskaja vnučka. O žinokit, prisėda po truputį ir prie mano Obuoliukų. Šįryt konstatavo "labai liūdnas šitas filmas" biggrin.gif
Ar aš jum dar nenusibodau su savo Obuoliukais? lotuliukas.gif

Yra negirdėtų g.gif Einu pasieiškosiu mirksiukas.gif Ačiū.

Dabar abu žiūrim Šamaną. Neblogas.
Viena žiūriu papašas ax.gif Pradžia neužvedė, bet aš kantri - tai dabar jau įdomu ax.gif
Papildyta:
Паутина net 5 sezonus mano paieška rado doh.gif

Dar tokį puslapiuką užmačiau. Yra nematytų ax.gif http://www.video.avk.lt/serialy/
Papildyta:
Siunčiuosi Жестокий бизнес Сивый мерин Аттракцион Дилер
Pradžiai pakaks lotuliukas.gif O tai jau ir taip - prisiųsta kokiems metams laiko ax.gif Nežinau kada viską ir peržiūrėt doh.gif
Atsakyti
Sveikos,


uch..... biggrin.gif atradau jus.... tongue.gif

Jo, jo, kaip ten su tuo DISHI SO MNOI?? bigsmile.gif tikiuosi imete daugiau nei tris serijas..
Atsakyti
Vakarais žiūriu Сделано в СССР 2011 ,visai įdomus filmas smile.gif
Atsakyti