Įkraunama...
Įkraunama...

Intuityvus valgymas

QUOTE(Bahia @ 2014 02 21, 18:17)

Dabar griežtai save imsiu,nes žinau,kad be pastangų nieks neatneš ant lėkštutės nieko.Mano pastebėjimai iš daugelio komentarų apie šį valgymą yra toks;
Jos visiškai nesuvokia kas tai yra.Pasiekia tašką ,kad valgau ką noriu ir kada noriu,ir praranda kaltės jausmą tai darydamos.Ir..viskas!Viskas jos daugiau niekur neina ir mano ,kad tai viskas,joms svoris tampa stabilus ,bet jomsjis nekrenta ,nes jos visiškai nesupranta esmės,kad ištikro galima valgyti viską ir esmė NĖRA maiste..

Apsoliučiai ne tame esmė.Esmė yra tavo susikalbėjimas su kūnu.Reikėtu manau pusės metų kol puikiai ivaldytumem šį procesą,kol galiausiai tai darytumėm nesąmoningai ir tada tai jau tikrai apie maistą negalvotumėm.

Manau dėl to daugelis merginu ir nusivilia šia programą,nes joms nekrenta kilogramai,o esmė visai ne skaičių sekimas.Skaičiai tai tik rezultatas į tavo susikalbėjimą.




drinks_cheers.gif

Nusivilia, nes sąmoningai maitintis nėra lengva išmokti. Pažinti save, dirbti su savimi yra pakankamai sudėtingas darbas, o rezultatas neateina taip greitai, kaip mes esam pripratę. Čia kaip ir su nerimu, įtampa, vaikų auklėjimu - lengviau išgerti tabletę, nei dirbti su savimi, užploti be rimtos priežasties vaikui - nei bandyti su juo susitarti. visam tam reikia daugiau laiko, kantrybės ir darbo su savimi. Taip ir čia lengviau uždrausti sau ką nors valgyti arba visai nevalgyti, rezultatas greitas, o kam svarbu- kad jis neilgalaikis ir dažnai žalojantis.
Pajausti savo organizmą yra ne lengvas darbas, paklusti jam taip pat reikalauja pastangų - pvz. laiku susitoti. Pavyzdžiui užsinorėjus ko nors labai valgyti ir labai konkretaus, kartais tenka išleisti ir daugiau pinigų ir laiko. pavizdžiui paskutinis mano pavyzdys su sushi buvo. Taip užsinorėjau, kad net silpna buvo biggrin.gif Ir ką, kadangi pati nemoku daryti, nuvažiavom į miestą. Valgiau su tooookiu malonumu, pasimėgaudama, kad tie nedideli gabaliukai man suteikė tiek laimės ir lengvo sotumo. likusį vakarą jaučiausi soti ir laiminga. o būčiau ėjus per šaldytuvą, bandžius kuo nors patenkinti savo norą ir ėdus viską išeilės. doh.gif O dar prie viso to su vyru netikėtai romantiškai pasedėjom ax.gif
Aš dabar stengiuosi su savo kūnu elgtis kaip su karalium, klausytis jo ir pildyti tai ko jis nori. poilsio, mankštos, maisto tiek kiek jis nori (ne kiek akys nori, o pats organizmas) ir kada jis nori, o ne mano emocijos ( su tuo tvarkytis sunkiau blush2.gif , bet labai stengiuosi).
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Pasiskaičiau šią temą ir nusprendžiau jau nuo rytojaus stengtis valgyti būtent tada kada tikrai noriu, o ne nuolatos užkandžiauti( ką dažniausiai ir darau) blush2.gif ir mokėti pajusti sotumo jausmą, nes persivalgymas man ganėtinai dažnas reiškinys.
Taippat stengsiuosi sportuoti, kadangi man sportas labai patinka tik anksčiau nelabai rasdavau tam laiko unsure.gif Seniau labai dažnai save ribodavau: nevalgyti po 18h, nevalgyti saldūmynų ir t.t., bet dabar kai sužinojau apie intuityvų valgymą tikiuosi, kad mano valgymo įpročiai pasikeis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Holivudė @ 2014 02 22, 15:00)
Sveikos 4u.gif
Pasiskaičiau šią temą ir nusprendžiau jau nuo rytojaus stengtis valgyti būtent tada kada tikrai noriu, o ne nuolatos užkandžiauti( ką dažniausiai ir darau) blush2.gif ir mokėti pajusti sotumo jausmą, nes persivalgymas man ganėtinai dažnas reiškinys.
Taippat stengsiuosi sportuoti, kadangi man sportas labai patinka tik anksčiau nelabai rasdavau tam laiko unsure.gif Seniau labai dažnai save ribodavau: nevalgyti po 18h, nevalgyti saldūmynų ir t.t., bet dabar kai sužinojau apie intuityvų valgymą tikiuosi, kad mano valgymo įpročiai pasikeis smile.gif


Smagu, kad jungiates prie mūsų 4u.gif Nebus gal iš karto labai lengva, bet paskui tikrai pajusit malonumą, kad nereikia savęs riboti ir galiausiai matosi rezultatas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Holivudė @ 2014 02 22, 15:00)
Sveikos 4u.gif
Pasiskaičiau šią temą ir nusprendžiau jau nuo rytojaus stengtis valgyti būtent tada kada tikrai noriu, o ne nuolatos užkandžiauti( ką dažniausiai ir darau) blush2.gif ir mokėti pajusti sotumo jausmą, nes persivalgymas man ganėtinai dažnas reiškinys.
Taippat stengsiuosi sportuoti, kadangi man sportas labai patinka tik anksčiau nelabai rasdavau tam laiko unsure.gif Seniau labai dažnai save ribodavau: nevalgyti po 18h, nevalgyti saldūmynų ir t.t., bet dabar kai sužinojau apie intuityvų valgymą tikiuosi, kad mano valgymo įpročiai pasikeis smile.gif


Kaip smagu,kartu būsim mirksiukas.gif Manau laukia ilgas ir nenuobodus kelias.Reikia duoti laiko 4u.gif

QUOTE(trude)
Nusivilia, nes sąmoningai maitintis nėra lengva išmokti. Pažinti save, dirbti su savimi yra pakankamai sudėtingas darbas, o rezultatas neateina taip greitai, kaip mes esam pripratę. Čia kaip ir su nerimu, įtampa, vaikų auklėjimu - lengviau išgerti tabletę, nei dirbti su savimi, užploti be rimtos priežasties vaikui - nei bandyti su juo susitarti. visam tam reikia daugiau laiko, kantrybės ir darbo su savimi. Taip ir čia lengviau uždrausti sau ką nors valgyti arba visai nevalgyti, rezultatas greitas, o kam svarbu- kad jis neilgalaikis ir dažnai žalojantis.
Pajausti savo organizmą yra ne lengvas darbas, paklusti jam taip pat reikalauja pastangų - pvz. laiku susitoti. Pavyzdžiui užsinorėjus ko nors labai valgyti ir labai konkretaus, kartais tenka išleisti ir daugiau pinigų ir laiko. pavizdžiui paskutinis mano pavyzdys su sushi buvo. Taip užsinorėjau, kad net silpna buvo  Ir ką, kadangi pati nemoku daryti, nuvažiavom į miestą. Valgiau su tooookiu malonumu, pasimėgaudama, kad tie nedideli gabaliukai man suteikė tiek laimės ir lengvo sotumo. likusį vakarą jaučiausi soti ir laiminga. o būčiau ėjus per šaldytuvą, bandžius kuo nors patenkinti savo norą ir ėdus viską išeilės.  O dar prie viso to su vyru netikėtai romantiškai pasedėjom 
Aš dabar stengiuosi su savo kūnu elgtis kaip su karalium, klausytis jo ir pildyti tai ko jis nori. poilsio, mankštos, maisto tiek kiek jis nori (ne kiek akys nori, o pats organizmas) ir kada jis nori, o ne mano emocijos ( su tuo tvarkytis sunkiau  , bet labai stengiuosi).


Taip,labai teisingas požiūris,bet vistik nesutikčiau su kai kuriais aspektais.Kaip pavyzdžiui sutinku 100 procentu ,kad yra beprotiškai sunku save pažinti ir to reikia mokytis,bet nusivilia moterys ,nes jos nepatenkintos rezultatu-svoriu .Pirma reikia tavrkyti ne svorį ,o mintis.Tai labai ilgas procesas 4u.gif

Ak suši ! bigsmile.gif Pasaka,o dar švelniu prisiminu liko tai išvis nuostabu,tai tikrieji džiaugsmai gyvenimo 4u.gif Kūnas tik mūsų palydovas.Jis padeda mums pasiekti visko ko trokštame,mums tereikia pasirūpinti juo ir atsidėkoti už tai ,kad jis sugeba prisitaikyti prie apsoliučiai visko.Bet rasti bendrą kalbą su kūnu yra sunku.Man ta idėja ,kad įmanoma negalvojant rūpintis savo kūnu yra beprotiškai nuostabi.Sportuoti ,nes gera.Valgyti,nes nori.Rūpintis ir puosėlėti ,nes taip atsipalaiduoji..
Tada atsiranda laiko darbams,rimtiems projektams ir gyvenimo tikslų įgyvendimui.O visa kita atlieka kūnas.Tai aš vadinu -harmonija.

Ir svoris toks kokio reikia ir streso nėra ir gyvenimo džiaugsmas šalia 4u.gif

Manau tai nuostabu.Atradau tai ko man reikia.Tik reikia nuosekliai ir atkakliai siekti to susikalbėjimo.Taip tai sunku.Bet be pastangu nėra ir atsako.Tai neturi būti kažkokie labai dideli reikalavimai ar savęs prievartavimas (ypač savęs prievartavimas),tai turi vykti ramiai.Manau pirmiausia,bent jau ką aš dariau,yra -atsipalaiduoti.Nusiraminti,tik ramus žmogus gali priimti tikslius sprendimus.Tik ramioje stadijoje tau kūnas pasakįs ko jis nori.Nes stresas,tai gali būti pykčio,nerimo pasekmės,o jos kaip niekad išderina visus pojučius,gali apetitas dingt,arba atsirasti su kaupu.
Atsakyti
QUOTE(Bahia @ 2014 02 22, 15:48)

Tada atsiranda laiko darbams,rimtiems projektams ir gyvenimo tikslų įgyvendimui.O visa kita atlieka kūnas.Tai aš vadinu -harmonija.

Ir svoris toks kokio reikia ir streso nėra ir gyvenimo džiaugsmas šalia  4u.gif



drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos friends.gif

perskaičiau knygą Intuityvus valgymas turbūt prieš kokius metus, tai auksinė knygą, išvadavusi tikrai nuo daugybės negerų dalykų ir atnešusi ramybę į mano gyvenimą. Šiaip tai pati geriausia su mityba susijusi knyga, kurią esu skaičiusi. Susitaikiau su maistu, džiaugiausi kiekvienu kąsniu ir dėl nieko nebesinervinau. Bet vat neseniai susišvietė protas sveika mityba pasidomėti ir pradėjau domėtis, tai rezultate tiek apie viską negero prisiskaičiau, kad ką valgyti beveik nebeliko ir baisu pasidarė viską valgyti doh.gif rezultatas toks, kad suveikė dietos principas, nuolat galvoju apie maistą ir dabar jau atrodo noriu visko, kas nesveika... doh.gif tad einu dar kartą išsitrauksiu auksinę knygą ir tikiu ir šįkart atrasiu ramybę ir nebeišklysiu iš kelio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritutia @ 2014 02 27, 23:39)
Sveikos friends.gif

perskaičiau knygą Intuityvus valgymas turbūt prieš kokius metus, tai auksinė knygą, išvadavusi tikrai nuo daugybės negerų dalykų ir atnešusi ramybę į mano gyvenimą. Šiaip tai pati geriausia su mityba susijusi knyga, kurią esu skaičiusi. Susitaikiau su maistu, džiaugiausi kiekvienu kąsniu ir dėl nieko nebesinervinau. Bet vat neseniai susišvietė protas sveika mityba pasidomėti ir pradėjau domėtis, tai rezultate tiek apie viską negero prisiskaičiau, kad ką valgyti beveik nebeliko ir baisu pasidarė viską valgyti doh.gif rezultatas toks, kad suveikė dietos principas, nuolat galvoju apie maistą ir dabar jau atrodo noriu visko, kas nesveika... doh.gif tad einu dar kartą išsitrauksiu auksinę knygą ir tikiu ir šįkart atrasiu ramybę ir nebeišklysiu iš kelio 4u.gif


thumbup.gif
Žinau tą jausmą, kai įsijungia dietinis mąstymas. Dabar aš darbe vis stengiuosi negirdėti tų dietų ir visokių raginimų nevalgyti to ar ano. Šiai aš tikrai nespjaunu į sveiką mitybą, bet esmė ta kad tą sveiką mitybą mes suprantam skirtingai, Aš manau, kad organizmui reikia visko, nevengiu nei vieno produkto. Tik aišku jei galiu renkuosi sveikesnį ( be daug priedų kenksmingų ir t.t ). Namie darau paštetą, nes vaikai labai, jau gal puse metų neperkam šlapenkos, ant sumuštinio dedam virtą mėsą (kaina ta pati svarbiausia), bet kai tikrai užsimanau suvalgau ir dešrelių ir hesburgerį. tai tikrai nebūna taip dažnai, kad galėtų kažkuo pakenkti.
Atsistatinėja vėl mano formos po truputį, nes neryju iš įtampos. įsivažiavau į ritmą darbo ir vėl valgau kada noriu ir ką noriu. thumbup.gif Kolegės stebisi, kad valgykloje renkuosi kartais ir koloringus patiekalus, o neti kad nepriaugu dabar o dar ir krenta svoris rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(trude @ 2014 02 28, 08:09)
<...>
Tai tiek ir aš nespjaunu į sveiką mitybą 4u.gif apskritai nevalgau beveik perdirbto maisto, na kaip tu sakai retkarčiais kokį dėdę mcdonaldą aplankau ar picą suvalgau, bet tai nu kartą į mėnesį, tikrai nepakenkia 4u.gif va susiradau tiksliau, tai perskaičiau knygą pasirodo gegužės viduryje, nuo to laiko numečiau kažkur ~ 8 kg, tai išeina per mėnesį apie 1 kg... 4u.gif dar aišku trūksta iki norimos puikios savijautos, bet išvada galiu daryti pagal save, kad viskas tikrai veikia bigsmile.gif valgai ką tikrai nori ir lieknėji friends.gif tik perskaičius knygą, tai bėgau pirkti griliažinio pyrago, nes nu toks jis man atrodė skanus ir išsvajotas biggrin.gif dar virtuvėje buvau prikrovusi saldainių visokių, bet laikui bėgant jie išnyko, nes poreikio jiems neturiu... tad reiks vėl svarstykles slėpti kuriam laikui ir gyventi laisvai, patikrinau sistemą, reiškia tinka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ritutia: 28 vasario 2014 - 08:50
[quote=Ritutia,2014 02 28, 09:50]
Tai tiek ir aš nespjaunu į sveiką mitybą 4u.gif apskritai nevalgau beveik perdirbto maisto, na kaip tu sakai retkarčiais kokį dėdę mcdonaldą aplankau ar picą suvalgau, bet tai nu kartą į mėnesį, tikrai nepakenkia 4u.gif va susiradau tiksliau, tai perskaičiau knygą pasirodo gegužės viduryje, nuo to laiko numečiau kažkur ~ 8 kg, tai išeina per mėnesį apie 1 kg... 4u.gif dar aišku trūksta iki norimos puikios savijautos, bet išvada galiu daryti pagal save, kad viskas tikrai veikia bigsmile.gif valgai ką tikrai nori ir lieknėji friends.gif tik perskaičius knygą, tai bėgau pirkti griliažinio pyrago, nes nu toks jis man atrodė skanus ir išsvajotas biggrin.gif dar virtuvėje buvau prikrovusi saldainių visokių, bet laikui bėgant jie išnyko, nes poreikio jiems neturiu... tad reiks vėl svarstykles slėpti kuriam laikui ir gyventi laisvai, patikrinau sistemą, reiškia tinka 4u.gif
[/quo

Toks svorio kritimas labai normalus, nes jis yra natūraliai krentantis, ne skysčių sąskaita ar raumenų. Ir scarbiausia jis nusistovi ilgam thumbup.gif O svertis tai visai neapsimoka, ypač jei pasportuoji. aš pavizdžiui sverdama tiek kiek kolegė nešioju 36-38 dydį, o ji 42-44. taip kad svoris - ne visada rodiklis. svarbiausia formos ir figūra. Aš buvau šokėja, todėl mano kojos pakankamai raumeningos ir išliko, kai lašiniai nubėgo tongue.gif kai aš pradėjau sportuot man svoris didėjo kurį laiką, bet formos dailėjo ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Kaip jums sekasi?

aš į tą seminarą taip ir nenuėjau, nerimta firma. nepranešė nei kur bus, nei pranešė kad nebus unsure.gif tiesiog tyla. gal grupė nesusirinko, bet nors bendram puslapyje būtų ką nors įdėję g.gif
nu tiek to, ne didelis praradimas, pinigus sutaupiau biggrin.gif
Atsakyti
Tai kur dingo visos sąmoningos valgytojos?
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(trude @ 2014 03 07, 15:20)
Tai kur dingo visos sąmoningos valgytojos?
4u.gif


Labas friends.gif jos valgo sąmoningai ir mažai sėdi forumo temose apie maistą 4u.gif juk mums nereikia prisidavinėti kiek gramų ko suvalgėme ir vienos kitų nebarame friends.gif
Atsakyti