Įkraunama...
Įkraunama...

Intuityvus valgymas

QUOTE(trude @ 2014 03 07, 15:20)
Tai kur dingo visos sąmoningos valgytojos?
4u.gif

Sveika mirksiukas.gif Jau kaškur 3 savaites bandau valgyti intuityviai. Tikrai nėra lengva, bet kadangi iš anksto tai žinojau tai ir nesuku sau labai galvos, viskam savas laikas ax.gif Visvien kartais išlenda tas dietinis mastymas blush2.gif , bet stengiuosi jį nuvyt šalin ir galvoti, kad viską ko noriu tikrai galiu valgyti ir tada supranti, kad nelabai jau nori to šokolado ir t.t. schmoll.gif Juk uždraustas vaisius visada skaniausias bigsmile.gif Visai būtų įdomu sužinoti kaip kitom sekasi, ne kiek numetė, o kaip sekasi suprasti save ir intuityviai maitintis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritutia @ 2014 03 08, 22:03)
Labas friends.gif jos valgo sąmoningai ir mažai sėdi forumo temose apie maistą  4u.gif juk mums nereikia prisidavinėti kiek gramų ko suvalgėme ir vienos kitų nebarame friends.gif


tongue.gif tikrai taip, tuo ir skiriamės nuo dietų besilaikančių. Tik kartais smalsu kaip sekasi, ar visada pavyksta išjungti dietinį mąstymą. Man tai vis svarbiausia, kaip įveikti emocinį valgymą, atrodo jau suvaldžiau, bet vis kartas nuo karto ... blush2.gif
Papildyta:
[quote=Holivudė,2014 03 11, 14:49]
Juk uždraustas vaisius visada skaniausias bigsmile.gif
[/qu

Man tai pasitvirtino tai 100 proc. tongue.gif
Atsakyti
Aš irgi karts nuo karto emociškai dar valgau, ypač kai susinervinu dėl ko nors blush2.gif bet palyginus su tuo kaip buvo seniau, tai pažanga yra didžiulė... o tai turbūt svarbiausia, judėti teisinga kryptimi... 4u.gif

o dietinį mąstymą irgi kartais netyčia prigaunu doh.gif bet vėl kaip sakau bent jau sąmoningai prigauni ir išjungi tam kartui 4u.gif o laikui bėgant išvis pamiršime gal jį... friends.gif
Atsakyti
Sveikutės,
šiek tiek informacijos, jei kas skaitot rusiškai

http://www.pravilno....view-12899.html

http://www.youtube.c...h?v=jn0Ygp7pMbA

jei suprantat angliškai, puikus mokslininkės pranešimas
drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

sudomino intuityvus valgymas, tad atėjau "statistinių tyrimų" daryt smile.gif
Kaip jums sekasi valgyti intuityviai? kokie svarstyklių rodmenys?
Kokie atsiliepimai, kokie rezultatai ir pastabos pradėsiančioms?smile.gif
Atsakyti
Atsitiktinai aptikau šią temelę, perskaičiau ir labai užkabino. Kai kalbat apie emocinį valgymą, atrodo, kad kalbat apie mane... Esu ir anksčiau girdėjus apie emocinį valgymą ir sau jį mintyse "diagnozavusi", kažką girdėjus, žinoma, ir apie intuityvų valgymą. Bet nieko rimto, nieko tikro...
Užkabinot, reiks ieškot tos stebuklingos knygos ir išmėgint kas čia per reikalai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(melsvaižalia @ 2014 04 02, 16:29)
Atsitiktinai aptikau šią temelę, perskaičiau ir labai užkabino. Kai kalbat apie emocinį valgymą, atrodo, kad kalbat apie mane... Esu ir anksčiau girdėjus apie emocinį valgymą ir sau jį mintyse "diagnozavusi", kažką girdėjus, žinoma, ir apie intuityvų valgymą. Bet nieko rimto, nieko tikro...
Užkabinot, reiks ieškot tos stebuklingos knygos ir išmėgint kas čia per reikalai  mirksiukas.gif

Mano dietologė kaip tik pritaria šiam intuityviam valgymui. sako reikia susireguliuoti mitybą, o jokių dietų net negalima laikytis smile.gif Man ji patinka smile.gif))
Ps: dar davė knygą paskaityti apie intuityvų valgymą
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Mergaitės ar matėt šią programą: Lieknėju paskutinį kartą , tad ji paremta intuityviu valgymu, suskirstyta žingsniais kaip viso to pasiekti ir tikrai jokių dietų mirksiukas.gif Pati ją dabar studijuoju, nors man mest gal porą kg. tereikia, bet tiesiog noriu džiaugtis maistu, draugauti pati su savimi ax.gif Tiesiog paskaitinėjus šią temą, pamaniau, kad gal Jums irgi patiks 4u.gif
Atsakyti
merginos, priimkite ir mane! Pagaliau radau tai, ko visą laiką ieškojau smile.gif
Aš - psichologinė apsirijėlė. Buvau visą laiką plona, kol neprasidėjo ta baisioji krizė. Valgyti mėgau visada, bet kai algos krito perpus, ki nebegalėjau vestis šeimos į restoranus kasdien, radau išeitį - gaminti namie. Daug. Skaniai. Labai skaniai. Labai daug.
Vaikai, kurie yra tikrieji intuityvaus valgymo profai nuo Dievo, nenutuko. Bet mes su vyru...
O svarbiausia, kad visada žinojau, kad reikia valgyt tada, kai nori, ir tai, ko nori. Jau mėnesis, kai sportuoju, nes labai tai mėgstu. Nesisveriu, bet valgau būtent tai, ko noriu. Bandžiau kitose temose tai aiškinti, bet čia yra visa esmė: valgau tik tai, ko noriu! Sako, reikia žmogui angliavandenių, bet aš jų turbūt apsirijusi, todėl noriu tik kefyro, kiaušinių, daržovių (dauuuug daržovių) ir kartais mėsos. Kai duona ar bulvės pakvimpa, valgau tai, o visa tradicinė mitybos piramidė - teorija. Beje, taip per mėnesį numečiau drabužių dydį nuo 44-46 iki 42. Kiek kilogramais - nežinau, neturiu svarstyklių ir pirkti neketinu
Atsakyti
QUOTE(ramaska @ 2014 04 05, 17:22)
Laba diena 4u.gif

Mergaitės ar matėt šią programą: Lieknėju paskutinį kartą , tad ji paremta intuityviu valgymu, suskirstyta žingsniais kaip viso to pasiekti ir tikrai jokių dietų mirksiukas.gif  Pati ją dabar studijuoju, nors man mest gal porą kg. tereikia, bet tiesiog noriu džiaugtis maistu, draugauti pati su savimi ax.gif  Tiesiog paskaitinėjus šią temą, pamaniau, kad gal Jums irgi patiks 4u.gif

Ačiū už nuorodą mirksiukas.gif O aš sakiau nuo rytojaus vėl susiimsiu su intuityviu valgymu, nes paskutiniu metu apsileidau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jurasaule @ 2014 04 05, 23:27)
merginos, priimkite ir mane! Pagaliau radau tai, ko visą laiką ieškojau smile.gif
Aš - psichologinė apsirijėlė. Buvau visą laiką plona, kol neprasidėjo ta baisioji krizė. Valgyti mėgau visada, bet kai algos krito perpus, ki nebegalėjau vestis šeimos į restoranus kasdien, radau išeitį - gaminti namie. Daug. Skaniai. Labai skaniai. Labai daug.
Vaikai, kurie yra tikrieji intuityvaus valgymo profai nuo Dievo, nenutuko. Bet mes su vyru...
O svarbiausia, kad visada žinojau, kad reikia valgyt tada, kai nori, ir tai, ko nori. Jau mėnesis, kai sportuoju, nes labai tai mėgstu. Nesisveriu, bet valgau būtent tai, ko noriu. Bandžiau kitose temose tai aiškinti, bet čia yra visa esmė: valgau tik tai, ko noriu! Sako, reikia žmogui angliavandenių, bet aš jų turbūt apsirijusi, todėl noriu tik kefyro, kiaušinių, daržovių (dauuuug daržovių) ir kartais mėsos. Kai duona ar bulvės pakvimpa, valgau tai, o visa tradicinė mitybos piramidė - teorija. Beje, taip per mėnesį numečiau drabužių dydį nuo 44-46 iki 42. Kiek kilogramais - nežinau, neturiu svarstyklių ir pirkti neketinu


seniai praktikuojat intuityvų valgymą? kokie rezultatai?
Atsakyti
Šią knygą skaitant kliuvo skyriai iki 66 puslapio, atrodė ,kad kartoja,taip įkyriai .Kol 1-mas principas aprašytas,tada jau turinys turiningesnis,pradžia tai nelabai patiko...

skaitau dabar gal 3-ią principą.
sunku laikytis,nes tiek pinigų maistui aš neskiriu,kad valgyčiau ką noriu...
manau,gali išeiti iki 600 litų mėnesiui,vienam žmogui...

ir skaitant supratau,kad gyvenu pusbadžiu,neturiu atsargų šaldytuve,spintelėj.
rinktis ką nori turi turėt iš ko.

dar dabar pasiėmiau Scotto Pecko knygą Nepramintuoju taku,tai gal ten rašo apie emocines problemas...dar tik pavarčiau...
Šias abi knygas radau psichologės Petronienės puslapy,rekomenduojamos knygos.

čia paskaičiau,nes buvo įdomu pasižiūrėt atsiliepimus.
Atsakyti