Įkraunama...
Įkraunama...

Milli way vežimėliai

O stai ka babymarket atsake "Milli Live vežimėlis turi tokias pačias funkcijas, kaip ir Milli Way, tik jo dizainas šiek tiek skiriasi."
Atsakyti
QUOTE(julle @ 2013 08 26, 22:51)
Sveikos  4u.gif Irgi domiuosi Milli Live, maciau ji Baby city, labai patiko. Tik pardaveja nelabai daug papasakojo apie ji, o internete informacijos visiskai nera...  unsure.gif

Tai TAKO alive modelis 1prie1 gal ji naudojanciu yra?

QUOTE(julle @ 2013 08 27, 11:50)
O stai ka babymarket atsake "Milli Live vežimėlis turi tokias pačias funkcijas, kaip ir Milli Way, tik jo dizainas šiek tiek skiriasi."

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rimas19 @ 2013 03 02, 14:37)
Welcome ....Aš taip ir supratau kad tai pirmas Jusu vežimas  biggrin.gif 
Kitokiu atveju tikrai būtumėte išsirinke kitokį  biggrin.gif
Sekmes

g.gif o jau kuo jis prastas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(julle @ 2013 08 26, 21:51)
Sveikos  4u.gif Irgi domiuosi Milli Live, maciau ji Baby city, labai patiko. Tik pardaveja nelabai daug papasakojo apie ji, o internete informacijos visiskai nera...  unsure.gif


Sveikutės smile.gif mes jau keletą mėnesių naudojam šį vežimėlį tamsiai pilkos spalvos. Tai tikrai neblogas vežimukas, važiuoja kaip traktoriukas visokiais keliukais, manevringas, greit susilanksto, patinka, kad yra užsegamas tinkliukas nuo vabzdžių, nežinau ar Milli way jį turi. Vienintelis minusas, tai medžiaga vežimėlio - labai tepli, net prisilietus su šlapia ranka ar užlašėjus lašui iškart lieka dėmelės. Kadangi jau pradėjau naudoti sportinę dalį, lopšiuką bandžiau išplauti, tai kai išdžiuvo visas dėmėmis ir pasiliko blink.gif schmoll.gif Ir dar nelabai patinka krepšiukas daiktams apačioje susidėti, Milli way jis pasirodė patogesnis smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
O sakykit kaip yra su Milli way kostrukcijos kokybe? Ar dažnai pasitaiko tokie dalykai, kad sulūžta rėmas, ratas ar dar kažkas nulūžta? g.gif Ką tik skaičiau čia SM'e temą apie Zippy vežimėlius, tai labai daug mamyčių skundžiasi, kad kas nors sulūžo, kad ratai išsikraipė ir pan?
Atsakyti
sveikos, mes naudojom milli way nuo gimimo. as tai labai patenkinta. miestinis vezimas grynai uz padoria kaina. jokiu problemu neturejau. patiko, kad yra labai manevringas, erdvus lopsys. ir siaip pats vezimas lengvas. musu buvo 2010 kolekcijos. atnaudojom 2 metus saziningai. dabar stovi supakuotas, vyras parduot neleido - sako antram vaikui bus gerai smile.gif dabar turim milli ride sketi, tai ka as galiu pasakt - dardalietas su erdvia sedima dalim biggrin.gif bet is skecio ner ko noret daugiau, mus jis patogus i masina isimest, pasnaust kokioj isvykoj, daiktus pasiveziot ir pan.
Atsakyti
QUOTE(hexora @ 2013 09 08, 21:11)
O sakykit kaip yra su Milli way kostrukcijos kokybe? Ar dažnai pasitaiko tokie dalykai, kad sulūžta rėmas, ratas ar dar kažkas nulūžta?  g.gif Ką tik skaičiau čia SM'e temą apie Zippy vežimėlius, tai labai daug mamyčių skundžiasi, kad kas nors sulūžo, kad ratai išsikraipė ir pan?


Antri metai naudojam nonstop vežimėlį, pirkom jau irgi šiek tiek naudotą. Tfu tfu, kolkas niekas nelūžo ir neišsikraipė. Draugė turi zippy, tai jau daug detalių taisė, keitė, ir konstrukcija Milio man atrodo patogesnė. Taip pat nuolat jį supu, nėra tokia kieta važiuoklė, kaip zippy. Vežioju jį laiptais aukštyn žemyn, tai tik šiek tiek girgžda, bet sutepam ir važiuojam toliau smile.gif Miegoti sporte vaikui patogu, nes tikrai ilga ta dalis ištiesus, ir pakankamai plati, su striukėm-megztiniais telpa. Krepšys didelis, labai patogus, žodžiu, pirkčiau jį darkart thumbup.gif

Vienintelis minusas, kad sportinės dalies medžiagos nenusiima nuo vežimo. Tenka jį kiek įmanoma išardyti ir nepatogiai skalbti rankomis..
Atsakyti
QUOTE(d'ville @ 2013 09 15, 23:33)
Antri metai naudojam nonstop vežimėlį, pirkom jau irgi šiek tiek naudotą. Tfu tfu, kolkas niekas nelūžo ir neišsikraipė. Draugė turi zippy, tai jau daug detalių taisė, keitė, ir konstrukcija Milio man atrodo patogesnė. Taip pat nuolat jį supu, nėra tokia kieta važiuoklė, kaip zippy. Vežioju jį laiptais aukštyn žemyn, tai tik šiek tiek girgžda, bet sutepam ir važiuojam toliau smile.gif Miegoti sporte vaikui patogu, nes tikrai ilga ta dalis ištiesus, ir pakankamai plati, su striukėm-megztiniais telpa. Krepšys didelis, labai patogus, žodžiu, pirkčiau jį darkart  thumbup.gif

Vienintelis minusas, kad sportinės dalies medžiagos nenusiima nuo vežimo. Tenka jį kiek įmanoma išardyti ir nepatogiai skalbti rankomis..


Kaip tik vakar apžiūrėjom Miliuką parduotuvėj, tai mane patikino, kad medžiagos visos nusiima skalbimui, net ir nuo sportinės dalies... Buvau skaičiusi atsiliepimus, kad nenusiima, bet nesiginčijau. Gal naujausi modeliai jau patobulinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(leguska69 @ 2013 09 15, 17:01)
sveikos, mes naudojom milli way nuo gimimo. as tai labai patenkinta. miestinis vezimas grynai uz padoria kaina. jokiu problemu neturejau. patiko, kad yra labai manevringas, erdvus lopsys. ir siaip pats vezimas lengvas. musu buvo 2010 kolekcijos. atnaudojom 2 metus saziningai. dabar stovi supakuotas, vyras parduot neleido - sako antram vaikui bus gerai smile.gif dabar turim milli ride sketi, tai ka as galiu pasakt - dardalietas su erdvia sedima dalim  biggrin.gif  bet is skecio ner ko noret daugiau, mus jis patogus i masina isimest, pasnaust kokioj isvykoj, daiktus pasiveziot ir pan.
xixixi man irgi vyras taip sakydavo lotuliukas.gif

mano irgi senos kolekcijos, pirkau 2011 kovo men , tai irgi nepardaviau o dabar kaiptik su antru vaiku vazinejam, tai musu milliukas ir skrydzius atlaike, ir lagaminus veziojo ir du vaikus is karto vezioja, dickis jame ir sokineja ir ant ratu lipa ir budamas 2 metu i lopsi pas sesyte isigruda ir jokiu luzimu ir gedimu nebuvo, jei planuociausi 3 vaika tai ir dar neparduociau lotuliukas.gif zodziu tas senasis modeliukas vykes labai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(hexora @ 2013 09 16, 11:21)
Kaip tik vakar apžiūrėjom Miliuką parduotuvėj, tai mane patikino, kad medžiagos visos nusiima skalbimui, net ir nuo sportinės dalies... Buvau skaičiusi atsiliepimus, kad nenusiima, bet nesiginčijau. Gal naujausi modeliai jau patobulinti  g.gif

senos kolekcijos mano vezimukui tikrai nenusiima medziageles
Atsakyti
senos kolekcijos tikrai nenusiima medziagos plovimui. truputi gaila, nes kai reik visokius sausainiu trupinius iskrpastyt ir sokolado demes isplaut, tai vonioj jau sunku padaryt, nu bet as tai su slanga pas uosvius ant kiemo prasieidavau biggrin.gif labai gerai viskas issiplauna tada ir demiu nelieka nuo muilo.
Atsakyti
QUOTE(leguska69 @ 2013 09 17, 09:54)
senos kolekcijos tikrai nenusiima medziagos plovimui. truputi gaila, nes kai reik visokius sausainiu trupinius iskrpastyt ir sokolado demes isplaut, tai vonioj jau sunku padaryt, nu bet as tai su slanga pas uosvius ant kiemo prasieidavau biggrin.gif labai gerai viskas issiplauna tada ir demiu nelieka nuo muilo.

ale kokia gera ideja, gaila, kad anksciau nepasidalinai, o pati kazkaip net nesumasciau taip, teks laukt kitos vasaros
Atsakyti
QUOTE(leguska69 @ 2013 09 17, 09:54)
senos kolekcijos tikrai nenusiima medziagos plovimui. truputi gaila, nes kai reik visokius sausainiu trupinius iskrpastyt ir sokolado demes isplaut, tai vonioj jau sunku padaryt, nu bet as tai su slanga pas uosvius ant kiemo prasieidavau biggrin.gif labai gerai viskas issiplauna tada ir demiu nelieka nuo muilo.

Na nusiima - tik sunkiai, reikia kai ka atsukt, atkabint, numaut ir t.t. Jei jau labai didelis noras yra -rasis ir priemones biggrin.gif sorry kentes del sio posto jauciu vyrai biggrin.gif
Tas pats ir su taip vadinamos naujasnes kolekcijos sportine dalim..
Atsakyti