Įkraunama...
Įkraunama...

ღღღ Birželinukai 2006 ღღღღ 103-oji tema

kadangi man trecia mergyte tai jau kaip ir neimu i galva bele gavosi ishsvajota dukryte wub.gif

nuria-oi isivaizduoju biggrin.gif smagu kad pagrandukas (jeigu teisybe rashau) ramiakas thumbup.gif reik tikwetis jis tikrai ramus o ne vyksta stebejimas broliu ir sese o veliau parodys savo charakteri lotuliukas.gif
siandien as buvau parduotuvej -tai mazaja ant ranku, o berniukai aciu dievui jau savarankishki beveik- jeigu ko pritrukstu nubega atnesha. bet maze su savo rekimais -tai to tai ano nori ir nesupranta kodel negalima imti tai pastoviai reik raminti lotuliukas.gif (uztai dazniausiai stengiuosi be jos eiti apsipirkti. vyras toks apie 50m ejo pro sali ir uzklause ar susitvarkau su trim bigsmile.gif (nes tuo tarpu abu bernai stengesi ant vezimo shono uzshokti kad pavezciau lotuliukas.gif doh.gif tai va tep ir mes gyvenam
Atsakyti
Pasiskaičiau apie daugiaaikes mamytės ale šaunuolės jūs man gražu didelė šeima kažkada ir aš labai norėjau bet dabar matau kad ne mano nervams daug vaikų, esu isterikė tai man ir dviejų per akis. O kad jūs tokios šaunuolės ir su trim keturiais susitvarkot tai jau tikrai galit vadintis super mamomis thumbup.gif
Atsakyti
Registruojames ir mes. Mija vis dar vienturtele biggrin.gif
Zaviuos kai kuriom, grazu dideles seimos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liūtė*: 05 gegužės 2012 - 22:07
ir as isterike. sakiau vaziuosiu nervus stiprinanciu pirkti, nes tai rekiu tai atrodo negaliu sneketi nes tuoj asharos pabirs biggrin.gif zodziu reikia ka nors pastiprinincio mano nervams g.gif

del mokyklos greiciausiai atkrenta variantas shiemet, nes viai nerodo noro ten eiti ir nenori kolkas nieko mokytis ka duodu. mokosi tik ka brolis daro ir kas jam idomu
be to taip kartais ishsidirbineja kad net doh.gif doh.gif kuri karta akropoli kol apsipirkinejau sugebejo ant zemes atsigulti blink.gif zodziu dar jis pas mane link kudikio daugiau negu link pirmoko biggrin.gif
Atsakyti
Kaip karsta doh.gif doh.gif
Atsakyti
oras tikrai geras, net karshciau nesinori biggrin.gif
------------------------------

Birzelinukus su pirmais tortadieniais sveikinam thumbup.gif
user posted image user posted image
Atsakyti
Su 6-aisiais gimtadieniais 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikina ir SMiltė visus birželinukus 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Mes smagiai atšventėm jau ir pamiršt spėjom
Atsakyti
Labas mamytems,

Na, uzsukau ir as cia jus aplankyti, dabar dazniau cia pabuvosiu, nes jau dirbu, tai ir laiko daugiau darbe nete sedeti, nei kol namie buvau 4u.gif
Geliuk - sveikinimai 4u.gif - ramaus vaikiuko
Nuria - nu tu saunuole, nerealiai, su keturiais susitvarkai, super 4u.gif
visom, kas nestuke.gif - sveikinimai ir lengvo nesiojimo jums.
Mykolas mano raso savo varda visur, kur netingi, raidziu diduma pavasari jau zinojo, o dabar primirso, nes ne tas galvoje. Skaiciuoja iki 10 ir gal iki 20, bet si ta praleisdamas. Pavasari jau sujungdavo zodzius, bet velgi dabar aptingo, nes vasara... o siaip, gyvena ant dviracio, eina i darzeli ir isdykauja.
Maziu Jona dar vis naktim maitinu, ir toki lepuneli - zirziliuka auginu.
Dukra istojo i gimnazija, turejome nerimo su egzaminais, bet viskas puikiai pavyko.
Linkejimai visom, mus prisimenanciom 4u.gif
Atsakyti
labutis

kadangi jau visi atshvente prashom pasirodyti kaip 6 metu atrodot mirksiukas.gif

labai jau cia shtilis lens.gif
jauciu su palapinem nelabai susiorganizuos kas nors g.gif o mes tai labai laukiam bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
user posted image


nieks nepasirodo tai mes pasirodysim 6 metu proga photo.gif paskutiniu metu kazkaip ispriekio nesigauna pagauti biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

Visus su 6-tuoju!!!! Tai bent dideli tie mūsų vaikai.

Mes sau mėgaujamės vasarą. Buvom išvarę iki Kroatijos. Ech, kaip smagu keliaut... Dar noriu ax.gif


Vaikai visi auga. Aš ir toliau šaukiu, burbu, ale jie daro savo. Taip kad aš esu tokia pati isterikė doh.gif tik su didesniu vaiku bagažu lotuliukas.gif


O tai kaip dėl meetuko???

Atsakyti