Įkraunama...
Įkraunama...

ღღღ Birželinukai 2006 ღღღღ 103-oji tema

jeigu neklystu 116 ir 21
Atsakyti
Su rugsejo 3! biggrin.gif 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(nuria @ 2012 07 12, 23:06)
Visus su 6-tuoju!!!! Tai bent dideli tie mūsų vaikai.


Visai kitoje temoje pamačiau Nurios zinute ir susimasciau ar cia ta pati ar ne smile.gif tada palandziojau po "rasti nario zinutes" ir kazkokia nostalgija uzeme 4u.gif

As dabar vel nestuke.gif tik tiesa su antru (pagal viska antra), bet man ilga laika ir to vieno pakako per akis doh.gif
Cia Viliukas pries kelias dienas Rodo saloje smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nereali @ 2012 09 30, 20:56)

As dabar vel  nestuke.gif  tik tiesa su antru (pagal viska antra), bet man ilga laika ir to vieno pakako per akis  doh.gif
Cia Viliukas pries kelias dienas Rodo saloje smile.gif


Sveikinimai su nestuke.gif kokie dideli tie musu vaikai wub.gif
Atsakyti
sveikinimai ir nuo musu nestuke.gif proga. kaip smagu butu dukryte thumbup.gif

ir as noreciau i kokia sala, bet viena be vaiku lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Madmozela* @ 2012 10 01, 09:22)
Sveikinimai su  nestuke.gif kokie dideli tie musu vaikai  wub.gif



QUOTE(glinglingas @ 2012 10 03, 10:29)
sveikinimai ir nuo musu  nestuke.gif  proga. kaip smagu butu dukryte  thumbup.gif

ir as noreciau i kokia sala, bet viena be vaiku  lotuliukas.gif


Aciu merginos,
Rodo sala buvo musu povestuvine kelione biggrin.gif po 11 metu kartu kazkaip nutarem susituokti thumbup.gif Tai labai linksma buvo.
Tik, va kad paskutinemis dienomis as pasigavau kazkoki virusa pasireiskusi didziule sloga ir kosuliu sad.gif ir vis dar kankinuosi sad.gif((((((((((

Vaistu gerti kaip ir negalima del nestuke.gif , bet jau einu is proto sad.gif
Gal kas kokiu ideju turit???
Atsakyti
QUOTE(Nereali @ 2012 10 04, 10:55)
Aciu merginos,
Rodo sala buvo musu povestuvine kelione biggrin.gif po 11 metu kartu kazkaip nutarem susituokti  thumbup.gif Tai labai linksma buvo.
Tik, va kad paskutinemis dienomis as pasigavau kazkoki virusa pasireiskusi didziule sloga ir kosuliu sad.gif  ir vis dar kankinuosi sad.gif((((((((((

Vaistu gerti kaip ir negalima del  nestuke.gif , bet jau einu is proto sad.gif
Gal kas kokiu ideju turit???

slogai galima euphorbium purskala jis zolinis pati vartojau nestuke.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Ooooo, Nereali, kazkaip visai neseniai apie tave pamasciau... Sveikinu ir su santuoka, ir su nestuke.gif nestuke.gif

Jonas nestuke.gif kasdien suoliuoja i paruosiamukus ir kasryt bando issideret, kad paimciau ji is pietu miego... Oj koks tas baubas - pietu miegas. Protestuoja visaip, bet aukletoja sako, kad uzmiega vienas pirmuju lotuliukas.gif

Siemet pradejom Azuoliukan vaiksciot ir uzsigeide gitaros pamoku, tad ir ten veziojam. Zodziu, as nieko kito nedarau tik dirbu taksiste. Tai ten, tai sen, tai viena, tai kita... doh.gif

Del ugiu ir svoriu, tai Jonas 120 ir 19 kg (jei gerai uzvalges) Oj, vargstu su jo kelnem... Visos krenta nuo pasturgalio.
Atsakyti
labutis

pagyvinsiu tema helovyno foto mano padauzu
user posted image
Atsakyti
Glinglingas, ohohoho kokie Helovino šventėjai thumbup.gif Mes kažkaip neprisijaukinam šios šventės, nei moliūgų nepjaustom nei šiaip švenčiam. Na, šiemet iš spalvoto popieriaus pabaisiukus iškarpėm ir taip šią šventę pažymėjom.

Visai nurimo temelė sad.gif O tikrai smagu būtų sužinoti, kaip mūsų vaikučiai auga. Trumpai papasakosiu apie mus.

Simonas auga puikiai. Ir draugauja ir pešasi su broliu smile.gif Va neseniai pareiškė, kad visgi fainiausias brolis tada, kai miega biggrin.gif Į darželį keliauja mielu noru, skaito jau pačius sudėtingiausius žodžius, rašo irgi gana neblogai. Dažniausiai laiško sulaukiu jeigu susipykstam smile.gif Tada man raštu išdėstoma problema, sprendimo būdas ir atsiprašymas lotuliukas.gif Originalūs tie vaikai smile.gif Kad ir kaip bebūtų gaila, bet Simonas nusprendė nebelankyti Ąžuoliuko, mat dėl to, kad jam per mažai metų, jį paliko antrus metus parengiamojoje klasėje, tai vaikui labai didelis nusivylimas buvo ir jis nusprendė, kad nebeis. Varu ir nevarau, nors gaila... Na, bet veiklos jam ir taip pakanka - krepšinis du kartus per savaitę, anglų kalba - du kartai per savaitę. Tai va tokia ataskaita apie mus. Kaip jūs visos ir jūsų vaikučiai laikotės?

Atsakyti
o tai kaip smagu kad gerai skaito. manishkis tai tinginukas -perskaito zodzius normaliai tik trumpus o sunkesnius shlebezdavoja. parashyti moka irgi tik trumpus zodzius ir tai kartais apsuka raides. va rashtelius man rasho dickis tai kadangi rasho trumpais zodziais mazius perskaito man lotuliukas.gif zodziu nuo nauju etu susiimsim ir ruoshimes normaliai mokyklai nes paruoshiamojoj nieko gero neruoshia ir pasirodo pagal musu sistema ir neturi ruoshti. bet bent jau moko ishklausyti mokytojos ir sukaupti demesi ir tai jau gerai manau kaip mano kosmonautui biggrin.gif nu kolkas visishkas kosmonautas-sapnelis taip turbut pavadinciau g.gif cool.gif o shiaip ish mano vaiku jis turbut bus tas kur prie mamos liks /ir labai nuoshirdus ir geras/ -bent taip jau pradeda matytis nes kiti du vaikai tevelio oi.. tevelio ..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo glinglingas: 15 lapkričio 2012 - 11:04
sveikos !!!
kaip mielai perskaiciau visu pasisakymus , zodziu kaip saldainis buvo , laaaabai visu pasiilgau!
o jau seimynu didumas thumbup.gif o atrodo visai neseniai beveik visos laukem pirmagimiu smile.gif
mano chebra auga gerai , abu eina i darzeli , tik Rokas i paruosiamaja . aukletoja vis pagiria bet siaip dar nei skaito nei raso . skaiciuoja neblogai , mokinasi skiemenukus . neskubam kolkas.
lanko Sabonio krepsinio mokykla tai dabar tuo labai uzsideges ir idomu tik tai smile.gif Mb labai kreivai i ta jo veikla ziurejo iki tol kol pamate kaip zaidzia smile.gif
Papildyta:
va maniskis pirmas prie krepsinio , maziausiais ir jauniausias jis cia , salia trecioku atrodo pypliukas ,ir pastebiu kad pradzioj sunkiau buvo susigaudyt per treniruotes , ilgiau pamastydavo ka cia daryt biggrin.gif dabar jau susilygino .
ugis 135cm ir 25 kg

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasytee: 26 lapkričio 2012 - 21:03