Įkraunama...
Įkraunama...

ღღღ Birželinukai 2006 ღღღღ 103-oji tema

del rekimo as irgi isterikuoju, i shikne gauna tik kaip jau kantrybe visai ishsenka ..
bet jau ketvirto schmoll.gif tiesiog dabar nelabai susitvarkau ir noreciau, kad vaikai labiau klausytu, gerbtu, butu tvarkingesni. ir tai manau kaip augini 1 vaika nera sunku, bet kaip laksto padyke pvz tai jau sunkiau sad.gif


meetuko labai lauksim /TIK NE rugpjucio 6-12 nes atostogausim 4u.gif /
Atsakyti
user posted image
mano šešiametė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arabele: 21 liepos 2012 - 22:56
Dovile su broliu wub.gif

user posted image
Atsakyti
Kokios gražuolės - Smiltei ir Dovilei 4u.gif

O Madmozelai sveikinimai sulaukus sūnelio 4u.gif
Atsakyti
Madmozela,sveikinimai sulaukus sūnaitėlio 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba smile.gif

prisicitavau cia... vis galvoju, ko man list i sia tema,vis tiek nesu labai isibendravus,na bet idomu kaip tie musu vienmeciai nors tu ka blush2.gif ir ju saunuoles mamytes thumbup.gif atvirai pasakius. pavydziu jusu drasos, glinglingas, nuria, na jus ne tik supermamos, dar daugiau thumbup.gif ir kas, kad kartais pasukaut tenka, bet juk ne visada wink.gif o ir vaikai taip greit auga... tuoj rimtom temom diskutuosit (nna zinoma duok dieve lengvos paauglystes)

Sveikinimai geliukui 4u.gif

QUOTE(*Madmozela* @ 2012 04 29, 12:15)
Broliuko  wub.gif reik tiketis pimpaliukas nedings  biggrin.gif

lotuliukas.gif cia panasiai kaip mums, tikiuosi pimpaliukas neisaugs biggrin.gif nes jau visi nusiteike mergytei

QUOTE(glinglingas @ 2012 05 04, 13:59)
...  vyras toks apie 50m ejo pro sali ir uzklause ar susitvarkau su trim  bigsmile.gif  (nes tuo tarpu abu bernai stengesi ant vezimo shono uzshokti kad pavezciau  lotuliukas.gif  doh.gif  tai va tep ir mes gyvenam

oi bijau situ isejimu biggrin.gif iki Enriko tokios baimes neturejau, bet jis toks uzsispyres... tikiuosi arba jam iki leliaus gimimo tai praeis arba lele bus tokia rami, kaip kadaise jis.

QUOTE(arabele @ 2012 05 04, 20:18)
Pasiskaičiau apie daugiaaikes mamytės ale šaunuolės jūs man gražu didelė šeima kažkada ir aš labai norėjau bet dabar matau kad ne mano nervams daug vaikų, esu isterikė tai man ir dviejų per akis. O kad jūs tokios šaunuolės ir su trim keturiais susitvarkot tai jau tikrai galit vadintis super mamomis thumbup.gif

na juk nebutina is karto visu triju ar keturiu mirksiukas.gif galima ir pertraukele padaryt, bet zinoma vaikams daug smagiau mazesnis skirtumas.

QUOTE(pingviniuks @ 2012 07 03, 10:33)
visom, kas  nestuke.gif  - sveikinimai ir lengvo nesiojimo jums.
Mykolas mano raso savo varda visur, kur netingi, raidziu diduma pavasari jau zinojo, o dabar primirso, nes ne tas galvoje...

aciu, kol kas atsidziaugt negaliu koks lengvas nesiojimas, nors po ketvirto buvau atsizegnojusi, maniau tikrai dalimis subyresiu
Ziuriu ne mes vieni aptingom, rodos viska pamirso ka mokejo. Va tik salyginisu uzdavinius megsta ir pats sprest ir mums uzduoda

Paziuriu jusu foto, na ir dideli visi atrodo bigsmile.gif tai ne mes...
Gal ir pasirodytume, bet kad nepozuojam niekaip, fotkinu ir filmuojutik vaiku seliones, kad kai atmintis nenes visko papasakot tai viskas butu iamzinta biggrin.gif
Atsakyti
*Madmozela* buckis ir nuo musu bernuzeliui ir seimynai friends.gif heart.gif

arabele -ogo kokia didele mergyte. musiskiui sleptis po pernyksciais tada biggrin.gif
mes po atostogu tai idedu viena foto user posted image
Atsakyti
Nu žiūriu - tikrai super mamos!

Norkele - šaunuoliai, kaip vaikams bus smagu tokią smagią šeimyną turėti.
Atsakyti
sulaukiau skambucio kad manishki prieme /tik tikiuosi kad i paruoshiamaja o ne i darzeline grupe lotuliukas.gif is tos laimes net nepaklaisiau bet 30 d. bus susirinkimas ishsiaishkinsiu .
paskutiniu metu toks mamyciukas kad tikrai jam reikia i kolektyva geram pusdieniui cool.gif
Atsakyti
Sveiki birželinukai smile.gif

kokių gražių nuotraukų matau smile.gif kokia Arabelės dukrytė jau didelė pana atrodo, Glinglingo berniukas smile.gif

Ir sveikinimai Madmozelai su sūneliu smile.gif Dovilė gera pagalbininkė? smile.gif

Smalsu, ar yra einančių į pirmą klasę, ar dauguma į paruošiamąją?
Kokių ūgių svorių primatavot rugsėjo pirmai?

Čia tylu ramu žiūriu, smagu, kad FB kai kurias mamas matau su jų gražuoliais vaikiukais, su naujais pilvukais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pasaka1: 29 rugpjūčio 2012 - 07:56
Sveikos gyvos 4u.gif

Ko gero, jau koks 100 metų čia nerašiau biggrin.gif

Tikrai jau dideli tie mūsų vaikai. Tai visiems parodytiems ir neparodytiems birželinukams po 4u.gif

Nėštukėm lengvo laukimo, o šviežiom mamytėm ramaus auginimo wub.gif

QUOTE(pasaka1 @ 2012 08 29, 07:55)
*Smalsu, ar yra einančių į pirmą klasę, ar dauguma į paruošiamąją?
**Kokių ūgių svorių primatavot rugsėjo pirmai?

*Urtė dar į paruošiamukus keliaus smile.gif Nors jau visai neblogai skaito ir po truputi rašo, bet matom, kad į mokyklą anksti dar jai biggrin.gif Užpakaly toks ežys, kad ramiai 45 min. tikrai neišsėdės dar hihihi.gif Taigi, dar metus mūsų vyresnėlė bus laisvas vaikas biggrin.gif
**Kaip tik prieš savaitę buvom TA. Tai Urtės svoris 25 kg, o ūgis - 123 cm smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pasaka1 @ 2012 08 29, 07:55)

Ir sveikinimai Madmozelai su sūneliu smile.gif Dovilė gera pagalbininkė? smile.gif



Padeda kaip kada biggrin.gif siaip labai nori ji nesiot,zaist smile.gif Dovile eis i paruosiamaja,spes prisimokins lotuliukas.gif ugis 130cm sveria 26kg
Atsakyti