Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 63

QUOTE(geruta @ 2012 03 23, 13:08)
man parupo,gal patarsite
namas ant kalno,
vejai nuo vakaru puses nerealus,sprendziam kaip geriau ta veja ,,nugesint''
kaip manote  ka sodinti ,lapuociai ziemai numes lapelius,kaip ir atkrenta ,nes vel bus kiaura,lieka spygliuociai
Taigi ,ka is spygliuku sodint ,jei tai siaures vakaru puse ir auksciausia leistina tvora 1,30
o gal gavus rastiska sutikima tvora galima daryt aukstesne?
mane truputi gasdina tujos ,nes jei neklystu saknys eina pavirsiumi ir uzima daug pavirsines zemes,ta prasme daugiau nieko nepasodinsi metra nuo gyvatvores
ir gal zinote kokio plocio(kiek uzima vietos nuo tvoros) .
kiek kainuotu sodinukas,per kiek metelius susiformuotu tas 1,30
labai lauksiu nuomoniu
aciu


taip, lapuociai ir man ne schmoll.gif vasara gerai, bet rudeni ir ziema tik stagarai sryro doh.gif Mes patys tai puseles ir egles planuoja, bet pas mus kita situacija - aplink musu namu valda yra musu nuomojama zemes ukio paskirties zeme, tai nebaisus kaimynai biggrin.gif
del aukscio, tai galima nuolat geneti neleidziant uzaugti auksciau, pzv elgutes labai graziai suauga thumbup.gif del saknu tai nieko negaliu patarti, nes nezinau. Esu tik girdejusi, kad tuju salia sodo nepatariama sodinti, ten kazka blogo jos vaismedziams daro 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 03 23, 14:26)
Gegužės mėn. spygliuočiai tręšiami  mirksiukas.gif


O kada žolę jau bus galima tręšti?

Balandį jau bus galima?

Labai negraži dabar po žiemos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute85 @ 2012 03 23, 14:09)
taip, lapuociai ir man ne  schmoll.gif  vasara gerai, bet rudeni ir ziema tik stagarai sryro  doh.gif  Mes patys tai puseles ir egles planuoja, bet pas mus kita situacija - aplink musu namu valda yra musu nuomojama zemes ukio paskirties zeme, tai nebaisus kaimynai  biggrin.gif
del aukscio, tai galima nuolat geneti neleidziant uzaugti auksciau, pzv elgutes labai graziai suauga  thumbup.gif  del saknu tai nieko negaliu patarti, nes nezinau. Esu tik girdejusi, kad tuju salia sodo nepatariama sodinti, ten kazka blogo jos vaismedziams daro 4u.gif

Aš pati auginu Smaragd tujas, žinoma, jas galima nukirpti, kad neaugtų tokios didelės. Prie tujų esu pasodinusi viendienes, nes jos tokie augalai, kurie nebijo šaknų, gali augti visur. Apie egles esu girdėjusi, kad irgi didelės šaknys, alina dirvožemį...
Atsakyti
Kaip jau minejau, turim nesutvarkyta namu valda.
Imesiu planeli, gas kas nors patars kur talpinti darza, siaip kokiu nors patarimu/pastebejimu gal sulauksiu? (plotas 25 arai, aplinkui nuomojama zemes ukio paskirites zeme)
user posted image

siaurinej pusej planuojam pusis ir eglutes (nes labai vejai siaucia), is rytu - tujas, o ka salia sodo nezinom dar g.gif
Turim ir el stulpa sklype (kuri kazkada zadam "nuimti", bet nezinau kada..
Uz ukinio pastato daug vietos, bet ten toks nuolydis nepatogus g.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulute85: 23 kovo 2012 - 14:47
QUOTE(Sandrėja @ 2012 03 23, 14:11)
O kada žolę jau bus galima tręšti?

Balandį jau bus galima?

Labai negraži dabar po žiemos  ax.gif


Pas mane irgi zole negraži, bet praėjau su grėbliu, tai bent vienodai susišiaušusi smile.gif ir luobas toks sugulusios žolės kur buvo tai nudraskiau, nors atrodo ir buvome prieš žiemą nupjovę.
Pas mane matai jau saulė nudžiovino visą sklypą, net giliame šešėlyje nebėra sniego, tai aš taip drasiai ir prasinešiau su grėbliu. Dar reiktų po savaitės kitos su aeraratoriumi praeiti subadyti, tai išvis jėga bus.
dar vegetacija neprasidėjusi žolės. Laukiam su trešimu.
o vat tulpes mano kaiminka gėlininkė tulpių selekcininkė sakė jau būtinai reikia tręšti, nes dar truputis ir bus per vėlu. Taigi marš visos už trašų ir tręšti tulpytes gražuolytes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2012 03 23, 15:49)
Pas mane irgi zole negraži, bet praėjau su grėbliu, tai bent vienodai susišiaušusi smile.gif ir luobas toks sugulusios žolės kur buvo tai nudraskiau, nors atrodo ir buvome prieš žiemą nupjovę.
Pas mane matai jau saulė nudžiovino visą sklypą, net giliame šešėlyje nebėra sniego, tai aš taip drasiai ir prasinešiau su grėbliu. Dar reiktų po savaitės kitos su aeraratoriumi praeiti subadyti, tai išvis jėga bus.
dar vegetacija neprasidėjusi žolės. Laukiam su trešimu.
o vat tulpes mano kaiminka gėlininkė tulpių selekcininkė sakė jau būtinai reikia tręšti, nes dar truputis ir bus per vėlu. Taigi marš visos už trašų ir tręšti tulpytes gražuolytes smile.gif


Pas mane jau kelios savaitės kaip sausa kieme, tai jaučiu jau reiks savaitgalį pasitvarkyti, pabandysiu ir aš su grėbliuku praeiti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 03 23, 13:26)
Gegužės mėn. spygliuočiai tręšiami  mirksiukas.gif

rimtai? as jau patresiau...
nes ant poko trasu parasyta, kad tresti ankstyva pavasi.
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2012 03 23, 18:47)
rimtai? as jau patresiau...
nes ant poko trasu parasyta, kad tresti ankstyva pavasi.


Manau, kad gerai padarete, nes daug kur zurnaluose raso, jog spygliuociai tresiami ankstyva pavasari 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2012 03 23, 17:47)
rimtai? as jau patresiau...
nes ant poko trasu parasyta, kad tresti ankstyva pavasi.


O trąšos kokioj šaly pagamintos, Prancūzijoj, Vokietijoj, Lenkijoj? Taigi.
Kaip apzeltintoja diplomantė ir rašė, dabar tik pradėjusios vegetaciją svogūninės gėlės tręšiamos 4u.gif

QUOTE(kuzdaite @ 2012 03 23, 18:57)
Manau, kad gerai padarete, nes daug kur zurnaluose raso, jog spygliuociai tresiami ankstyva pavasari 4u.gif

šiaip spygliuočiai iš vis netręšiami.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 23 kovo 2012 - 19:10
QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2012 03 23, 15:49)
Pas mane irgi zole negraži, bet praėjau su grėbliu, tai bent vienodai susišiaušusi smile.gif ir luobas toks sugulusios žolės kur buvo tai nudraskiau, nors atrodo ir buvome prieš žiemą nupjovę.
Pas mane matai jau saulė nudžiovino visą sklypą, net giliame šešėlyje nebėra sniego, tai aš taip drasiai ir prasinešiau su grėbliu. Dar reiktų po savaitės kitos su aeraratoriumi praeiti subadyti, tai išvis jėga bus.
dar vegetacija neprasidėjusi žolės. Laukiam su trešimu.
o vat tulpes mano kaiminka gėlininkė tulpių selekcininkė sakė jau būtinai reikia tręšti, nes dar truputis ir bus per vėlu. Taigi marš visos už trašų ir tręšti tulpytes gražuolytes smile.gif

pajuokausiu i ta pacia tema...Mano mama isgirdo burta,kad pievoj kurmiu nebutu-reikia per Lenino gimtadieni(balandzio 22d.)vaikscioti po zole ,tempiant apversta dantukais i virsu grebli.Reikia apeiti visa sklypa.Zinokit,kaip bebutu juokinga,tais metais pievoj kurmiarausiu nebuvo smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
nu dėl tų kurmių tikrai pabandysiu, kad ir kaip keistai atrodysiu bet blogiau nebus
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 03 23, 19:57)
Manau, kad gerai padarete, nes daug kur zurnaluose raso, jog spygliuociai tresiami ankstyva pavasari 4u.gif


smile.gif Nieko blogo tikrai neatsitiks, jeigu ir pabarstete trąšų, svarbiausia nepadauginti, laikytis nurodymų. Trąšos granuliuotos įsisavinamos ne visos iš karto, palaipsiui su lietumi, atšylančia žeme suseis į gruntą. Tik saugoti ir neapiberti pačio augalo, gali nudeginti, kai prades tirpti. rolleyes.gif
O šiaip tai spygliuočius tikrai drąsiai galima tręšti, tik ne iškart pasodinus, palaukti bent jau metus ar du, ir atsargiai su azotinemis trąšomis. Tikrai gavęs nors truputėlį trąšos spygliuotis bus atsparesnis ligoms ir spalva gražėja, spygliai neruduoja ( yra tokios vokiškos trąšos dėžutėje, kaina apie 14lt) , pati trąša kaip dulkės, labai smulkios faktūros, pilkos spalvos, tačiau labai veiksminga. Tręšiu kiekvienais metais, pavasarį, tačiau ne labai ankstyvąsmile.gif)

Del eglių, jų šaknys paviršinės, sodinant kaip gyvatvorę, tikrai kokių dviejų metru atstumu nieko nesodinkte.
Yra rūšinių eglučių, kurios aukštos neauga,nes čia kažkas minejo, kad nenori tujų ir lapuočių. smile.gif Tik tai jos nemegsta sausų vietų.
Atsakyti